Eveline Cosmetics, Brazilian Body, Luksusowy żelowy rozświetlacz do ciała 5 w 1

Eveline Cosmetics, Brazilian Body, Luksusowy żelowy rozświetlacz do ciała 5 w 1

Średnia ocena: 3.55/5

Cena PLN 24.99

Efekt spektakularnie świetlistej skóry.
Luksusowa żelowa mgiełka do ciała zapewnia natychmiastowe rozświetlenie oraz spektakularną poprawę wyglądu. Dzięki zastosowaniu naturalnych pigmentów rozświetlających oraz kompleksu Bright JellyTM mgiełka nadaje skórze złociste rozświetlenie. Skrzące drobinki odbijają światło dzięki czemu podkreślają atuty figury, dodatkowo wysmuklając ją optycznie. Mgiełka nadaje ciału lekko brązowy naturalny odcień, wyrównując koloryt skóry, tuszując niedoskonałości, a dodatkowo idealnie podkreślając opaleniznę.
Zdrowy blask i złociste rozświetlenie
Fuzja naturalnych olejków z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowego, kompleksowo pielęgnuje skórę dogłębnie ją nawilżając, nadając aksamitną gładkość oraz długotrwale ją regenerując.
Produkt testowany dermatologicznie.

brokaty
w sprayu

Te drobinki są mega

Kosmetyk ten kupiłam ze względu na wesele siostry, by podkreślić swoją opaleniznę. A że był wtedy akurat w atrakcyjnej promocji więc bez wahania wzięłam i pognałam do kasy. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona, mgiełka z łatwością rozprowadza się na skórze. Wystarczy odrobina aby pokryć większą część ciała, czyli jest bardzo, bardzo wydajna. Delikatne drobinki pięknie mienią się na słońcu podkreślając opalone ciało a jednoczesnie pozostawia skórę gładką i miękka.

Totalny must-have!

Uważam, że jest to produkt, który po prostu trzrba mieć, zwłaszcza latem! Moim zdaniem on nie ma zadnych wad! Jest idealny! PRZEPIĘKNIE rozświetla, nadaje złoty odcień skórze, podkresla opalenizne w niesamowicie luksusowy sposób. Ma niezliczoną ilość drobinek złota! Komuś to może przeszkadzać, mi natomiast niesamowicie podoba sie ten efekt. Nie porażenia nawet nałożony na nogi od razu po depilacji. Dobra cena, świetna jakość wręcz wysokopolkowa, opakowanie dobrej jakości i cena stosunkowo niska jak za to cudo! HIT HIT HIT!

Hit na lato!

Rozświetlacz zakupiłam zachęcona promocją w Rossmannie. Akurat szłam na wesele i szukałam produktu, który nieco rozświetli moje ciało. Okazało się, że produkt stał się moim hitem. Pięknie podkreśla opaleniznę. Skóra pięknie mieni się w słońcu, dzięki zawartym drobinkom. Przy okazji produkt nawilża naszą skórę.

Sposób aplikacji produktu jest niezwykle łatwy. Butelka jest wyposażona w atomizer. Wystarczy spryskać ciało, a następnie rozsmarować. Na skórze utrzymuje się bardzo długo - cały dzień. Ogromną zaletą jest to, że nie brudzi ubrań. Może zostawiać jedynie trochę drobinek.
Gorąco polecam!

HIT

To jest bez dwóch zdań mój hicior na lato. Kupiłam go przypadkowo na promce w Rosmanie i po pierwszej aplikacji miałam mieszane uczucia. Ale gry troszkę złapałam słońca to pokochałam ten kosmetyk całą sobą.
Po pierwsze zapach - tak cudownie pachnie, jak perfumy. Zapach utrzymuje się dość długo, ale nie przeszkadza. Do drugie drobiny - piękne mieniące się drobinki, które podkreślają opaleniznę. Atomizer daje rade i piękne aplikuje produkt na cialo. Producent obiecal również nawilżenie - i tu rowniez się zgadzam. Skóra po użyciu rozsietlacza jest dlugo miękka i nawilżona.
Jedyny minus jaki odnalazłam w tym produkcie to wydajność. Zuzyłam pół opakowania w 2 tygodnie. Stosowałam 1-2 razy dziennie. Ale warto kupić i ja również to zrobie jak skończe to opakowanie.

"Migotki" wspaniale podkreślają opaleniznę.

Luksusowy złoty rozświetlacz Brazilian Body od Eveline cosmetics kupiłam w Rossmannie. Moją uwagę przyciągnęła przepiękna buteleczka z motywem tukanòw. Zapragnęłam wypróbować złoty kosmetyk. W domu okazało się, że bardzo przyjemnie pachnie - tak czekoladkowo. Naniesiony na skórę cudnie się mieni złocistymi "migotkami". Drobinki są maleńkie, ale jest ich bardzo dużo. Sam produkt nakłada się jak mgiełka, i tak, jak mgiełka jest lekki. Na skórze trzyma się bardzo długo - cały dzień. Zmywa się łatwo pod prysznicem, nie ma z tym problemu. Nie brudzi ubrań, tylko gdzieniegdzie złota drobinka się osadzi. Kosmetyk wspaniale podkreśla opaleniznę. Pięknie połyskuje w słońcu. To bardzo dobry rozświetlacz w przystępnej cenie. Jestem z niego mega zadowolona. Jest wydajny. Opakowanie 150 ml wystarcza na mnóstwo psiknięć.