TianDe, Master Herb, Gold Ginger Shampoo (Szampon do włosów `Złoty imbir`)

TianDe, Master Herb, Gold Ginger Shampoo (Szampon do włosów `Złoty imbir`)

Szampon do pielęgnacji włosów z serii Master Herb Golden Ginger. Stworzony na bazie wyjątkowej chińskiej terapii ziołowej. Wyjątkowo wysoki poziom ekstraktu z imbiru oraz lanolina, wit-B5, lecytyna pobudzają krążenie skóry głowy, odbudowują strukturę, odżywiają korzenie i przyspieszają wzrost włosów. Równocześnie skutecznie likwidują nadmierne wydzielanie łoju i usuwają łupież, podnoszą odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. W efekcie włosy stają się idealnie czyste, miękkie, puszyste, lśniące i elastyczne.

Efekt „Rachel Green” z „Przyjaciół”

Polubiłam się z tym szamponem od pierwszego użycia.Wszystko mi się w nim podoba: buteleczka z pompką, zapach, wydajność i przede wszystkim efekt jaki robi na moich włosach... ja to nazywam efektem Rachel Green, która od piątego sezonu „Przyjacioł” miała przepiękne włosy. Gładkie, ale nie przyklapnięte, mocno błyszczące i pełne „życia”. Mój włosowy ideał.

Niestety cena jest wysoka, ale do zaakceptowania, bo to naprawdę bardzo dobry produkt, którego używa się z przyjemnością .

Na razie najlepszy szampon

Mam bardzo problematyczne włosy: zniszczone po rozjaśnianiu, wypadające, przetłuszczające się, bez objętości, matowe.

Produktu używam dopiero jakieś 2-3 tygodnie, ale już teraz mogę przyznać, że jest to najlepszy szampon z jakim miałam do czynienia.

Opakowanie jest wygodne i poręczne. Posiada pompkę z możliwością blokady, co ułatwia przewożenie. Szampon bardzo ładnie pachnie, co sprawia, że mycie włosów staje się przyjemniejsze niż zazwyczaj. Jest bardzo wydajny i ładnie się pieni.

Efekty są widoczne po pierwszym użyciu! Włosy stają się lśniące i wyglądają zdrowo. Nie plączą się, zyskują objętość oraz przede wszystkim wolniej się przetłuszczają.

Jak dla mnie - najlepszy szampon. Jedyną wadą, jest cena - około 60zł za szampon to jednak całkiem sporo, jednak cena jest adekwatna do jakości. Polecam:)