Avon, Far Away Rebel EDP

Avon, Far Away Rebel EDP

Far Away Rebel firmy Avon to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet.
Otwierany przez nutę likieru porzeczkowego i soczystych czerwonych owoców, dopełniony przez kwiat pomarańczy i jaśmin Sambac, w nucie serca na bazie słonego karmelu z czekoladą.
Nutami głowy są czarna porzeczka i bita śmietana;
nutą serca jest kwiat pomarańczy;
nutami bazy są toffee i czekolada.

82% jesień/zima 18% wiosna/lato

Bita śmietana z wiorkami czekoladowymi i syropem porzeczkowym

A moje nozdrza nie odbierają ich wcale jako ulep. Fakt, jest to z pewnością zapach należący do kategorii tych słodkich, ale dla mnie wcale nie jest to słodycz przesadzona.Otwiera się wonią słodkiej, puszystej bitej śmietany, popruszonej wiorkami czekolady... Idealnie odwzorowuje deser którym zajadalam się w dzieciństwie. Później do tego śmietankowego zapachu dochodzą nuty karmelu, ale całość zostala przełamana świeżą, porzeczkową, lekko kwaskowatą konfiturą, przez co całość finalnie nie powoduje mdłości czy migreny. Mi recenzowana przypomina karmelową wodę Guess By Marciano.Bardzo podobna w odbiorze,choc propozycja od Guess ma więcej świeżych nut niż Rebel. Jak na serię Far Away zapach jest długotrwały i ogoniasty.Idealna propozycja dla fanów słodkich, "jadalnych" pachnidel.

Ttwały

Przyjemny zapach, długo utrzymuje się na ubraniach. Nigdy bym nie pomyślała że ten perfum jest z firmy Avon. Kobiecy i seksowny, stylowy flakonik w fioletowych barwach. Jestem na tak.

Mega słodziak na zimne dnie i noce!

Zakupiłam z myślą o sezonie jesienno-zimowym. W katalogu pachniał słodko, jednak dopiero w rzeczywistości poznałam jego wszystkie atuty. Jeśli ktoś jak ja, uwielbia mego słodkie, cukierkowo-ciasteczkowe zapachy na zimę, to ten będzie strzałem w dziesiątkę. Po spryskaniu się nim od razu wyczuwalne są nuty tofii i czekolady, jednak dzięki przełamaniu tej słodkości porzeczką tworzy się wspaniała i niebanalna kompozycja, które nie przyprawi nas o ból głowy. Flakon jest piękny, w żaden sposób nie związany z wersją klasyczną. Widać, rewolucja na całego! Za trwałość odejmują gwiazdkę, gdyż jest bardzo przeciętna, jednak warto go mimo wszystko wypróbować!

Cudowny

Wspaniały zapach :) Uwielbiam go na co dzien. Słodko-kwiatowy zapach, ktory długo utzrymuje się na skórze. Piękny fioletowy flakonik. Cena dość niska w stosunku do jakości :)

Far Away Rebel

Perfumy trwałe,dla miłośniczek słodkich zapachów.Alenie kwiatowych lecz karmelowych,czekoladowych. Ładnie się rozwijają- jak na avonowe perfumy uwaga tu zaskoczenie pojawia się ogon. potrafią na mnie ulotnić się po czym niespodziewanie czuć je ze zdwojoną siłą. Jestem zadowolona i choc jestem zwolenniczką mocnych zapachów nawet latem to jednak Far Away Rebel zostawiam na jesień ze względu na słodycz bez cienia tych cięższych nut,które lubie.

Nie dla mnie

Niestety Far Away Rebel firmy Avon nie przypadły mi do gustu.
Kiedy wąchałam je w katalogu pachniały dużo delikatniej i nie były takie ostre. Kiedy flakonik do mnie trafił byłam trochę zawiedziona.

Lubię zarówno delikatne perfumy ale również kobiece i mocne. Niestety te kompletnie mi nie odpowiadają. Nuty tofee i czekolady oraz słonego karmelu sprawiają że zapach robi się mdły i zbyt słodki.
Pomarańcza i jaśmin trochę ratują sytuację.

Muszę jednak przyznać że te perfumy są bardzo trwałe. Utrzymują się praktycznie przez cały dzień. Na szczęście po pewnym czasie przestałam je czuć bo na początku ciężko bo mi się do nich przyzwyczaić. Piekły mnie oczy i bolała głowa.

Flakonik jest bardzo kobiecy i elegancki.

Świetny zapach

Jestem okropnym kupującym, jeśli chodzi o perfumy. Wszystkie zapachy wydają mi się podobne, nie spełniają w żadnym wypadku moich oczekiwań, a kiedy już znajdę jakiś całkiem niezły, zwykle nudzi mi się po dwóch tygodniach i najchętniej szukałabym już czegoś nowego. Trudno mi idzie, wiec poszukanie czegoś, co by mi odpowiadało chociaż w 70%. Ten perfum akurat dostałam jako prezent, byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale okazało się, ze całkowicie niepotrzebnie. To naprawdę dobre odkrycie :)
Teraz może nie kupię go, ale kiedy trochę odpocznę od tego zapachu, może wrócę.

Słodki przyjemniaczek

Perfumy dostałam w prezencie i zdecydowanie był to trafiony prezent.
Mają bardzo słodki zapach i przepiękny flakon to największe plusy produktu.
Jeżeli chodzi o wydajność to jak najbardziej na plus, perfumy są mocne i wystarczy odrobiona by ładnie pachnieć na długi czas. Na spokojnie mogę je zaliczyć do jednych z bardziej wydajnych produktów.
Zapach mimo, że mocny to uniwersalny, będzie idealny do pracy ale też na wieczorowe wyjście.
Falkon ma przepiekny kolor, dzięki przeźzroczystości widać zużycie produktu, nie jest najmniejszych rozmiarów ale można go zapakować do torebki i nie zajmie wiele miejsca bo jest dość wąski.
Trwalość zapachu nie jest długa, utrzymuje się około 2-5 h w zależności od tego co aktualnie robimy, ale warto mieć na uwadze, że nie są to bardzo trwałe perfumy a wręcz przeciętne pod tym względem.
Cena jest adekwatna do produktu ze względu na jego wydajność, nie trwałość.

Ładny i trwały zapach

Bardzo przyjemny, słodki zapach. Długo utrzymuje się na skórze. U mnie szczególnie dobrze sprawdza się jesienią i zimą. Jestem bardzo zadowolona z tego zapachu. Świetny produkt w dobrej cenie

Używa produktu od: próbka

Buntownik!

Zapach z kolekcji "Ja Ci pokażę!" :) Kolejny już raz przekonuję się do niektórych nut zapachowych po czasie i doceniam je w pełni. Tak też było z tym zapachem.
Perfumy są bardzo trwałe. Głęboki, stopniowo uwalniający się zapach tworzy seksowną otoczkę. Do tego niezwykle intrygujący flakonik. To wszystko daje naprawdę udaną całość :)
Obawiałam się, że ten zapach będzie zbyt ciężki i słodki, ale jest wprost przeciwnie. Jest bardzo energetyczny, a jednocześnie tajemniczy i nieoczywisty. Nuty owocowe doskonale uzupełniają się z nutami słodyczy.
Na zimę ideał!

Jeden z najlepszych zapachów od Avon

Zdecydowanie jest to najlepszy zapach serii Far Away!
Są to kultowe perfumy Avon. Intensywne, głębokie, trwale. Moim zdaniem nie dla wszystkich. Fanki lekkich zapachów nie mogły tu znaleźć nic dla siebie do czasu aż wypuszczono Rebel. Zapach jest również intensywny, dla niektórych może wydawać się ciężkawy jednak ma w sobie to coś co sprawia, że wiele kobiet mimo wszystko się na niego decyduje. Jest słodkawy, otulający ale jednocześnie głęboki i zmysłowy. Wyróżnia się i myślę że to sprawia ze tak wiele osób chce go spróbować ;) Ktoś zrobił dobrą robotę tworząc ten zapach i chwała mu za to! ;)
Zapach jest trwały i rozwija się w miarę noszenia. Można go dozować w zależności od upodobań jeżeli ktoś lubi mocniejszy głębszy efekt lub delikatny wystarczy odrobina i będziecie zadowolone.

Far Away się zbuntował...nareszcie!

Nie jestem fanką serii Far Away i przed zakupem tej wody miałam pewne obawy, chociaż pocierając nadgarstek z katalogowej strony zapach wydał się całkiem interesujący. Lubię wody z Avon i mam kilka ulubionych flakoników. Rebel od pewnego czasu stał się jednym z nich.

Flakon, w którym umieszczona jest woda perfumowana zwrócił moją uwagę. Półprzeźroczysta, szklana, fioletowa buteleczka w formie spłaszczonego, lekko przesuniętego koła z prostokątną, plastikową zatyczką, która mimo wielokrotnego użycia zamyka i otwiera się tak samo dobrze jak za pierwszym razem. Ogólnie wygląda jak nieregularna okrągła bryła, która stabilnie stoi na półce i ładnie się prezentuje. Kolor fioletowy nawiązuje pewnie do nut czarnej porzeczki, której ja w tym zapachu nie wyczuwam na skórze natomiast inne nuty bardzo mi do gustu przypadły.

Wystarczą dwa- trzy psiknięta z atomizatora aby od razu poczuć piękną woń buntowniczą, która mnie urzekła delikatnością i nieprzesłodzoną słodyczą kwiatów. Zapach, który w powietrzu wydaje nuty kwaśnej porzeczki na mojej skórze znika całkowicie ustępując miejsca słodkiej kremowej nucie z pomarańczą, która łączy się ze słodkością toffi. Nuty pomarańczy i kremu od razu wyczułam natomiast nie wiedziałem co nadaje nieprzesadzonej słodkości temu zapachowi i musiałam to sprawdzić. Jest to toffi i czekolada. Zapach nie jest mdły ani też przesadnie świeży i żywy. Jak dla mnie nuty zapachowe są świetnie wyważone przez co ten zapach wyróżnia się na tle innych Far Away.

Zapach najładniej i najdłużej utrzymuje się na włosach i jego woń czuję na drugi dzień a to wielki plusik dla Avon. Na ubraniach zapach utrzymuje się również cały dzień i po powrocie do domu ciągle wyczuwam nuty kremowej pomarańczy. Na skórze zapach nie jest trwały tzn. po 5 h dobrze go odświeżyć chociaż bywały dni kiedy wyczuwałam go cały dzień bez odświeżenia.

Uważam, iż zapach nadaje się na każdą porę roku, jak również jest uniwersalny w dzień i na wieczór. Jak dla mnie jest to najlepsze wydanie Far Away i jestem bardzo pozytywnie nim zaskoczona. To jest jeden z tych zapachów, po które będę sięgać do póki do póty będą dostępnie w Avon.