Bambino, Rodzina, Hiperdelikatny żel pod prysznic (różne rodzaje)

Bambino, Rodzina, Hiperdelikatny żel pod prysznic (różne rodzaje)

Łagodny żel pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Dostępny w kilku wersjach zapachowych. Zawiera oliwkę bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, lekka formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza skórę i pozostawia uczucie świeżości oraz subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

polubiłam.

Bardzo przyjemny, delikatny żel pod prysznic. Polecam szczególnie osobom ze skórą wrażliwą i skłonną do przesuszeń. Odkąd go używam moja skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji, zresztą czuć od razu, kiedy tylko wyjdzie się spod prysznica, że choć balsamu nam nie zastąpi, to zdecydowanie nie przyczyni się do przesuszenia skóry, co jest szczególnym atutem na jesienno-zimową porę.
Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, a piękny mirabelkowy i o dziwo nie sztuczny zapach niezwykle uprzyjemnia kąpiel.

Cudowny, słodki zapach!

Bardzo przyjemny, delikatny żel pod prysznic. To, co urzekło mnie na początku to przede wszystkim ZAPACH - słodki, świeży, cytrusowy. Delikatna konsystencja, nie powoduje alergii, swędzenia, wysypki - co bardzo często zdarzało się u mnie przy żelach pod prysznic i balsamach do ciała. I to co bardzo dla mnie istotne - super nawilża skórę - od razu po wyjściu spod prysznica czuć efekt gładkiej skóry, wręcz "jak pupa niemowlaka"

Zdecydowanie mój nowy Must Have w łazience!

Po pierwsze - zapach melisy słaby, po drugie - w składzie masakra, nie nadaje się dla dzieci

Jakoś bezmyślnie, wiedziona chyba sentymentem do oliwki Bambino, sięgnęłam po ten żel w Supermarkecie. Skusiła mnie obiecywana delikatność, duża pojemność, niska cena i fajne warianty zapachowe. Tu popełniłam już pierwszy błąd - wybrałam melisę, która okazała się być w połączeniu z charakterystycznym zapachem Bambino kompozycją dla mnie prawie nie do zniesienia i od trzech tygodni prysznic nie sprawia mi absolutnie żadnej przyjemności. :) Druga kwestia to to, co dzieje się w składzie. Pamiętałam gdzieś z tyłu głowy, że sama oliwka Bambino nie grzeszyła jakimś rewelacyjnym składem, ale jakoś wyparłam to wspomnienie i niestety niesłusznie.

Jako składnik myjący nie występuje SLS, ale za to Sodium Myreth Sulfate, cytując z katalogu KWC: Składnik drażniący dla oczu. Może działać komedogennie, drażniąco, wysuszająco i alergicznie na skórę. Składnik może uwalniać szkodliwy dioksan. Nie należy go nakładać na uszkodzoną skórę i nie jest zalecany w kosmetykach dla dzieci, kobiet w ciąży, kosmetykach na okolice oczu i ust oraz do higieny jamy ustnej - serio, to ma być ten delikatny kosmetyk dla całej rodziny? Potem mamy też uwodorniony olej palmowy, a nie trzeba chyba mówić, jak uprawa palmy olejowej jest szkodliwa dla naszego środowiska. Raczej nie podejrzewam, że zawarty w Bambino olej pochodzi z upraw ekologicznych i certyfikowanych, raczej chwaliliby się tym faktem wszem i wobec. Na koniec jeszcze Disodium EDTA, ta sama historia co przy SMS, czyli nie dla dzieci, nie dla kobiet w ciąży, a na dodatek składnik potencjalnie kancerogenny. Serio, wstyd.

Z pozytywów: odpowiednia konsystencja (nie za gęsta, nie za lejąca się), można utworzyć pianę, dobrze myje, nie podrażnia ani nie wysusza skóry. To jednak za mało żeby myć się czymś takim. Ja już nie wrócę do żeli Bambino, choćby inne wersje zapachowe były nie wiadomo jak fajne.

Przyjemniaczek za co dzień

Ten żel pod prysznic zainteresował mnie ze względu na zapach, bardzo lubię owocowe kompozycje pod prysznicem. Zdecydowałam się na wersję z mirabelką. Okazało się, że produkt pięknie pachnie, nie przesusza skóry i spokojnie mogę do niego wracać.

Super delikatny

Mirabelkowy żel to bardzo delikatny i przyjemny kosmetyk do mycia dla całej rodziny. Skóra po jego użyciu jest mięciutka, delikatna i pachnąca. Żel nie uczula, pięknie pachnie i odżywia zmęczoną skórę.

Normalny żel

Żel zakupiłam w drogerii Hebe, bo lubię próbować nowe kosmetyki, a że dawno używałam kosmetyku myjącego w postaci żelu , padło na bambino. Produkt ma ładne, solidne opakowanie i pięknie pachnie mirabelkami, bo akurat tę opcję zapachową wybrałam. Fajna konsystencja żelu, łatwo rozprowadza się na ciele. Jak dla mnie zwykły żel nie robiący nic szczególnego, ani nie szkodzi ani nie jest jakaś rewelacją. Szczerze mowiąc po bambino spodziewałam się większego nawilżenia skóry po umyciu, więc nie zaskoczył mnie ani pozytywnie ani negatywnie, taki średniaczek.

Żel must have

Przeszłam już przez kilka opakowań i nie wyobrażam sobie już innego produktu do mycia ciała. Mam skórę bardzo problematyczną, w szczególności na plecach i większość popularnych kosmetyków myjących powoduje u mnie zapchanie i pojawienie się nieprzyjaciół. Tutaj w żadnym przypadku nie miało to miejsca. Miałam różne kombinacje zapachowe, najbardziej przypadł mi do gustu morela i melisa. Wydajny i w dobrej cenie. Używam już teraz tylko i wyłącznie tego produktu, bo wiem, że to mój pewniak i nic niepokojącego na skórze się nie pojawi. Jedynie przyczepić się mogę do opakowania, które wykonane jest z grubego plastiku, dosyć masywne, ciężko się produkt wydobywa z butelki przy końcówce.

w porządku

Mam bardzo suchą skórę, więc wybieram tylko produkt do zadań specjalnych.
W sklepie wąchałam różne zapachy, spośród bardzo intensywnych i wyjątkowo duszących, chemicznych smrodków, wybrałam jarzębinę.
Żel jest wydajny, dobrze się pieni, nie zauważyłam wysuszenia skóry, co jest dla mnie najważniejsze. Zapach, choć jedyny, który mi odpowiadał, jest baaardzo intensywny i dominuje w całej łazience, gdyby był delikatny, to byłoby super.
Generalnie, jestem na tak, bo kupiłam produkt w dobrej cenie i spełnia swoją funkcję.

Ulga dla mojej skóry

Wybrałam żel o zapachu Melisy. Żel ma bardzo fajna konsystencję i super się go rozprowadza. Fajnie się pieni i nie pozostawia osadu na skórze. Moja skóra po użyciu była miękka, delikatna i nawilżona . Podrażnienie które miałam praktycznie zniknęło. Zapach melisy unosił się w całej łazience. Nic tylko brać i kupować. ;P Mam zamiar kupić jeszcze ten o zapachu Rabarbaru.

Bambino hiperdelikatne

Żel pod prysznic bambino rodzina o zapachu mirabelki ma u mnie uznanie. Jestem zdecydowanie na TAK ! Zakochałam się od pierwszego użycia. Kupiłam na promce w rossmannie w cenie 8,99zł.

Świetny produkt

Marka Bambino kojarzyła mi się dotąd z produktami do pielęgnacji dla dzieci, a więc bardzo delikatnymi. Kiedy więc zauważyłam w drogerii żel pod prysznic Bambino Rodzina, od razu postanowiłam go przetestować. Sięgnęłam po żel o zapachu mirabelki i jestem nim zachwycona.

Żel zamknięty jest w opakowaniu o prostej, przyjemnej szacie graficznej, pojemności 400 ml, która jest naprawdę wydajna i starcza na długo. Również cena jest niewielka jak za tak dobry produkt dużej pojemności.

Żel jest bardzo gęsty, fajnie się pieni tworząc delikatną piankę otulającą ciało. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry- a wręcz przeciwnie- przyjemnie myje i nawilża, pozostawiając na niej swój cudowny zapach jeszcze na długi czas.

Produkt bardzo przypadł mi do gustu i już sięgnęłam po kolejne opakowanie, tym razem o zapachu rabarbaru, który jest równie przyjemny.

Jeden dla całej rodziny

Jestem alergikiem i posiadam wrażliwą skórę, ten żel świetnie się u mnie sprawdza. Żel mirabelkowy obłednie pachnie, ma idealną konsystencję. Produkt dobrze się pieni, jest przy tym bardzo wydajny. Co najważniejsze jest hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień, jest delikatny i dobrze nawilża skórę. Polecam dla całej rodziny.