Nature Box, Szampon w kostce z olejem z awokado

Nature Box, Szampon w kostce z olejem z awokado

Naturalny szampon do włosów z tłoczonym na zimno olejem z awokado oczyszcza włosy, regeneruje je i chroni przed rozdwajaniem się końcówek. 1 kostka szamponu odpowiada około 2 konwencjonalnym szamponom (250 ml) i może być stosowany do 30 myć włosów. Liczba aplikacji zależy od długości włosów i nawyków aplikacji.
-Olej w 100% tłoczony na zimno
-Bez siarczanów, silikonów i sztucznych barwników
-Certyfikowana wegańska formuła
-100% karton z recyklingu
-Bez plastiku

Swietny!

Pierwszy raz miałam styczność z szamponem w kostce. Jestem zachwycona! Począwszy od opakowania, skończywszy na działaniu!
Produkt dostajemy zapakowany w małe, wygodne opakowanie, cieszące oko. Tym samym ograniczamy kupowanie plastiku, co mnie ogromnie cieszy.

Produkt ma świetny, przyjemny, orzeźwiający zapach... Włosy długo nim potem pachną. Wielki plus.

Szampon jest bardzo wydajny, myję włosy codziennie i mam go juz ponad miesiąc. Zostało mi trochę mniej niż pół kostki.

Produkt ma super skład - bez obciążających włosy SLSów, parabenów i innej chemii.

Włosy po jego użyciu są zdrowe, lśniące, z łatwością się doczesują. Bardzo dobrze domywa.

Do kupienia w Rossmannie, jak i innych drogeriach, widziałam też w internecie, wiec jest szerokodostępny.

Szczerze polecam, dla mnie 5/5! :)

Rewelacja

Pierwszy raz miałam styczność z szamponem w kostce, ale wszelkie obawy były niepotrzebne, szampon używa sie z łatwością (jak mydełko), fajnie się pieni, jest delikatny i nie podrażnia skóry głowy. Ogromny plus za naturalny skład bez tych wszystkich SLSów i oczywiście za brak plastiku! Kostka jest też bardzo wydajna i starcza na długo :)

Jestem na tak

Pierwszy raz kupiłam szampon w kostce, bo byłam ciekawa efektu tego szamponu i powien szczerze, że jestem mega zachwycona.
Szampon idealnie poradził sobie z moimi niesfornymi włosami.
Włosy nabrały pełnego blasku, przestały wypadać i się rozdwająć.

Szampon jest bardzo wydajny.
Cena jest super.

Ogólna ocena to 5!

Lubię :)

Szampon w kostce od Nature Box jest według mnie produktem idealnym w podróży. Kompaktowy, wydajny, łatwo pieniący się, a przy tym wszystkim dodatkowo świetnie oczyszcza włosy i zdecydowanie dba o nie. Bardzo dobrze odświeża, pozostawia zdrowe i gładkie.
Super że opakowanie nie jest plastikowe, jednak przydałoby się, aby było dodatkowe, np. niewielka metalowa puszka, która ułatwiałaby przewożenie i przechowywanie produktu.

Podoba mi się

Pierwszy raz spotkałam się z szamponem w kostce. Myślę sobie po co? Użyłam, i jestem zadowolona.
To jest bardzo dobre w podróży, ale co najważniejsze jest zdrowszy bez nie potrzebnego plastiku, ktory wydziela różne substancje, jak również nie skladujemy go. Nie zasmiecamy naszej Ziemi.
Ogólnie to tak, nie pieni się za mocno a po spłukaniu wlosy są mieciutkie i uniesione.
Jestem zakochana w zapachu, moglaby byc perfuma o takim zapachu.

Całkiem ok!

Szampon w kostce to dla mnie totalna nowość, którą pierwszy raz miałam w ręce i pierwszy raz miałam okazję testować taki wynalazek. Pierwsze, za co muszę pochwalić, to to że opakowanie szamponu w kostce nie jest z plastiku oraz fakt że produkt jest wegański - jest to dla mnie bardzo ważne. Zastanawiał mnie fakt, jak taki szampon będzie się pienił i jak będzie się go nakładało na włosy. Otóż produkt po kontakcie z wodą pieni się całkiem nieźle, jednak czas jego nałożenia na włosy i rozprowadzenia po całej ich długości jest o wiele dłuższy niż w wypadku szamponu w płynie. Włosy po nim faktycznie są mocniejsze, jednak są też (w moim przypadku) bardziej wysuszone niż po zwykłym szamponie i lekko się elektryzują. Jest wydajny, nie zauważam jego ubytku i bardzo fajnie pachnie.

Używa produktu od: próbka

Genialna kostka!

Szampon w kostce Nature Box to coś niesamowitego. Pięknie pachnie, dobrze się pieni i doskonale myje. Włosy są łatwe w rozczesaniu i gładkie. To idealne rozwiązanie podczas podróży.

Czysta natura warta uwagi!!!

Szampon w kostce to genialny wynalazek! Po pierwsze 100% natury w wegańskim wydaniu, a to dla mnie wartość bezcenna! Po drugie wydajność- mała kostka, a mam wrażenie, że się nie kończy! Świetnie się pieni, przyjemnie pachnie, jest delikatny i skutecznie oczyszcza włosy! Produkt w najmniejszym stopniu nie odbiega jakością od tradycyjnych szamponów w butelkach!

Cudo w kostce

Małe gabarytowo, poręczne, ekonomiczne - szampon w kostce to idealny wynalazek jeżeli chodzi o podróże. Jestem zachwycona, mydełko się pieni, dobrze domywa włosy, nie przesusza skory głowy. Włosy są miękkie, nawilżone, pachnące - szampon nie powoduje puszenia się. Jestem zachwycona i polecam. To mój pierwszy szampon w kostce i napewno nie ostatni.

Używa produktu od: próbka

Super szampon. Polecam

Szampon w kostce – zrobił na mnie i mojej rodzinie wrażenie. Jeszcze nie słyszałam o takim rozwiązaniu, aż do momentu udziału w teście. Produkt jest wydajny, ładnie pachnie, pieni się, i nie odbiega od zwykłego szamponu. Myślę, że na podróże jest idealnym kompanem, bo nie potrzebuje zbyt wiele miejsca, jest lekki i nie wyleje się. Super!!

Produkt idealny na podróż

Szampon jest bardzo delikatny. Delikatnie oczyszcza skórę głowy. Pierwszy raz testowałam szampon w takiej formule i ku mojemu zdziwieniu, poradził sobie bardzo dobrze. Jest on bardzo wydajny. Idealny na podróż, zajmuje mało miejsca, jest uniwersalny i wydajny.

cudowny

kupiłam ,do testu a okazał się hitem
Nature box szampon w kostce jestem w ogromnym szoku jak szampon w kostce latwy jest w uzytkowaniu. Wyobrazalam sobie straszne problemy, tymczasem forma kostki jest swietnym pomyslem. W szczegolnosco na podroze..jest lekkie, zajmuje malo miejesca, nie jest plynem!
Bardzo dobrze sie pieni, myje skore glowy, latwo rozczesac wlosy, czuc odswiezenie. Ogolnie dla mnie rewelacja