Arganove, Olej z czarnuszki

Arganove, Olej z czarnuszki

Olej z czarnuszki 100% naturalny, nierafinowany. Polecany jest do pielęgnacji skóry tłustej, problematycznej, ze skłonnością do powstawania niedoskonałości. Doskonale sprawdza się również do włosów i skóry głowy. Reguluje wydzielanie sebum. Wspomaga łagodzenie objawów trądziku. Wygładza skórę, przyspiesza jej regenerację oraz pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia, zapobiega nadmiernej utracie wody.

normalna, wrażliwa, sucha, z defektami
olejki do ciała i do masażu
nawilżające, wygładzające, przeciwzapalne, regenerujące
bogate
olejek

Wspaniały!!!

Kupiłam go, gdy miałam chwilowe problemy z syfkami, zaskórnikami i czerwonymi pryszczami, gdyż wyczytałam, że olej z czarnuszki jest w takich sytuacjach zbawienny. W największym skrócie; moja cera wyglądała jak śmietnik. Używam mnóstwa naturalnych kosmetyków, jednak pomógł dopiero ten olej. Po 3 dniach zauważyłam pierwsze efekty, skóra była wyraźnie uspokojona, a zmiany zaczęły ustępować. Po tygodniu cera była piękna, rozświetlona i odżywiona, bez widocznych niedoskonałości. Być może olej z czarnuszki innych firm zadziałałby podobnie, jednak cena właśnie tego jest najbardziej przekonująca. 10 zł na promocji za 30 ml to grosze, w porównaniu z jego działaniem. Jedyną wadą jest intensywne szczypanie w oczy i średni zapach, jednak wybaczam mu wszystko, a wystarczy omijać te okolice. Jest to jeden z najlepszych produktów, jakie kiedykolwiek używałam.
Buteleczka nie ma pipety ani żadnego dozownika. Nie jest to jednak problem, gdyż wystarczy zatkać otwór palcem, przechylić i stopniowo nakładać go na twarz.

Bezkonkurencyjny

Ten olej uratował mi skórę , po kilku dniach zniknęły niedoskonałości, skóra się uspokoiła, jestem nim zachwycona. Nie wchłania się w całości , dlatego nadmiar ściągam chusteczką . Nakładam go raz dziennie w niewielkiej ilości (1 lub 2 kropelki) wieczorem na krem . Zapach trochę nieprzyjemny, ale mogę to przeboleć. Szkoda ,że nie ma pipety, wtedy aplikacja była by łatwiejsza. Ten kupiłam w rossmannie w atrakcyjnej cenie.

Jestem na tak

Pięknie pachnie,
Naturalny,
Łagodzi i leczy stany zapalne,
Dobrze nawilża,
Łagodzi podrażnienia
Jestem bardzo z niego zadowolona,
Można go używać do skóry jak i do włosów

I do włosów i do ciała.

Uwielbiam czarnuszkę samą w sobie, chleb z czarnuszką, sałatki z jej dodatkiem, ale olej Arganove bardzo dobrze działa na moją skórę, a także włosy. Nawilża, redukuje wydzielanie sebum, działa kojąco i wzmacniająco. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Buteleczka jest bardzo wygodna, a produkt wydajny. Włosy bardzo przyjemnie nawilża i zmiękcza.

Absolutny must

Uwielbiam ole z czarnuszki od Arganove za jego wszechstronne działanie. Świetnie sprawdza się do pielęgnacji mojej skóry, która jest problematyczna i skłonna do trądziku. Co więcej, olej pomógł mi złagodzić zaczerwienienia skóry. Świetnie nawilża.

Olejek doskonały

Jestem bardzo wdzięczna ARGA NOVE, że wlali do tej malutkiej buteleczki najprawdziwszy olejek z czarnuszki, a nie jakieś rozcieńczone badziewie, które ma tylko ją udawać.
Olejek jest lekarstwem na wszystko!
Podrażnienia na skórze, powstałe po jakimś kiepskim kosmetyku - czarnuszka pięknie łagodzi zmiany na skórze i podrażnienia.
Problem z osłabionymi i wypadającymi włosami albo łupieżem - nic strasznego, zamiast chemicznych środków i wcierwk, wystarczy systematyczność i ten olejek. Włosy rosną pięknie nawet tam, gdzie były na tyle wyraźne prześwity, że myślałam, że już tak zostanie, bo nic nie działało. Nie dość, że stały się miękkie, błyszczące i wyraźnie pogrubione, to teraz mam całą masę baby hairów.
Problem tłustej cery - tutaj na początku nie byłam przekonana. Nawet byłam pewna, że jednak sobie ten olejek nie poradzi z tym. I fakt, musiałam długo czekać, bo zużyłam aż dwie buteleczki, ale było warto. Pory się zmniejszyły, skóra na twarzy przestała się przetłuszczać i zyskała zdrowszy wygląd. Mam nawet wrażenie, że jest lepiej nawilżona i przyjemnie napięta.

Olejek sprawdza się u mnie rewelacyjnie i na pewno zajął już swoje stałe miejsca na mojej półce. Wręcz nie wyobrażam sobie bez niego codziennej pielęgnacji.

Słaby efekt

Kupiłam olejek ze względu na jego matujące właściwości. Po zużyciu połowy opakowania nie widzę wielkiej różnicy w wydzielaniu sebum. Jest jak było.
Olejek dobrze się wchłania, pachnie intensywnie czarnuszką, Nadaje się do mieszania do maseczek lub odżywek do włosów.

Do cery tłustej, mieszanej i osłabionych włosów

Bo tyle to cudeńko ma zastosowań.
Ten olej z czarnuszki ostatnio stosuje głównie do cery, latem mieszana cera dobrze przyjmuje ten olej jako olej na dzień, z biegiem czasu wytwarza mniej sebum, tworzy się mniej niedoskonałości jak i dotychczasowe się "wygaszają", utrzymuje też nawilżenie skóry.
Na noc dodaje też kilka kropli do kremu i intensywniejszego olejku np makadamia czy awokado.
W tej pojemności i sposobie aplikacji (bez pipety) jest dobry jako kosmetyk właśnie do cery, wystarczy kilka kropli.
Do włosów a raczej skóry głowy stosowałam go w większej pojemności i innej marki, zazwyczaj na noc. Dośc łatwo zmywa się go ze skóry jak i włosów, tylko, że warto zrobić najpierw test uczuleniowy bo to olejek intensywny w zapachu i działaniu.
Włosy rosły szybciej, były bardziej odżywione, mniej się przetłuszczały.
Kolor lekko zielonkawy, zapach intensywny jakby miętowo - ziołowy, opakowanie estetyczne, wygodne.
Szkoda, że była to bodjaże jednorazowa akcja z tymi kosmetykami w Rossman, zazwyczaj zamawiam oleje z internetu, dostęp do naturalnych kosmetyków w takich drogeriach zawsze na plus.
Cena dość przyzwoita, ale da sie znaleźc taniej.