Avon, Simply Delicate, Soothing Feminine Wash with Aloe Vera (Kojący płyn do higieny intymnej z aloesem)

Hipoalergiczny łagodzący płyn do higieny intymnej Simply Delicate od Avon, z dodatkiem kojącego aloesu oczyszcza i leciutko chłodzi skórę.

Hipoalergiczny płyn do pielęgnacji okolic intymnych
Działanie:delikatnie oczyszcza i koi podrażnienia, pozostawiając skórę świeżą i nawilżoną
Efekt: uczucie świeżości, komfortu i lekkiego schłodzenia

Stworzona z delikatnych składników formuła naszego kosmetyku skutecznie oczyszcza okolice intymne, reguluje poziom pH i leciutko chłodzi. Dzięki wzbogaceniu ekstraktem z aloesu przyjemnie koi i łagodzi wrażliwą skórę, pozostawiając subtelny zapach.

z pompką
płyn
>250ml
Skóra
normalna
płyny

Alkohol na trzecim miejscu!

Avon wprowadził nowe wersje kosmetyków do higieny intymnej. Kupiłam wersję kojącą, z efektem chłodzenia. Lactacyd ma w swojej ofercie podobne płyny (zawierają mentol). Odebrałam zamówienie 16 września br. Spojrzałam na skład a tam... alkohol denat. Na trzecim miejscu w składzie!! Tragedia! Zapewne to on ma ochładzać skórę. Rzeczywiście ochładzał, ale tego nie wymagam od płynów intymnych. Używałam dwa tygodnie z przerwami.