Yves Rocher, Hydra Vegetal, Gel Frais Defatigant Hydratant (Nawilżająco-rozświetlający żel pod oczy)

Okolice oczu to najdelikatniejsza część całej twarzy, w związku z czym jest ona podatna na przesuszenie, przebarwienia i wiotczenie. Aby skóra w tym miejscu zawsze była w idealnej kondycji, zadbaj o jej regularne nawilżanie. Wzbogać swoją codzienną pielęgnację o stosowanie nawilżająco-rozświetlającego żelu pod oczy Hydra Végétal, aby Twoje spojrzenie stało się rozjaśnione i wypoczęte.
Nawilżająco-rozświetlający żel pod oczy to kosmetyk pielęgnacyjny należący do gamy produktów Hydra Végétal. Jego formuła została stworzona i przetestowana w laboratoriach w La Gacilly we Francji. Specjaliści Yves Rocher opracowali produkt z myślą o pielęgnacji suchej, zmęczonej skóry pod oczami.
Aby skóra mogła prawidłowo funkcjonować, potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, zwłaszcza w jej najgłębszych warstwach. Z tego względu specjaliści Yves Rocher poszukiwali składnika, który zapewniłby skórze optymalne nawilżenie. Odkryli go w trakcie szczegółowych badań nad gamą produktów Hydra Végétal, kiedy to poznali wyjątkową moc nawilżającą wody komórkowej pozyskiwanej z edulisa.
Woda komórkowa wnika we wszystkie warstwy skóry – jej cząsteczki są dużo mniejsze niż cząsteczki zwykłej H20. Są one w stanie dokładnie nawilżyć skórę pod oczami i przyspieszyć działanie procesów regeneracyjnych. Ekstrakt z edulisa jest więc nie tylko doskonałym aktywatorem nawilżenia, lecz także wspomaga działanie innych składników i poprawia funkcjonowanie komórek w skórze.
Jeśli chcesz cieszyć się perfekcyjnie nawilżoną i pełną blasku skórą pod oczami, stosuj kosmetyk pod oczy z gamy Hydra Végétal dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Dzięki temu zapewnisz swojej cerze odpowiedni poziom nawilżenia przez całą dobę.
Lekka konsystencja żelu pod oczy sprawi, że na codzienną pielęgnację twarzy nie będziesz musiała poświęcać dużo czasu. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania, a Ty już kilka chwil po aplikacji produktu możesz cieszyć się idealnie nawilżoną i rozświetloną cerą. Sprawdź sama, jak z każdym dniem oznaki zmęczenia pod oczami zaczną znikać, a Twoje spojrzenie staje się świeże i pełne blasku!

żele pod oczy
rozświetlające, nawilżające
w tubce
żel

Ogromny zawód

Na krem skusilam się, gdyż cieszy się on dość dobrymi opiniami, a te mniej pozytywne zwykle mają dopisek, że po prostu to cera już dojrzała. Ja cery dojrzałej zdecydowanie nie mam (20 lat) i nie wydaje mi się, żeby moja skóra pod oczami była bardzo przesuszona czy wymagająca. Bardzo lubię produkty z tej marki i miałam spore nadzieje co do tego kremu. Niestety okazał się być najgorszym kremem pod oczy jaki kiedykolwiek miałam. Używam go od około pół roku i ostatnio się załamałam, bo zaczęłam widzieć jakieś zmarszczki-zagięcia od uśmiechania. Do tego czasu uważałam po prostu, że ten krem nic nie robi. Wtedy postanowiłam pożyczyć krem od mamy z dermedici z kolagenem. Po jednym użyciu te zagięcia zniknęły. Moja skóra była po prostu strasznie przesuszona po używaniu kosmetyku z Yves Rocher. Tak więc nawilżenia to on wcale nie daje, a wręcz na odwrót. Natomiast co do obiecanego przez producenta rozświetlania, to jedyne co może za to odpowiadać, to obecność świecących drobinek w kremie. Porażka! Nie radzę testować, bo można sobie wyrządzić krzywdę tym kosmetykiem i kompletnie wysuszyć skórę

Taki sobie

Mam cerę suchą, wymagającą sporego nawilżenia dlatego konsultantka w sklepie YR poleciła mi właśnie ten żel. Stosuję go już dłuższy czas chyba głównie z przyzwyczajenia, ale muszę przyznać że nie widzę większego efektu jego działania.
Jedyne co to faktycznie przyjemnie nawilża i ma przyjemny zapach, ale opuchlizna nie schodzi i cienie pod oczami też nie. Nie widzę również żeby się zbytnio zmniejszały, a śpię po 8-9 godzin dziennie.

Ok

Żel niestety jest za słaby na moje potrzeby (skóra odwodniona, przed 30), gdyż ja potrzebuję sporego nawilżenia. Jednakże mam też problem z zapychaniem przez co ciężko znaleźć mi odpowiedni kosmetyk. Ten chociaż nie zapychał dzięki swojej lekkiej konsystencji. Myślę, że będzie super dla cer poniżej 25 lat, które nie mają dużych wymagań. Nie podobały mi się te błyszczące drobinki w żelu, miałam wrażenie, że źle działały na moją cienką skórę ale nie umiem wytłumaczyć dokładnie w jaki sposób ;]

Nawilża

O ile nie przepadam za marką, ten żel o dziwo ma bardzo fajny skład. Nie jest jakiś bogaty bo jest to forma żelu, ale nie mogę mu nic zarzucić. Nawilża, to na pewno. Łagodzi. Nie robi nic spektakularnego, ale jeżeli skóra wokół oczu potrzebuje lekkiego nawilżenia, z czystym sumieniem polecam. Jest bezzapachowy, na dłoni widać mieniące się drobinki, ale nie zauważyłam rozświetlenia. Na pewno fajnie sprawdzi się rano po schłodzeniu w lodówce. Jeżeli nikt nie oczekuje działania takiego jak w drogim kosmetyku, zachęcam do wypróbowania. Na pewno sprawdzi się jako pierwszy "krem" pod oczy.

Zbyt wodnisty, ale dobrze nawilża

Stosowałam krem pod oczy Yves Rocher i tym razem zdecydowałam się na żel. Żel ma jak dla zbyt wodnistą konsystencję i przez to jest mało wydajny, ale dobrze się wchłania i łagodzi opuchliznę. Stosuję go codziennie wieczorem i jestem w miarę zadowolona, choć przy takiej konsystencji lepszym rozwiązaniem byłaby końcówka z rollonem.

Dobry, ale są lepsze

To był mój pierwszy krem pod oczy i byłam z niego raczej zadowolona, nie mając porównania do innych produktów. Konsystencja jest bardzo lekka i szybko się wchłania, więc może się nadawać pod makijaż. Z perspektywy czasu wydaje się jednak dla mnie aż trochę za lekki, bo w kremie pod oczy wolę bardziej treściwe formuły i mocniejsze nawilżenie, którego tu mi trochę brakuje. Od razu jest widoczny efekt rozświetlenia, ale nie umiem powiedzieć, czy jest to efekt długotrwały. Trzeba natomiast przyznać, że ten krem jest bardzo wydajny, a przez pólprzezroczyste opakowanie widac dobrze, ile go jeszcze zostało. Przy zakupie pani z YR poradziła, że dla ekstra efektu przy bardzo spuchniętych i zmęczonych oczach można go wsadzić do lodówki przed nałożeniem. Dla mnie jakoś ten trik nie zadziałał, ale zostawiam informację, może komuś się przyda :)
Generalnie jest to w porządku krem, ale bez szału. Trochę mnie też irytuje obecność syntetycznych zapychaczy, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że YR bardzo promuje swoje kosmetyki jako "roślinne".

Świetny w dobrej cenie

Kiedy zaczęłam szukać czegoś pod oczy, zauważyłam że kosmetyki mają chore ceny, dosłownie. Trafiłam na powyższy produkt i używam już któreś z kolei opakowanie. Jestem zadowolona nawilża i szybko się wchłania! Polecam

Ulubiony

Krem świetnie się wchłania, dzięki lekkiej, żelowej konstystencji, doskonale nawilża i dodatkowo rozświetla skórę, dzięki zawartej w nim mice.
Ma on bardzo wygodny aplikator dzięki któremu możemy zaaplikować krem bezpośrednio na skórę pod oczami i nawet wykonać nim delikatny masaż okolicy oka.

Cudo!

Mam cere mieszaną. długo szukałam kosmetyku pod oczy, który nawilże, a przy tym nie obciąży delikatnej skóry pod oczami. Dodatkowym atutem jest fakt, iż składnik aktywny kremu jest w 100% pochodzenia roślinnego dlatego nie powoduje żadnych podrażnień ! Szczerze polecam!

Nawilża i rozświetla

Świetnie nawilża skórę w okół oczy i nie podrażnia. Ma delikatne drobinki rozświetlające dzięki czemu okolica oko od razu po aplikacji wygląda na zdrową i pełną życia. Doskonale sprawdza się pod makijaż jak i bez niego