Ziaja, Jeju, Białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai

Ziaja, Jeju, Białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai

Cena PLN 9.95

Białe mydło do ciała. Delikatnie myje, nie wysusza, pozostawia na skórze przyjemny zapach.

kluczowe składniki
- olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi, nawilża i regeneruje
- wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej
- aktywne salicylany z kory topoli osikowej
- roślinna pochodna aminokwasu glicyny skutecznie nawilża

seria jeju
- odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry
- poprawia wygląd, odświeża i upiększa
- pomaga pozbyć się niedoskonałości
- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
- zawiera roślinne substancje aktywne
- pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco

mydła
oczyszczające
w płynie
trądzikowa, normalna

Jest ok, ale od czasu do czasu

Skóra mojego ciała jest normalna, bezproblemowa. Mogę myć się nawet najtańszymi żelami i wszystko jest w najlepszym porządku.
Kupiłam cały zestaw różowej serii Jeju, więc cena była napewno okazyjna. Gdybym chciała kupić samo mydło pod prysznic, to na oficjalnej stronie Ziaji kosztuje około 10 zł. No sporo jak na tą markę, a mamy tu tylko 300 ml. W porównaniu z żelami Isany wychodzi sporo drożej.
Zapach bardzo ładny, słodki, tropikalny. Niestety w moim przypadku jest tak, że jeśli często używam tego mydło-żelu, to zapach zaczyna mnie przytłaczać swoją słodkością. Raz na jakiś czas jest ok.
Skład raczej typowy dla drogeryjnych żeli. No może wyróżnia się nawilżającą betainą gdzieś w połowie składu. Po za tym bazuje na mocnym detergencie SLES, więc skóry suche i wrażliwe powinny uważać.
Jednak żel swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Poprawnie się pieni, dobrze oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia, skóra po myciu jest całkiem gładka.
Po prostu typowy żel pod prysznic. Jest OK. Napewno nie będę go kupować regularnie ze względu na zapach, który po długim czasie używania męczy, ale raz na jakiś czas? Czemu nie.

Wykorzystała: kilka próbek

Egzotyczny zapach

Próbki mydła do ciała z nutą mango, kokosa i papai dostałam w drogerii przy okazji większych zakupów, może zacznę od tego że produkt ten jest gęstej białej konsystencji i pachnie egzotycznie owocowo, mydło te dobrze się pieni i świetnie oczyszcza bez wysuszenia i ściągnięcia, skóra jest gładka i dobrze odświeżona i wydaje się nawet dość dobrze nawilżona za co duży plus, ponad to produkt ten nie uczula ani nie powoduje podrażnień i zaczerwienień, jedyny minus to taki że wyczuwam w nim również lekko mydlany zapach który mało mi się podobał, mimo to mam w planach kupić pełnowymiarowy produkt, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Piękny egzotyczny zapach mango kokosa i papai ♡

Białe mydło do ciała jest kremowo zelowej konsystencji bardzo dobrze się pieni fajnie oczyszcza i odświeża skórę i mimo ze jest mocno perfumowany nie wysusza ani nie podrażnia skóry niestety piękny zapach czujemy tylko podczas kąpieli nie zostaję na skórze ani na chwilę buuu produkt zamknięty w ładnej butli koloru pastelowy róż jest bardzo wydajny i tani jego kluczowe składniki to olej z kamelii japońskiej wyciąg z czystka aktywne salicylanty z kory topoli osikowej roślinna pochodna aminokwasu glicyny produkt przyjemny polecam

Bardzo przyjemny produkt

Kosmetyk bardzo przyjemny tak jak napisałam. Fajny w użytkowaniu ze względu na urzekający zmysły zapach mango i kokosa - faktycznie czuć go :) Dobrze się pieni i rozprowadza i jednocześnie pozostawia skórę oczyszczona i nawilżoną.
Polecam :)

Ze względu na zapach zostanie ze mną na dłużej

Mydło ma tak piękny zapach, że mogę przymknąć oko na nieidealny skład, małą wydajność i to, że raczej słabo się pieni. Mam już chyba ósme opakowanie. Stosunkowo niska cena sprawia, że zawsze kiedy jestem w sklepie Ziaja, to wrzucam jedno lub dwa opakowania do koszyka.

Używam go na zmianę z bardziej nawilżającym żelem pod prysznic, bo mam suchą skórę i to mydło nie sprawdziłoby się u mnie na co dzień, ale jak chcę sobie poprawić humor po ciężkim dniu, to to mydło daje radę. Trzeba przyznać, że świetnie trafili z tą kompozycją zapachową. Nie jest ani zbyt mdła, ani zbyt słodka, ani za sztuczna. Dla mnie bajka ;)

Dobry produkt

Białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai z serii różowej Jeju marki Ziaja kupiłam pod wpływem zachwytu mgiełką tej serii.
Białe mydło do ciała nie rozczarowało mnie, ponieważ produkt jest bardzo delikatny przez co nie wysusza skóry. Produkt dobrze się pieni.
Produkt ma ładny zapach, który jest kombinacją owocowych, egzotycznych nut zapachowych.
Zapach na skórze po użyciu produktu utrzymuje się dość długo.
Białe mydło jest produktem wegańskim i co ważne 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
Cena produktu jest wysoka, ponieważ za 300ml produktu trzeba zapłacić ok. 9zł
Opakowanie jest estetyczne i nawiązuje grafiką do całej linii produktów Jeju (seria różowa).

Zwyklak

Ogólnie lubiłam kiedyś Ziaję bardzo, ale kiedy zaczęłam bardziej wchodzić w składy tego co stosuję, to jakoś Ziaja spadła na dalszy plan.
Ostatnio wróciłam i spróbowałam kilku kosmetyków z różowej serii Jeju.

Cena jak zawsze przy Ziaji bardzo atrakcyjna. Opakowanie charakterystyczne- plastikowa butla, grafika jak cała różowa seria. Opakowanie ani wygodne, ani niewygodne- takie po prostu, chociaz trochę twardawe:)

Skład nie do końca mi się podoba.

Zapach ładny, delikatny, ale bardzo przyjemny. Nie wyczuwam kokosa, ale i tak jest słodko :)
Wydajne, dobrze się pieni. Myje i odświeża.
I w sumie tutaj kończą się zachwyty, bo niestety wysusza skórę i podrażnia. Zauważyłam, że na rękach oraz dekolcie pojawiło się więcej krostek po rozpoczęciu używania tego mydła.

mniammmmmm

mydełko z ziaji ma dużo plusów ale też 1 minus:
Cena - za taki litraż zapłącimy parę złotych
Zapach - łądny, owocowy mango kokos i papaja o jaaaaaaaaaaaaaaa <3 <3 <3, podczas mycia dość intensywny i pachnie w całej łazience. Jednak na ciele nie trzyma się zbyt długo
Dostępnosć - szeroka gama zapachowa jest dostępna w większości drogerii i na halach marketowych.
Wydajność - mydełko jest bardzo wydajne i porządnie się pieni.

Niestety minusem jest to, że delikatnie mnie przesusza ale nie ma tragedii.
To jedno z moich ulubionych i mimo malego minusika daje komplet gwiazdek

Delikatne mydło o ślicznym zapachu

Mydło zakupiłam na oryginalnej stronie producenta, a skusiła mnie obietnica zapachu i opakowanie, które prezentuje się naprawdę uroczo. Do tego przystępna cena, plus produkt w promocji – nie mogłam się powstrzymać.

Mydło jak na Ziaję ma dość małą pojemność, ale nie wpływa to w żaden sposób na jego wydajność. Już niewielka ilość kosmetyku wystarcza do jednorazowego użycia. Do tego pojemnik jest wygodny w użyciu a dozownik pomaga w nałożeniu odpowiedniej ilości mydła.

Kosmetyk ma lekką kremowo – żelową konsystencję, ale jest na tyle zwarta że przy aplikacji nie ucieka z dłoni. Do tego ten wspaniały zapach który zdecydowanie będzie pasował wszystkim fanom słodkości. Dla mnie zdecydowanie przebijały owocowe nuty mango i papaji, ale koko też jest delikatnie wyczuwalny. Mydło ma naprawdę intensywny zapach i utrzymuje się na ciele jeszcze długo.

Ziaja wypuściła na rynek ciekawy i przyjemny produkt, który ma bardzo delikatne właściwości myjące. Na pewno nie wysusza skóry i jej nie podrażnia, również przy długotrwałym stosowaniu. Nie nawilża jednak w stopniu który jest wymagany przez moją suchą skórę, która w okresie zimowym szczególnie potrzebuje dużej dawki nawilżenia. Głównie dlatego do tego mydła raczej nie wrócę, chociaż zapach spodobał mi się bardzo.

Lubię

Mydło ma piękny zapach, który uwielbiam.

Butelka jest dość sztywna i produkt źle się wydobywa, dlatego lepiej całą zakrętkę po prostu odkręcić.

Dobrze się rozprowadza na skórze i lekko pieni, ale żeby umyć całe ciało trzeba użyć go dość sporo, ponieważ jakoś tak dziwnie znika podczas mycia.

Nie przesusza skóry i nie podrażnia.

Ogólnie to fajny produkt, ale drażni mnie zbyt sztywna butelka, która utrudnia wydobywanie mydła oraz to jego dziwne znikanie w trakcie mycia przez co trzeba go użyć dość sporo.

Ziaja poszalała z zapachem! Tak pachnie mydło z raju!

Ostatnio zbzikowałam się nieco na punkcie produktów Ziaji, domawiałam 3 czy 4 razy różne produkty z ich sklepu w tym mydła pod prysznic. Te mydło zaliczam bez wątpienia do grona totalnie udanych produktów od Ziaji.

Mydło zapakowane było w poręczną, idealnie mieszczącą się w dłoni plastikową butelkę o poj. 300 ml. Zatyczka w formie klika jak i sama butelka wykonana solidnie, nic mi nie pękło podczas upadków z brzegu wanny, więc ok.

Przechodząc do samego produktu: od działania po sam zapach jestem mile zaskoczona i zapisuję go na listę produktów do których wrócę na pewno. Zacznę od zapachu bo jak pierwszy raz otworzyłam to mydło, to poczułam autentyczną eksplozję zapachu, tyle aromatów, wszystko słodkie, egzotyczne aż ślinka cieknie. Jednak w zapachy (pomijając 1 czy 2 wpadki jak lemon cake) to Ziaja umie - od mojego ulubionego mydła Cupuacu, po mydła o korzennym zapachu ciastek w piance aż po te mydło Jeju, serio szacun. Dla mnie Jeju pachnie jak mleczny kokosowy koktajl z kawałkami soczystego mango i resztą egzotycznego kramu. Zapach jest baaardzo słodziaszny, jednak w połączeniu z tymi egzotycznymi zapachami owoców pachnie orzeźwiająco i obłędnie! Pachnie tak nieprzeciętnie i optymistycznie, że kocham to mydło a sama kombinacja zapachowa nie jest ani tyci sztuczna, jakaś drażniąca czy męcząca, wręcz odwrotnie im dłużej używałam tego mydła tym nabierałam świadomości, jak szkoda mi będzie, że niedługo się skończy. Mydło jest białe w formie bardziej kremowej, dość gęste, nie uciekało mi z dłoni czy myjki.

Jeśli chodzi o działanie: mydło jest wydajne, choć jego pojemność to 300ml, starczył mi na miesiąc i ok. tydzień używania z czego stosując je zarówno na myjkę czy dłonie raczej sobie nie żałowałam, choć nie był też co przesadzać bo mydło dobrze i gęsto się pieni. Mam skórę normalną z sezonową tendencją do jakiś miejscowych przesuszeń, kiedy potrzebuję dodatkowej porcji nawilżenia, ale mydło na mojej skórze sprawdziło się bardzo dobrze. Dobrze oczyszcza skórę, odczuwalnie orzeźwia i odświeża. Czułam, że moja skóra była za każdym razem dobrze oczyszczona a jednocześnie nie podrażniona, ani ściągnięta. Choć balsam kładłam z racji na fakt, że teraz te przesuszenia towarzyszą mi częściej. Co do obietnicy producenta o redukcji niedoskonałości skórnych na ciele się nie wypowiem, ponieważ nie mam takich jednak podczas całego czasu stosowania moja skóra była gładka i zadbana, i po prostu wyglądała ok. Być może jest to zasługa, że producent w zawarł w mydle kilka składników aktywnych, które wpływają na pozytywne rezultaty stosowania, nie wiem ale dla mojej skóry te mydło sprawdziło się fajnie. Podczas całego czasu stosowania nie odczułam jakiegoś podrażnienia, dyskomfortu czy zaczerwienień w miejscach moich aktualnych przesuszeń.

Podsumowując tego mydła po prostu TRZEBA spróbować, nie wyobrażam sobie do niego nie wrócić!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Białe mydło z serii Jeju kupiłam skuszona promocją Uwielbiam wszelkie myjadła, więc nie mogłam przejść obojętnie, tym bardziej, że skusiły mnie nuty zapachowe, ładne opakowanie i spora pojemność. Uważam, że to całkiem fajny produkt, który warto choćby wypróbować. Zapach rozpieszcza zmysły i przenosi nas w egzotyczne klimaty, mydło bardzo dobrze się pieni utulając ciało przyjemną pianką = sama przyjemność!

OPAKOWANIE

Mydło zamknięte jest w butelce wykonanej z miękkiego plastiku w kolorze różowym. Opakowanie zamykane jest na klik. Szata graficzna słodką, dziewczęca grafikę w formie szkicu. Grafika prezentuje się schludnie. Kolorystyka opakowania i grafika nawiązują do siebie i czynią całość miłą dla oka. Z tyłu znajduje się opis całej serii, produktu oraz jego funkcji.

MYDŁO

Ma białą barwę, dosyć gęstą, lekko kremową konsystencję. Ma świetny zapach przypominający tropikalne owoce – soczyste mango w towarzystwie orzeźwiającego kokosa, ro słodkiej nucie wraz z lekko kwaśną papają. Zapach jest naprawdę soczysty, tropikalny, wakacyjny, choć zimową porą również miło jest przenieść się na rajską wyspę, choćby tylko w swojej własnej łazience. Zapach zdecydowanie umila mi każdą kąpiel. Stosuję mydło razem z gąbką kiedy chcę uzyskać więcej piany lub nakładam za pomocą dłoni. Czasem wlewam po prostu do wanny kiedy mam ochotę na relaksująca kąpiel. Jest to produkt o wielu zastosowaniach, co naprawdę sobie cenię. Bardzo dobrze się pieni nawet nałożone tylko na dłonie, dokładnie oczyszcza skórę. Przy częstym stosowaniu nie powoduje uczucia ściągnięcia czy przesuszenia skóry jak typowe mydła. Jest bardzo wydajne, śmiesznie tanie (cena regularna to ok. 9 zł), więc można brać w ciemno. W składzie mamy ekstrakty czystka, olej z kamelii japońskiej, glicerynę, betainę, ekstrakt z rozmarynu, na drugim miejscu w składzie mamy SLS. Jeśli ktoś nie oczekuje specjalnych właściwości od mydła, będzie zadowolony. Ja z pewnością powie zakup dla tego zapachu!

PLUSY:
+ piękny zapach
+ dobrze oczyszcza
+ nie wysusza skóry
+ jest wydajne
+ tanie jak barszcz
+ dobrze dostępne