KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 62% osób
  • 2 maja 2022 o 18:16
    dla mojej odwodnionej cery jest za słabe, zresztą kwas hialuronowy nie robi wrażenia na mojej skórze
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Miałam sposobność przetestować serum w szklanej buteleczce o pojemności 10 ml. Opakowanie wyposażone było w równie małą pipetę, co ułatwiało aplikację kosmetyku. Lubię produkty SVR za skuteczne działanie prawie w każdym kosmetyku, jaki stosowałam/stosuję, a marka deklaruje, że nie testuje na zwierzętach, więc te dwa aspekty powodują, że chętnie wybieram ich produkty. Szkopuł w tym, że na mnie kwas hialuronowy działa słabo. Mam cerę odwodnioną i teoretycznie jest do składnik, którego wpływ powinnam odczuwać, ale tak nie jest. Kosmetyk posiada żelowo – płynną konsystencję, jest bezbarwny i bezzapachowy. Skład jest w miarę krótki, opiera się na niacynamidzie, kwasie hialuronowym o trzech formach, jest też gliceryna. Dla mojej cery jest to skład o podstawowym nawilżeniu, który nie zadziała jakoś szczególnie i odczuwalnie. Pewnie, że coś tam nawilża, ale jednak spodziewałam się mocniejszych właściwości. Myślę, że spokojnie cery mieszane, nawet tłuste będą zadowolone, jednak gdy potrzebujemy silnego nawilżenia, to serum nie sprosta wyzwaniu. Wchłania się bardzo dobrze i nie pozostawia na powierzchni skóry filmu, który byłby przeszkodą w kolejnych krokach pielęgnacyjnych. Pozostawia cerę miękką i niweluje uczucie ściągnięcia. To tyle. Dla mnie za słabo nawilża.
    Zalety:
    • niweluje ściągnięcie
    • pozostawia cerę miękką
    • dobrze się wchłania
    • bezzapachowy
    • marka nie testuje na zwierzętach
    Wady:
    • nawilżenie jest za słabe dla cery odwodnionej
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 maja 2023 o 15:10
    Lekkie serum... lekkie nawilżenie
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Swoją recenzję zacznę od faktu że kosmetyki do pielęgnacji cery lubię stosować seriami, uważam że przy stosowaniu całej gamy możemy osiągnąć najbardziej spektakularne efekty. Jestem posiadaczką dwóch pozostałych produktów z linii B3, więc naturalną rzeczą było dla mnie uzupełnienie jej o serum. Kosmetyk jest zamknięty w szklanej buteleczce z pepitą, umożliwiającą higieniczne i precyzyjne odmierzenie produktu. Samo serum ma lekką żelową konsystencję. Jest bezwonne i bezbarwne. Wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając na skórze tłustej powłoki. Co do działania niestety muszę stwierdzić, że serum wobec którego miałam największe oczekiwania, na tle całe gamy wypada najgorzej. Podczas użytkowania nie zauważyłam żadnego wzmocnienia wzmocnienia działania pozostałych produktów, a stosowane solo, nie pozostawiało długotrwałego nawilżenia. Myślę, że doskonale sprawdzi się dla cery mieszanej bądź tłustej, o nienaruszonej barierze hydrolipidowej. Ma bardzo lekką konsystencję i nie powoduje przeciążenia cery. Natomiast jeśli szukacie produkt dającego spektakularne nawilżenie odwodnionej skórze, mówię stanowczo nie ;)
    Zalety:
    • lekka konsystencja
    • nie zapycha
    • nadaję się pod makijaż
    Wady:
    • wysoką cena
    • zbyt lekkie nawilżenie
    Drogeria Super-Pharm
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 stycznia 2023 o 15:11
    Nawilżający dodatek
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt znalazłam w jednym z pudełek kosmetycznych. Jest on wodno-żelowy i nie posiada zapachu. W składzie znajdziemy 5% witaminy B3 (niacynamidu) oraz kwas hialuronowy. W sumie tylko 12 składników, w tym ponad 91% pochodzenia naturalnego. Opakowanie to szklana buteleczka z wygodną pipetką. Serum jest leciutkie, bardzo szybko się wchłania, nadaje się jako baza pod makijaż. Nawilża i delikatnie napina skórę ale nie jest to jakiś mocno odżywczy produkt. To czy Wam się sprawdzi tak na prawdę zależy od tego czego oczekujecie. Dla cer tłustych i mieszanych bez większych wymagań może być fajny solo jednak dla suchych i bardziej wymagających pewnie nie wystarczy. Ja go traktowałam jako booster, serum pod innym krem lub pod makijaż - w zasadzie taki dodatek do pielęgnacji. Fajnie spisał mi się też do łączenia z kropelkami brązującymi. Posiadam cerę mieszaną i myślę, że wrócę do niego latem - na dzień będzie idealny :) Plusem jest spora wydajność.
    Zalety:
    • Lekka formuła
    • Szybko się wchłania
    • Skład
    • Opakowanie
    • Wydajność
    W drogerii internetowej
    Lubię
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam skórę dojrzałą, suchą, podraznioną kuracją tretynoiną. To serum kupiłam z racji substancji aktywnej jaka jest niacynamid. Potrzebowałam czegoś łagodzącego, łagodnego dla mojej skóry, i znalazłam. Serum jest skuteczne, łagodzi, nie podrażnia, nawilża. Sprawdza się pod krem z filtrem. Opakowanie to szklana butelka z pipetą. Nie ma zapachu. Konsystencja lekko żelowa, przyjemna. Cena wysoka, ale warto. Kupię ponownie.
    Drogeria Super-Pharm
    Dla mnie super!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    W jednym z boxów znajdowała się ampułka z 10 ml tego serum, która starczyła mi na 10 dni, a używałam je rano i wieczorem, więc uważam że jest wydajne. Serum znajduje się w szklanej buteleczce i aplikuje się je bardzo wygodnie, za pomocą pipetki. Kosmetyk jest bezzapachowy i zawiera ponad 91% składników pochodzenia naturalnego. Ma konsystencję żelowo-wodnistą, jednak na tyle gęstą, że po aplikacji na palec, nie spływa z niego w drodze do twarzy ;) Mam suchą skórę, która ma lat 45+ i serum bardzo dobrze się na niej rozprowadzało , niemal natychmiast wchłaniało i na szczęście nie pozostawiało uczucia lepkości na skórze. Od razu po nałożeniu, skóra staje się miękka i gładka. Kosmetyk dobrze współpracuje z kremem (zarówno tym na dzień jak i tym na noc) - nie roluje się, ani nie warzy. Po czasie, w którym stosowałam kurację, zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry - jest mniej poszarzała (serum jakby dodało jej energii), stała się bardziej miękka, gładka, nawilżona i zregenerowana. Myślę, że po dłuższym używaniu tego kosmetyku, efekty jego działania byłyby jeszcze bardziej widoczne, dlatego z chęcią sięgnę po kolejne opakowania tego magicznego kosmetyku.
    Otrzymałam w prezencie
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Serum do twarzy