Bell, HYPOAllergenic, Nude & Moist Make-up (Podkład nawilżający z ekstraktem z konopi)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Kategoria
Marka

Hypoalergiczny fluid nawilżająco - odżywczy. Lekki, kremowy podkład z możliwością stopniowania intensywności krycia. Idealnie wyrównuje koloryt cery, tuszuje niedoskonałości oraz oznaki zmęczenia. Formuła zawiera bogaty w witaminy, minerały i antyoksydanty ekstrakt z nasion konopi, który intensywnie nawilża skórę, wspomaga jej elastyczność i poprawia ogólne funkcjonowanie. Dzięki zawartości melaniny chroni przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego emitowanego przez telefony, komputery czy telewizory. Zapobiega starzeniu się skóry.
Produkt jest wegański, przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Odpowiedni dla osób o cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

fluidy
sucha, dojrzała, wrażliwa
nawilżające, ujednolicające, rozświetlające
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce

Bardzo dobry podkład, który wytrzymuje na twarzy długie godziny, nie ściera się i delikatnie nawilża skórę.

Moja skóry z natury jest sucha, dlatego ważne jest dla mnie to, aby wykonując makijaż nie pogarszać sobie jej stanu i nie przesuszać jej nadmiernie. Staram się o nią dbać nie tylko za pomocą odpowiedniej pielęgnacji, ale i aplikując na skórę stosowną bazę jak i podkład. Na propozycję od marki Bell Hypoallergenic z serii zawierającej w sobie ekstrakt z konopi zdecydowałam się ze względu na zaufanie do tego producenta oraz ze względu na ciekawość, która narodziła się we mnie po przeczytaniu sporej ilości pozytywnych opinii na temat tego kosmetyku.

Fluid zamknięty został w wykonanym ze szkła opakowaniu o pojemności 30 ml, czyli takiej bardzo standardowej jak na tego typu propozycję. Buteleczka jest przeźroczysta i bez problemu widać przez nią, ile kosmetyku nam jeszcze pozostało. Umieszczono na nim grafikę liścia konopnego, ale i takie informacje o produkcie jak logo producenta, nazwa kosmetyku i jego podstawowe cechy. Zakrętka ma jasnozielony kolor i skrywa pod sobą aplikator w formie pompki.

Rzadko rozpisuję się na temat składu kosmetyków kolorowych, ale w tym wypadku nie wypada tego nie zrobić. Kosmetyk ten zawiera w sobie bowiem bombę wszelkiego rodzaju witamin czy antyoksydantów pochodzących z ekstraktu z konopi, które świetnie nawilżają skórę, a dodatkowo zwalniając proces jej starzenia się i działają wzmacniająco. Oprócz tego mamy tutaj ukrytą melaninę, która ma właściwości ochronne i przeciwdziałające światłu niebieskiemu, które emitowane jest przez komputery czy telefony.

Mój podkład zakupiłam w odcieniu 03. Zakupy wykonywałam przez stronę drogerii internetowej i nie miałam przed sobą swatchy, ale ten odcień wydawał mi się wtedy idealny. Moja skóra jest dość neutralna w tonach i stosunkowo jasna, ale nie jakoś wybitnie blada. Niestety, kolor ten okazał się nie do końca dla mnie. Sam w sobie ma ładne tony, faktycznie jest neutralny, ale niestety, jak mogłam się domyśleć, jest całkiem ciemny. Mimo to aplikuje go cieniutką warstwą i wtedy prezentuje się naprawdę dobrze, bardzo świeżo. Krycie ma średnie, ale śmiało można je zbudować do pełnego. Bezproblemowo kryje wszelkie niedoskonałości lub przebarwienia, a także dobrze dopasowuje się do skóry. Jego wykończenie określiłabym jako taki nawilżający mat. Jest bardzo niestandardowe, bo nie jest to tępy, suchy mat, ale też nie do końca może być określany jako kosmetyk o typowo nawilżającej formule. Mimo to na twarzy prezentuje się przepięknie, wytrzymuje na skórze długie godziny, nie ściera aię i nie waży, choć nie zastyga.

Jak dla mnie kosmetyk ten to swego rodzaju ideał w swojej kategorii. Jestem nim naprawdę zachwycona i zauroczona. Zdecydowanie polecam go osobą z cerą suchą oraz normalną, ale myślę, że sprawdzi się każdemu.

Podkład nawilżający z ekstraktem z konopi

Jest to poprawny podkład, który w ciągu dnia ładnie pracuje na twarzy, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne. Dla osób borykających się z przesuszoną skórą jest odpowiedni. Jego krycie oceniam na średnie w stronę mocnego.

Przyjemny podkład na co dzień

Podkład nude&moist to lekki i nawilżający podkład do twarzy. Zawiera ekstrakt z konopii, który nawilża skórę, a także składniki chroniące skórę przed szkodliwym światłem niebieskim emitowanym przez smartfony i komputery :)
Ma lekką konsystencję i jest bardzo wydajny, ponieważ stosuje mniej niż 1 pompkę na całą twarz. Krycie ma średnie ale da się trochę budować. Po nałożeniu skóra jest rozswietlona więc ja go lekko pudruje. Dobrze współgra z innymi kosmetykami takimi jak Bronzer i róż :)
Nie jest to super trwały podkład więc w ciągu dnia się wyświeca ale bardzo naturalnie więc nawet mi to nie przeszkadza. Dobrze wygląda po ponownym przypudrowaniu :)

Polubiliśmy się :)

Podkład kupiłam jakiś czas temu w drogerii Hebe. Słyszałam o nim wcześniej, jednak nie było okazji do przetestowania. Produkt ma szklaną buteleczkę z pompką. Konsystencja jest kremowa i bardzo przyjemna pod palcem. Bez problemu się rozprowadza i można budować krycie. Polecam kupić jaśniejszy odcień, ponieważ trochę się utlenia. Moja skóra jest sucha, więc podkład ten doskonale się na niej sprawdza. Twarz wygląda zdrowo, promiennie, a podczas wysokich temperatur nie wyświeca się za bardzo (oczywiście przy dobrym utrwaleniu). Z czystym sumieniem mogę polecić ten podkład.

Nie do końca się polubiliśmy...

W ostatnim czasie szukałam lekkiego podkładu, który sprawdzi się wiosną oraz w nieco chłodniejsze dni latem. Mimo iż moja cera lubi się szybko wyświecać, to na co dzień (gdy nie potrzebuję długotrwałego makijażu) często sięgam po produkty nawilżające.

Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką - nie mam zastrzeżeń, pompka nie zacina się, aplikuje odpowiednią ilość produktu.
Kolorystyka jak na polskie tanie marki jest jasna i dość neutralna. Ja posiadam odcień 2 - beige (zazwyczaj w podkładach biorę 2 odcień licząc od początku), ale ten jest dla mnie za jasny i zbyt chłodny.

Konsystencja podkładu jest zbita, trochę mnie to zdziwiło, gdyż nawilżające podkłady zazwyczaj są bardziej lejące. Mimo tego jego aplikacja jest łatwa, dobrze rozkłada się na twarzy.

Jednak... nie podoba mi się to jak wygląda on na buzi. Mam wrażenie, że leży dobrze tylko na idealnej twarzy, rzeczywiście gdy moja cera ma lepsze dni, jest maksymalnie nawilżona, wówczas podkład te wygląda ładnie, świeżo i naturalnie.
Ale przecież zdarzają się też gorsze dni, nie zawsze rano mam też czas na kompleksową kilkuetapową pielęgnację, wówczas podkład wygląda bardzo brzydko, w ogólnie nie zachowuje się jak podkład nawilżajacy. Podkreśla suche skóry, pory i wszystkie załamania skóry.

Krycie można budować, ale utrzymuje się ono raczej na średnim poziomie. Trwałość do 6h na mojej cerze, później się ściera.

Z Marihuaną:)

Kupiłam z ciekawości. Zwykle sięgam po produkty z wyższej półki. Podkład zawiera wyciag z nasion konopi oraz witaminy. Tuszuje niedoskonałości oraz oznaki zmęczenia. Jednak to średnie krycie, średnio też matuje. Nawilża i rozświetla cerę.

Wow!

To odkrycie, którym jestem zachwycona! Bell kojarzę, ale to dopiero moje pierwsze spotkanie z tą marką. Podkład dorwałam w niskiej cenie podczas zakupów online w Hebe, szukałam czegoś dla tłustej cery i naprawdę udało się trafić na dobry, niedrogi podkład!

Zdecydowałam się na wersję 02 i kolor jest dobrany idealnie. Konsystencja jest kremowa, wg mnie krycie jest średnie ale wystarczające - wygląda bardzo naturalnie, nie podkreśla suchych skórek. I co najważniejsze - nawilża i idealnie współpracuje z moją tłustą cerą. Po godzinach pracy moja skóra nie błyszczy się, tak samo sprawdza się po wieczornych wyjściach - to naprawdę trwały podkład. Szczerze polecam, warto podkład wypróbować, ja na pewno do niego wrócę!

Świetny podkład!

Bell zaskakuje po raz kolejny. Niepozorne, niedrogie kosmetyki a tak wielka moc w nich tkwi :-)
Podkład zamknięty w plastikowej butelce z pompką, przy czym plastik do złudzenia przypomina szkło. Pompka dozuje idealną ilość kosmetyku na jedną aplikację.
Podkład ma kremową konsystencję, pięknie się rozprowadza i bez problemu blenduje. Krycie średnie, ale można stopniować. Co dla mnie bardzo ważne, podkład nie jest matowy a satynowy, pozostawia piękny delikatny glow. Jest przy tym wyjątkowo trwały - nie ściera się, nie robi placków, nie zbiera w załamaniach ani porach. Wytrzymuje nawet noszenie maseczki - tylko lekko się ściera, ale jednolicie i bez dziur.
Podkład dobrze się nosi, jest lekki, naprawdę nawilża (od razu przy nakładaniu czuć nawilżenie). Polecam!

przyjemny średniaczek

Posiadam produkt o odcieniu 02 i dla bledziocha wchodzącego w słoneczną część roku jest idealny- nie jest zbyt blady, ale nie odcina się tez od dekoltu.
Produkt jest przyjemny, choć dla mnie to bardziej krem bb niż podkład. Krycie jest słabiutkie, zakryje jakieś nierówności w kolorycie skóry, drobne zaczerwienienia, natomiast nie radzi sobie z przebarwieniami potrądzikowymi o niedoskonałościach nie wspominając. Noszenie go na twarzy jest komfortowe, nie przesusza skóry, a wręcz daje takie kremowe uczucie na skórze. Dobrze współpracuje z innymi produktami. Wygląda na skórze naturalnie. Chociaż bez pudru jego wygląd oceniłabym na nie więcej niż 3, potrzebuje wykończenia. Nie nadaje się pod maseczki, robi nieestetyczne ciastko na skórze (na brodzie) z którym nic nie da się zrobić. Daje rade jedynie z utrwalaczem do makijażu. Produkt kupiłam na promocji, nie wiem czy w cenie regularniej sięgnęłabym po niego ponownie. Nie zapchał mnie, nie podrażnił moich turbo wrażliwych oczu. Dodaje jedną gwiazdkę za hipoalergiczność.

Nawilżający podkład

Kupiłam ten podkład ze względu na polecenie przez jedną z youtuberek. Miał to być podkład nawilżający, który sprawdzi się na cerze dojrzałej. Nie zawiodłam się. Pomimo, że jestem przed 30tką moja skóra po zimie potrzebowała specjalnego traktowania. Jest przesuszona i pojawiają się pierwsze zmarszczki, a ten podkład zdecydowanie nadaje zdrowego wyglądu. Jest gęsty, więc wygodnie się nakłada i nie rozlewa. Nie wierze w długotrwałe nawilżające działanie, ale po nałożeniu cera wygląda zdrowo.

Lekki, kremowy

Bardzo dobrze kryjący, choć w ciągu dnia trzeba musnąć tu i ówdzie. Delikatnie maskuje przebarwienia, nie wysusza, nie utlenia się. Bez drażniącego zapachu. nie pozostawia grudek na twarzy. Nawilża jak mgiełka. Stosuję 02 dla bladych twarzy i jest ok. Polecam gorąco, bo często można go nabyć w promocyjnej cenie.

To jest HIT

Mam cerę dojrzałą, mieszaną, z lekkimi zmarszczkami mimicznymi, przebarwieniami i rozszerzonymi porami (DRAMAT). Na ten podkład skusiłam się po zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami, zdradzając po prawie 10 latach ukochany revlon Colorstay. Podkład od Bell to dla mnie w tym momencie moje odkrycie, mój hit, coś niebywałego za tę cenę. Mam kolor 02 odpowiedni dla bladych twarzy.