Rimmel, Wonder'Ink Ultimate Liner 24HR Waterproof (Eyeliner w pisaku)

Rimmel, Wonder'Ink Ultimate Liner 24HR Waterproof (Eyeliner w pisaku)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 1 szt

Nowy, bezkompromisowy eyeliner Wonder'Ink od Rimmel inspirowany najlepszymi, prestiżowymi produktami na rynku. Jego formuła sprosta nawet największym oczekiwaniom – odporna na rozmazywanie, ścieranie oraz wodę. Wysoka pigmentacja pozwala uzyskać efekt ekstremalnej czerni oraz aplikować eyeliner także na cienie do powiek, bez utraty jakości. Całość zamknięta w wygodnej formie ultra precyzyjnego pisaka z miękką końcówką, która nie zasycha. -Ultra trwały, wodoodporny eyeliner w kolorze głębokiej czerni. - Pozostaje nienaruszony bez względu na warunki. - Wysoka pigmentacja gwarantuje czarną, matową kreskę bezpośrednio na skórze i na cieniach do powiek. - Wygodny aplikator w pisaku.

Bardzo dobry

Eyeliner jest bardzo precyzyjny, trwały i mega czarny. Sprawdzi się bardzo dobrze u osób początkujących, a dla zaawansowanych będzie zbawieniem w oszczędności czasu. Nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci czy wody. Godny uwagi.

Nie jest wodoodporny

Zacznę od zalet- czyli od aplikatora. Jest porostu świetny. Idealnie pozwala na zrobienie pięknej kreski różnej grubości i długości. Jest miękki, odpowiedni wyprofilowany. Głęboka czerń daje świetne efekty. Eyeliner dobrze "leży" w ręce i wręcz sunie po powiece.
Byłby moim faworytem, gdyby nie fakt, że wcale nie jest wodoodporny!!
Łzawią mi oczy na słońcu i to sprawia, że cała kreska mi się rozpływa i dodatkowo odbija na górnej powiece.
To niestety skreśla ten kosmetyk z mojej listy zakupów, bo eyeliner muszę mieć "prawdziwie" wodoodporny.

Świetna

Jeden z lepszych eyelinerów jaki miałam. Polecam osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kreską. Dla mnie eyeliner w pisaku jest łatwiejszy w użyciu, niż pędzelek.

Słabo - nigdy więcej nie kupię!!

Produkt mi się nie sprawdził, miał być wodoodporny a nie jest. Jeżeli producent pisze że jest wodoodporny to chyba taki powinien zostać, jedna łza i cały makijaż oka rozmazany- masakra. Pędzelek bardzo utrudnienia nakładanie oraz równe rozmieszczenie produktu, nie mówiąc o narysowaniu ostrej kreski- kreski robię od 2 lat- codziennie, więc mam wprawę, a niestety skusiłam się na nowy produkt przez dobre opinie oceniających...Zatyczka odkręca się samodzielnie, co też nie powinno mieć miejsca. Moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto...

EYELINER WSZECHCZASÓW

Najlepszy eyeliner jaki kiedykolwiek miałam. Produkt ma długą końcówkę, co bardzo ułatwia robienie kreski, nawet w okolicach przy wewnętrznym kąciku oka. Jest bardzo napigmentowany (jest na prawdę czarny), trwały (przetrwa wszystko), a co najważniejsze nie jest drogi i jest łatwo dostępny.
Raczej już nie zmienię go na inny, to mój nr 1.

Trwały że wow

To jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy liner jakiego używałam. Dzięki dobrze wyprofilowanej końcówce aplikacja jest bajecznie prosta. Kolor intensywnie czarny, żadne szarości nie przebijają, nawet po którejś godzinie noszenia. Siedzi na swoim miejscu cały dzień.

Najlepszy z eyelinerów!!!

Po porażce z Miss Sporty, Flick to Last up to 24h przyszła pora na najlepszy z eyelinerów. Ten od Rimmel jest po prostu świetny. Co tu dużo mówić?

Bardzo szybko zasycha, jest precyzyjny, łatwy w obsłudze, można nim narysować najłatwiejszą kreskę, jego plusem jest również trwałość i głęboki, intensywny czarny kolor, jeden ruch i już! Jest kreska! Kocham go! <3

Suchy i nieprecyzyjny

Jak w tytule, eyeliner jest suchy i trzeba go mocno przyciskać, żeby cokolwiek namalował. Nie da się osiągnąć gładkiej kreski. Męka. No i nawet nie da się go wstrząsnąć, nie ma kulki w środku. Nie polecam.

Super

Jestem zaskoczona negatywnymi recenzjami bo ja nie mam nic do zarzucenia temu linerowi. Po wielu próbach dobrania fajnego linera ten okazał się strzałem w 10. Świetnie się nim pracuje. Ma fajną głęboką czerń, która ładnie się prezentuje na oku. Dobrze się nim pracuje - ma odpowiednio miękki aplikator, który nie wydłubie nam oka jak inne czasem :) Nie muszę po aplikacji poprawiać milion razy bo ładnie rozprowadza produkt. Jest mega wydajny. Mam jedno opakowanie już długi czas a maluję się codziennie. Nie podrażnia ani nie uczula. Jestem mega zadowolona i na pewno sięgnę po niego nie raz.

nie rozumiem az tak wysokiej oceny

produkt ktory mnie bardzo rozczarowal. Ma bardzo dobre recenzje wysoka ocene a ja niestety go uzylam pare razy i juz nie wrocilam. Eyeliner nie zastyga przez co rozmazuje sie i odbija na gornej powiece. Plusem jest latwos c wykonania intensywnej kreski ale to co sie dzieje potem mi nie odpowiada

Dramat...

Skuszona tak wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam zdradzić swój ukochany eyeliner i wypróbować Wonder'Ink.... Bardzo żałuję swojej decyzji. Po 40 minutach od zrobienia kresek były one już rozmazane i odbite na powiekach, m a s a k r a. Co więcej, ciężko jest nim namalować bardzo dokładne, ostre kreski (końcówka nie zawsze chce współpracować). Jedyne co jest w nim na plus to kolor - bardzo głęboka czerń. Z podkulonym ogonem wracam do sprawdzonego eyelinera :(

W sam raz dla początkujących

Ogólnie eyeliner jest bardzo łatwy w użyciu i zrobienie nim kresek zajmuje mniej niż minutę (oczywiście mając już doświadczenie). Jest też bardzo poręczny, co zdecydowanie pomaga w codziennym makijażu. Niestety mam problem ze łzawieniem oczu pod wpływem Słońca, a ów kosmetyk nie zdał do końca egzaminu. Czasami kreska lekko się rozmazuje, co w przypadku innego wodoodpornego i tańszego kosmetyku nie miało miejsca.