Weleda, Baby, Calendula Waschlotion & Shampoo (Szampon i żel do mycia ciała z nagietkiem dla niemowląt)

Cena PLN 35.99

Szampon i żel do mycia ciała z nagietkiem dla niemowląt firmy Weleda łagodnie oczyszcza skórę oraz włosy dziecka, delikatnie je pielęgnując. Bogaty olej migdałowy i olej sezamowy z certyfikowanej uprawy ekologicznej zapewniają wyjątkowo delikatną skórę oraz chronią ją przed wysuszeniem. Roślinne substancje myjące delikatnie oczyszczają skórę i są łagodne dla oczu. Starannie dobrane roślinne substancje myjące ułatwiają rozczesywanie włosów. Produkt nie zawiera surowców na bazie oleju mineralnego ani syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów oraz mydła. Odpowiedni również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą.

płyny do kąpieli, szampony dla dzieci
oczyszczające, pielęgnujące
w tubie
żel
normalna

Kosmetyk z kategorii idealnych...świetny skład, zapach, oczyszczanie...

Jeżeli chodzi o pielęgnację moich dzieci to kosmetyki staram się dobierac/używać bardzo ostrożnie. Chorób skórnych nie mają ale bardzo suchą skórę przez co czasami pojawiają się suche plamki. Nawet jeśli dostanę w prezencie jakiś kosmetyk to najpierw wnikliwie sprawdzam czy nie narobi więcej szkód niż pożytku.

Jak dostałam Weledę bardzo się ucieszyłam bo nie miałam wcześniej styczności z tą marką za to ogrom pozytywnych opinii wśród znajomych. Moja kuzynka, która mieszka w Niemczech powiedziała mi, że w szpitalu po poradzie dostają kosmetyki Weledy na powitanie maluszka bo to niemiecka marka, taka ciekawostka:))

Recenzowany kosmetyk to 2w1 szampon i lotion do kąpieli. Najpierw myślam, że to poprostu żel ale po otwarciu okazuje się, że faktycznie to taki lotion w kolorze i konsystencji przypominającym mleczko. Wystarczy nieduża ilość aby delikatnie się pienił oraz aby umyć male ciałko dziecka. Włoski też dobrze domywa pozostawiając na nich zapach nagietka. I tutaj dla fanów takich zapachów to prawdziwy raj bo włoski pachną jeszcze jakiś czas i chce się je wąchać:)) rozczesywaniu po nim też idzie sprawnie ale moja córka ma krótkie włosy więc nie wiem jak byłoby w przypadku dłuższych.

Na uwagę zasługuje też opakowanie. To duża tuba z miękkiego plastiku z zamknięciem na klik. Wydobycie z niej kosmetyku jest bardzo łatwe. Na tubie znajdziemy duży napis Weleda baby oraz grafikę kwiatów nagietka lekarskiego, a z tyłu naklejkę z tłumaczeniem w języku polskim do czego służy kosmetyk oraz jakie posiada właściwości. Produkt zawiera też certyfikat NaTrue, który jest potwierdzeniem, że kosmetyk zawiera produkty z produkcji organicznej oraz musi spełniać odpowiednie normy.

Podsumowując to świetny kosmetyk dla malutkich dzieci, delikatny, nieuczulajacy, pięknie pachnący.

Naturalne cudo ♥️

Produkty Weledy słusznie swoje kosztują - bo i składy mają doskonałe, i działanie na piątkę z plusem.
Ten produkt również jest dopracowany i porządny i plasuje się na moim osobistym podium w kategorii najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry maluszka.
Jestem bardzo zadowolona z niego z mam już w zapasie kolejne opakowanie!

PLUSY:
+ Wygodna i praktyczna tuba zamykana na zatrzask. Szata graficzna miła dla oka i typowa dla tej linii pielęgnacyjnej.
+ Kremowa konsystencja - początkowo byłam zaskoczona, nawet myślałam, że się pomyliłam i wzięłam mleczko do ciała zamiast żelu myjącego! Na szczęście nie ma żadnych kłopotów z umyciem malucha - już odrobina delikatnie się pieni i oczyszcza skórę oraz włoski dziecka. Co ważne, nie plącze ich - moja córka ma sporo włosów i po myciu Weledą nigdy nie było problemu z rozczesaniem jej bujnej czupryny.
+ Subtelny, delikatny zapach - nagietkowy ♥️
+ Dobry, delikatny skład.
+ Żel nie uczula i nie podrażnia, wręcz koi zaczerwienienia i podrażnienia.
+ Delikatnie nawilża skórę dziecka, a włoski zmiękcza i pozostawia je błyszczące.
+ Bardzo wydajny i wielofunkcyjny.
+ Łatwo dostępny, cena również jest w porządku - to certyfikowany kosmetyk naturalny!

MINUSY:
- Nie ma ich :).

Reasumując - to naprawdę fajny produkt, który działa na skórę mojego dziecka tak dobrze, jak emolienty, do tego jest łagodny, skuteczny i bezpieczny dla maluchów. Cenię go za doskonały skład, wielofunkcyjne działanie, subtelny zapach i dobry stosunek ceny do jakości oraz wydajności.
To wspaniały kosmetyk, który zagości u nas na dłużej i który z czystym sumieniem mogę polecić każdej mamie - Weleda jest mega ♥️

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super delikatny płyn do mycia

Idealny płyn do mycia dla niemowląt i dzieci. Nie podrażnia delikatnej, atopowej skóry. Lekko się pieni, przyjemna konsystencja. Z pewnością kupię go drugi raz.

Super dla dzieciaczka od pierwszych dni życia

Rewelacyjnie nam się sprawdza przy bardzo wrażliwej skórze córeczki. Wiekszość kosmetyków ją uczula a Weleda nie. Dokładnie myje skórę i włoski oraz pozostawia delikatny i bardzo przyjemny zapach. Kosmetyk bardzo wydajny stąd nie odejmuje nic za dość wysoką cenę. Kosmetyk naturalny - swoje musi kosztować.
Bardzo polecam!
Szkoda tylko, że nie ma produktu w opakowaniu z pompką.

Delikatny i skuteczny

Świetny produkt, który dokładnie oczyszcza skórę jednocześnie ją nawilżając. Jest bardzo delikatny, można go stosować nawet na wrażliwą skórę. Jest idealny dla maluszków już od pierwszych dni. Bogactwo naturalnych składników sprawia, że w pełni ufam temu kosmetykowi