Sally Hansen, Insta - Dri, Fast Dry Nail Color (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,17 ml

Szybkoschnąca formuła. Pędzelek, zaprojektowany do kształtu paznokcia, umożliwia precyzyjne nałożenie lakieru już za jednym pociągnięciem.
24 kolory. Dwa rodzaje wykończenia: Creme i Frost.

Efekt
naturalne
lakiery do paznokci
szybkoschnąca
nabłyszczające

Sally Hansen Insta-Dri: szybki manicure w przystępnej cenie

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color to szybkoschnący lakier do paznokci, który zdobył moją sympatię z kilku powodów. Przede wszystkim, cenię go za przystępną cenę i łatwą dostępność – można go znaleźć w Rossmannie, co jest bardzo wygodne. Lakier oferuje piękny kolor nude z delikatnym odcieniem różu, który sprawdza się na co dzień, szczególnie jeśli, tak jak ja, nie nosisz hybrydowych lakierów.

Jednym z atutów tego lakieru jest jego szybkoschnąca formuła.

Niestety, Insta-Dri ma również swoje wady. Przede wszystkim, lakier dość szybko się ściera. Choć jest idealny na krótki czas, na dłuższą metę wymaga częstego odnawiania, co może być uciążliwe.

Kolejnym minusem jest konieczność nakładania kilku warstw, aby uzyskać pełne krycie (to może być też zaleta - stopniowanie krycia). Dla mnie to wada, bo mimo szybkoschnącego formuły, cały proces malowania paznokci się wydłuża, bo powtarzam go dwa, a czasem nawet trzy razy. Mam jednak patent na malowanie paznokci - maluję je przy komputerze. Wtedy wiem, że nic nie odcisnę, a mogę dalej pracować i na przykład pisać maile:) To dla mnie jedyny sposób, by ich nie szkodzić przed wyschnięciem - jestem zbyt niecierpliwa, by po prostu czekać, aż wyschną ;)

Dodatkowo, lakier jest bardzo rzadki na początku, co utrudnia jego aplikację. Trzeba być ostrożnym, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości produktu na pędzelek, co mogłoby spowodować zalanie skórek.

Podsumowując, Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color to przyzwoity wybór dla osób szukających szybkiego i łatwego w aplikacji lakieru do paznokci na co dzień. Jego przystępna cena, ładny kolor nude i łatwa dostępność w Rossmannie sprawiają, że jest to produkt, po który sięgam na codzień. Mimo że lakier szybko się ściera i wymaga kilku warstw. Nie jest to idealny lakier, ale dla mnie relacja jakości do ceny powoduje, że używam go regularnie.

Dla mnie przereklamowany

Szybkość schnięcia lakieru jest dla mnie bardzo ważną cechą tego produktu. Jestem mega zabieganą osobą, a wciąż Jestem fanką naturalnego manicure.
Postanowiłam wypróbować, na ile ten produkt jest Insta Dry. I nie jest.
Wysycha tyle samo, co każdy przeciętny, połowę tańszy lakier.
Jest sporo mniejszy od pozostałych lakierów Sally Hansen. Jest zamknięty w poręcznej buteleczce.

Jest dosyć gęsty (chyba, że mi się trafiła taka kiepska sztuka)i to chyba jest powód tego długiego wysychania.

Podoba mi się kształt i wielkość pędzelka. Łatwo się z nim pracuje.

Długo wysycha i wymaga nałożenia wysuszacza. Jego trwałość jest przeciętna.

Nie kupię go ponownie.

Tęczowy ekspres! :D

Spacerując po Hebe, trafiłam na promocyjną cenę szybkoschnących lakierów od Sally Hansen. Obniżka o 50% (cena regularna to 20 zł). Wzięłam dwa, bo nie mogłam się zdecydować na jeden (i chyba miałam rację, bo do dziś nie wiem, który wolę :D oba piękne). Wybór padł na "Lavish Lilac" oraz "The Queens Velvet". Pomijając fakt, że kolory są nieziemskie, obłędne i pięknie mienią się cudownymi drobinkami, to rzeczywiście zasychają ekspresowo!

Lakier jest bardzo ciekły, a przy tym masywny. Pędzelek - choć szeroki, duży i wyprofilowany - średnio sobie z nim radzi i lakier ścieka (trzeba pamiętać o wycieraniu nadmiaru o brzegi wylotu). To mnie trochę drażni. Nie podoba mi się też, że lakier nie ma takiej charakterystycznej polerki i jest wręcz kredowy, bez połysku. To nic... Od czego mamy top coaty?! ;)) na nałożenie warstwy nabłyszczającej nie trzeba długo czekać, bo na paznokciu zasycha błyskawicznie - niezależnie od ilości. Krycie na medal! Wydajność na wagę złota! Trwałość platynowa (spokojnie wytrzymuje ponad tydzień). Pojemność... każdy widzi, że duża. Oczywiście, cena odstrasza, choć z drugiej strony taka jakość całokształtu (w tym: naprawdę niezwykłe odcienie) moim zdaniem przewyższa lakiery od marek z tzw. wysokiej półki i światowej sławy - a mimo to są nieporównywalnie tańsze.

Sally, chylę czoła!!!

Dramat

Po raz kolejny kupiłam lakier, mający w opisie informacje jakoby był szybko schnący. I znów odniosłam wrażenie, że lepsze tempo schnięcia mają lakiery kupione na bazarku. Ciężko nawet tu mówić o trwałości, bo lakier po nałożeniu dluuugo nie zasychał, łapał wszelkie pyłki, odbijał się, także jedynym mądrym posunięciem było zmycie go. A jak już się jakimś cudem zasechł, to efekt był "tani"
Lepiej wyszedł lakier z tej seri z różowymi drobinkami brokatu, przynajmniej jakoś utrzymywał się na paznokciach.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Sprinkle Sprinkle 117

Cześć!

Ja niestety w ogóle nie potrafię utrzymać lakieru na paznokciach, nie ważne jak dobry by był. Oczywiście nie zawsze. Kiedy muszę, to się "zachowuje" i go nie ruszam ????

Już tak mam, że po pierwszym dniu, lakier zaczyna mi przeszkadzać. I co robię? Zdrapuję go. To chyba najgorsze co może być.

Jednak od czasu do czasu mam ochotę zaszaleć i pomalować paznokcie. Kiedy trafiłam na lakier 117 Sprinkle Sprinkle od Sally Hansen, od razu pomyślałam, będzie mój. Lubię takie nietypowe kolory, inne kombinacje.

Więc jaki jest ten lakier?

-ma jasnoróżowy kolor
-posiada liczne drobinki (małe i duże)
-ma szybkoschnącą formułę
-ma wygodny pędzelek, taką "łopatkę"
-łatwo przesadzić z 2 warstwą
-jest dosyć rzadki
-bardzo intensywnie "pachnie"
-nigdy nie wyjdą takie same paznokcie ????

Jest to fajny lakier za dobrą cenę. Mam sentyment do Sally Hansen, ponieważ jako nastolatka miałam mnóstwo kolorów lakierów do paznokci właśnie od niej.

Ten kolor, to taka dobra 4.

Lakier z lat 90tych

Kupiłam gdyż myślałam droższy znaczy lepszy. Był w promocji w hebe. Nigdy żaden lakier nie wyglądał tak brzydko na moich paznokciach. Aplikacja jest bezproblemowa. Ale po zastygnięciu to wyglada jak typowy lakier z lat 90tych bez połysku. Dziwie się ze taka marka jak ta takie coś produkuje!

Oo

Lakier w porządku, kolor super szary matowy. Łatwo się rozprowadza, schnie ok 10 min. Niestety po dwóch dniach widać odpryski - szczególnie na brzegach

Liczyłam na delikatny róż, a dostałam białe smugi na paznokciach

Na ogół lubię produkty do paznokci Sally Hansen, ale ten lakier jest koszmarny.
Spodobało mi się, że szybkoschnący i dość mała, poręczna buteleczka. Pomyślałam, że będzie jak w sam raz na wyjazd. Ale nie był.

OPAKOWANIE
W porządku, choć dla mnie pędzelek trochę za masywny.

LAKIER
Mam kolor In a Blush. W buteleczce wygląda bardzo ładnie. Ale tylko w buteleczce. W pierwszym podejściu nałożyłam bez bazy. Pomyłka. Smugi i podkreślenie wszelkich bruzdek na paznokciach. Kolor biały! Nic nie ma w sobie różowego. Zmyłam.

Podejście drugie. Baza. Pierwsza warstwa lakieru - okropne smugi. Druga warstwa - wciąż smugi, a miejscami już nałożone za grubo. Ok. Schnie. Po dwóch dniach końcówki schodzą.

Podejście trzecie. Baza. 2 warstwy. Wygląda brzydko. Top coat. Wciąż wygląda brzydko. Końcówki schodzą na trzeci dzień.

Nie lubię wyrzucać, więc używam do paznokci u stóp. Ale nie powiem, że ładnie wyglądają.

PODSUMOWUJĄC
Może akturat ten kolor jest nieudany, ale Sally Hansen tym razem zawiodła na całego.

Taki średni jeśli chodzi o trwałość, chociaż dobrze kryje

Lakier w kolorze czerwonym kupiłam pod wpływem impulsu, bo był w promocji za 9,99 w pewnej drogerii. Kolor mi się podoba, jest taki nasycony, i wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać dobre krycie. Faktycznie szybko wysycha i ma super pędzelek, szeroki, dzięki czemu szybko pokrywam warstwą lakieru cały paznokieć. Niestety szybko odpryskuje, zwłaszcza na końcówkach paznokci. Ale za tą promocyjna cenę się nie czepiam.

Niespotykany zawód

Co jakiś czas rezygnuję z hybrydy na rzecz tradycyjnego manicure. Mam sporą kolekcję lakierów, z Sally Hansen to mój pierwszy i niestety, ostatni. Mam przepiękny, wiosenny kolor 333 peachy breeze. Na tym koniec zalet. Pędzelek ma krótki i szeroki, o ile płytkę maluje sprawnie, to pod skórki trudno podjechać. Kryje jako tako po trzeciej warstwie, co daje koszmarny efekt grubo nałożonego lakieru. Po dwóch warstwach są niestety spore prześwity. Nie wiem, jak to się dzieje, ale bardzo brudzę nim skórę wokół paznokcia, co wygląda bardzo nieestetycznie. Być może to wina zbyt wielu warstw, które się wylewają. Co do schnięcia, to nie wiem, ale nie wydaje mi się, żeby sechł w 60 sekund, gdyż jest zbyt gęsty na to. Zawsze nakładam top coat i po kilku minutach jest ok. Szybko wykrusza się po bokach, pęka i wygląda źle. Dałam mu dwukrotnie szansę i niestety, żegnamy się. Szkoda, bo kolor, jak wspomniałam wcześniej jest bardzo ładny, firma znana, a tu taki niewypał.

raczej słabe za tę cenę

Kupiłam na promocji trzy kolory: In a blush 239, Slow M-ocean 508 i Midnight Drive 493. Moje obserwacje są takie:
1. lakiery faktycznie schną szybko, jeśli nie zaaplikuje się bazy, z bazą nie schną i godzinę (nie czekałam dłużej, zdenerwowałam się i zmyłam);
2. krycie - zależy od koloru: szary piękny, za to dwa pozostałe się mażą smugami;
3. In a blush to jakaś tragedia na wszystkich polach: pędzelek kumuluje tony lakieru i nie da się nie zalać skórek, nie da się też pomalować paznokcia tak, żeby nie było na nim spektakularnych smug;
4. każdy lakier ma inny pędzelek: o ile M-ocean i In a blush mają szerokie języczkowe, o tyle Midnight Drive ma szeroki, ale ścięty na prosto, co nie pozwala na estetyczną aplikację lakieru.

Ogółem - trochę marnie.

Wydajność nieznana, są nowe.

Kompletna porażka!

Specjalnie założyłam konto by dodać tą recenzję, tak się wkurzyłam. Kupiłam kolor blush, który liczyłam, że będzie pięknym cielistym kolorem, a lakier miał wysychać super szybko. Wcześniej miałam czerwień i była ok, faktycznie szybko schła, dwie warstwy ładnie kryły, ale trwałość słaba. Jak głupia skusilam się na kolejny kolor, który wyglądał na przepiekny i potrzebowałam taki kolor na sesje, gdzie widać dłonie. Siedzę 3 godzinę i ratuje wygląd moich dłoni. Lakier maże się, zostawia masakryczne smugi, zalewa skórki i przez ponad 40 minut nie wysychał. Jak tyle o ile wysechł to smugi były jeszcze bardziej widoczne. Druga warstwa i godzina czekania... mimo cienkiej warstwy pojawiły się pęcherze. Paznokcie maluje tylko na ważne wydarzenia w pracy, nie mam wiec zapasów innych lakierów i zmuszona byłam użyć tego. Minęły 3 h lakier jest lepki, mimo dwóch warstw ma smugi, wyglada tandetnie. Najgorszy lakier jaki w życiu miałam. Nie polecam!!!!