Rituals, The Iconic Collection ,Ocean Infini EDP

Rituals, The Iconic Collection ,Ocean Infini EDP

Océan Infini, inspirowany zapachami pięknej wyspy Bali, łączy słodkie aromaty rozpryskujących się fal oceanicznych z orzeźwiająco owocowymi nutami. Konwalia i gruszka nashi rozpieszczą Twoje zmysły, a ciepło białego piżma zapewni przypływ energii Twojej duszy.

wody perfumowane

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Chętnie używam latem i wiosną :)

Są takie zapachy, które nie sprawdzą się nam zimą czy jesienią, ale za to wiosną i latem będą dla nas wybawieniem. Mam tak, że gdy na dworze jest gorąco, mój organizm nie toleruje ciężkich perfum. Dlatego decydowałam się na nie przed wakacjami. I to był strzał w 10. Idealnie sprawdzały mi się na codzień w pracy. Są świeże, delikatne, ale czuć tu też kwiaty zmieszane z oceanem. Podoba mi się, że zapach pomimo, iż jest trochę wodny, nie należy do ozonowych, bo nie znoszę takiego połączenia. Chyba robotę robi tu gruszka :) . Moim kolegom w pracy też przypadł do gustu.
Perfumy są lekkie, utrzymują się średnio. Mogłyby być trwalsze. Na pewno nie przeszkadzają otoczeniu, bo są delikatne i dość dyskretne. Ja pryskam się dwa razy dziennie i wtedy utrzymują się cały dzień. Kupiłam w promocji cenowej w sklepie stacjonarnym Rituals.