Avon, Far Away Rebel EDP

Avon, Far Away Rebel EDP

Far Away Rebel firmy Avon to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet.
Otwierany przez nutę likieru porzeczkowego i soczystych czerwonych owoców, dopełniony przez kwiat pomarańczy i jaśmin Sambac, w nucie serca na bazie słonego karmelu z czekoladą.
Nutami głowy są czarna porzeczka i bita śmietana;
nutą serca jest kwiat pomarańczy;
nutami bazy są toffee i czekolada.

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Sztosik

Rebelka to zdecydowanie mój sztosik. Zapach kokieteryjny, dobry na randke, mocny i słodki. Taki koci, raczej na wyjście wieczorowe. Kończę już drugie opakowanie i jeszcze mi się nie znudziła.

Używa produktu od: próbka

Jesienny słodziak z charakterem!

Uwielbiam zarówno klasyczną wersję Far Away, jak i wariacje na jej temat. Rebel zaintrygował mnie od razu, gdy tylko zobaczyłam go w katalogu online - tajemniczy, fioletowy flakonik i obietnica słodkiego zapachu porzeczki z czekoladą - to musiało się udać! Jakiś czas temu zamówiłam sobie sporo próbek Avonowych zapachów i nie mogło zabraknąć wśród nich tej wersji.
Pierwsza aplikacja i już byłam zachwycona! Far Away Rebel są po prostu piękne! Raz na jakiś czas Avonowi uda się taki zapach, że nie dość, że jest charakterystyczny, to i pachnący jak znacznie droższe perfumy. Tak jest i tym razem. Rebel to bardzo zadziorny, charakterny i wyrazisty zapach. Ciepły, otulający i świdrujący na skórze. Mój odbiór jest nieco inny, niż dziewczyn poniżej, bo ja zamiast porzeczek i śmietany wyczuwam w nich słodką, jesienną śliwkę - taką konfiturową, z cynamonem. Ta śliweczka sprawia, że zapach bardzo przypomina mi Versace "Woman", które lubię chłodną porą roku. W nucie serca doskonale wyczuwalny kwiat pomarańczy, który nadaje nieco gorzkiego i świdrującego wrażenia. Całość wieńczy czekolada (niektórzy piszą też o słonym karmelu?), która cudownie otula, nadaje zapachowi ogoniasty i ciepły charakter - właśnie ta czekolada w bazie sprawia, że Rebel jest moim zdaniem idealny na jesień. Zapach charakterny, mocny, ale mimo wszystko utrzymany dla mnie w klimacie jesiennej przytulności. Jeśli miałabym znaleźć jeszcze jakiś zapach, z którym kojarzy mi się Rebel to zdecydowanie Playboy "Play it Rock" - chyba już wycofany zapach, równie wyrazisty i jednocześnie ciepły, przytulny.
Flakonik z tego co widzę na zdjęciach jest równie piękny, jak w katalogu - ładny, wyżłobiony kształt i ten tajemniczy, purpurowy kolor, który idealnie podkreśla charakter zapachu.
Trwałość na przyzwoitym poziomie - nie jest to może killer, który utrzyma się po całonocnej imprezie, ale jest przeze mnie wyczuwany w ciągu dnia.

Daję zasłużone 5* - jest to moje odkrycie i z pewnością zamówię je sobie w pełnowymiarowym flakoniku na chłodniejsze miesiące! Tak, jak wspominałam, warto dać zapachom Avonu szansę, bo trafiają się wśród nich prawdziwe perełki.

Słodkie

Słodkie perfumy damskie nie drogie. Za długo nie trzymają sie na ciele. Dostałam je od mamy której zapach sie nie spodobał . Bardziej w lecie lub wiosną się popsikam bo sa słodkie. Nie mam nic do tych perfum także polecam.

Słodko, bardzo słodko

Wodę perfumowaną Far Away Rebel od Avon zakupiłam zaciekawiona bardzo dobrymi opiniami wyczytanymi w internecie. Nie miałam okazji przetestować jej przed zakupem. Okazało się, że ten wychwalany pod niebiosa zapach to strzał w przysłowiową 10-tkę!

Perfumy te są niezwykle słodkie i apetyczne w odbiorze, dlatego też należy zaliczyć je do kategorii perfum gourmand. Z początku na pierwszy plan wybijają się nuty owocowe, nieco później czekoladowe. Jest to zapach ciepły, otulający, nie lekki, ale też nie cieżki. Nie można odmówić mu charakteru i wyrazistości, dlatego czując go wyobrażam sobie kobietę pewną siebie i świadomą swojej wartości. Far Away Rebel jest niezwykle intrygującym i seksownym zapachem, nadaje się zarówno na dzień do pracy, jak i wieczorne wyjście na kolację z ukochanym. Polecam go zdecydowanie na jesień i zimę, ewentualnie na chłodniejsze wiosenne dni. To jeden z najlepszych zapachów marki Avon, zarówno pod względem projekcji i trwałości (na skórze wyczuwam go ok. 5 godz.), jak i samej kompozycji.

Produkt jest przyjemny dla nosa, ale i dla oka. Zapach odziany jest w ciemnofioletową buteleczkę, która doskonale oddaje jego charakter. Flakonik postawiony na toaletce cieszy oko. Atomizer działa bez zarzutu.

Hiit Avon!

Woda perfumowana Far Away Rebel jest moim hitem od marki Avon. Uwielbiam słodkie mocne zapachy, a gdy tylko powąchałam w katalogu odrazu się zakochałam.

Buteleczka bardzo ciekawa w tonacji fioletowej. Głównymi nutami zapachowymi jest słony karmel, kwiat pomarańczy, śliwka, jaśmin.
Cała kompozycja tworzy niesamowity, słodki, uwodzicielski ,a zarazem elegancki mocny zapach. Dla kobiet z charakterem! Poprostu cudowny.

Osobiście używam tej wody perfumowanej na wieczorne wyjścia , zapach naprawdę długo się utrzymuję ( po całej nocy nadal czuć na ubraniu) , a sama w sobie jest bardzo wydajna, gdyż wystarczy tylko troszkę psiknąć a już jest efekt wow. Na letnie dni wydaję mi się za ciężki.
W promocji można kupić tę wodę niedrogo. Polecam panią lubiącym słodkie zapachy.

Na wieczorową porę

Far Away Rebel to idealna kompozycja zapachowa na jesień bądź zimę. Należy do grupy cięższych perfum. Uwielbiam ten zapach i często do niego wracam. Długo utrzymuje się na skórze, stosuje go zazwyczaj na wyjścia wieczorowe. Uważam że cena jest adekwatna co do jakości produktu. Jest wart polecenia!!

Cudowne!

Używam tych perfum już od jakiegoś czasu. Mają bardzo ładny, orientalno- kwiatowy zapach. Jest on "ciepły", idealny na wieczór. Czuć porzeczkę oraz pomarańczę i jaśmin. W tle przebija zapach czekolady. Zwracają uwagę otoczenia, bardzo długo się utrzymują zarówno na skórze jak i na ubraniu. Cenowo bardzo przystępne.
Jeden z moich ulubionych zapachów od Avon!

Bardzo piękny zapach

Trochę słodki zapach, bardzo przyjemny. U mnie sprawdza się bardziej na co dzień, gdyż niestety zapach nie jest za bardzo trwały na ciele. Na ubraniach utrzymuje się za to nawet kilka dni- co akurat jest jego zaletą.

Piękny "deserowy"zapach

Nie ukrywam-jestem wzrokowcem więc gdy zobaczyłam w ostatnim katalogu reklame tego zapachu z której krzyczał napis"Słony karmel z czekoladą"bez zastanowienia go zamówiłam.
Produkt kupiłam w cenie regularnej-niecałe 50 zł.

Z niecierpliwością czekałam by zobaczyć jak zachowa się na mojej skórze...no i się nie zawiodłam.
Moje pierwsze wrażenie czyli to co wyczułam odrazu:
-jakaś alkoholowa śliwka(jakby nalewka?)połączona z jakimiś innymi owocami -uderza śłodki ostry zapach który po chwili miesza się z zapachem konwalii.
To wyczułam po pierwszym użyciu.
Nute słonego karmelu z czekoladą wyczułam dopiero po pewnym czasie w środku dnia.
Bardzo ładnie połączył się z początkową słodyczą i w karmel zaczął lekko dominować nad tym typowo/słodkim zapachem.

Jest to typowy zapach na wieczór/na jakieś wyjścia/spotkania ze znajomymi.
Przyjemny.Pewnie jeszcze po niego sięgnę.

mój ślubny zapach

uwielbiam te perfumy są tak piękne że mogłabym być nimi wypsikana codziennie, trochę trwałość jest słaba ale zapach magia, piękny słodki cudowny, ma bardzo ładny flakon w pięknym fioletowym kolorze

Avon - mile zaskoczenie :)

Woda perfumowana pierwsza klasa ! Słodkie intensywne i długotrwałe. Cena adekwatna do jakości. Pasują do zdecydowanych kobiet , idealne na wieczór.. polecam !

Uwielbiam

Zakupilam perfum już jakis czas temu i mogę powiedzieć o nim dużo dobrego:) Ma piękne owocowo-kwiatowe nuty. Troszeczkę czuje czekoladę i słodkości:)
Ma wygodny rozpylacz, który wydziela produkt równomiernie. Jego opakowanie jest solidne. Produkt jest bardzo wydajny i starczy na długo. Na ubraniu zapach utrzymuje się jednak niezbyt długo. Mogę powiedzieć, że utrzyma się tak 2-4 godziny. Mimo to poleciłbym to, szczególnie za taka cenę:).