Jacomo, Silence Purple EDP

Jacomo, Silence Purple EDP

Odświeżona, nowa wersja zapachu Jacomo 'Silence' została wprowadzona na rynek w 2005 roku. Zaliczyć ją można do orientalno - kwiatowo - owocowej kategorii.
Niektóre opisy zawierają dodatkowo więcej nut cytrusowych, goździk oraz wanilię.

Kategoria: kwiatowo - orientalno - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat frangipani, mandarynka pomarańczowa, frezja
nuta serca: gardenia, jaśmin, kwiat tiary
nuta bazy: drzewo sandałowe, fasola tonka, ambra, paczula, wetiwer

kwiatowe, owocowe, orientalne
wody perfumowane

Elaganckie i zmysłowe !

Polecam ten zapach każdej kobiecie, która jest miłośniczką zapachu Dior Addict (ja bez wątpienuie do takowych należę;) ). Perfumy są słodkie, drzewne, zmysłowe i eleganckie, a przy tym bardziej delikatne niż niedościgniony ideał jakim jest Addict :) Szukałam jakichś tańszych perfum na codzień żeby nie chodzić w tak ciężkim zapachu jak Addict do pracy i w końcu trafiłam! Szkoda, że jest problem z ich dostępnością w PL, na szczęście można z Amazaona je zamówić z wysyłką do PL :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

lżejszy Addict...

Już w zgłoszeniu napomknęłam o podobieństwie do Addicta, ale widać takie uwagi nie przechodzą... A jest to istotne podobieństwo, które zauważa większość użytkowniczek tego zapachu (oczywiście znających również Addict...). Owa słodka waniliowość, nieco przyduszająca, jest tu w jakiś sposób łatwiejsza do noszenia (przynajmniej dla mnie, która Addicta nie podziwiam, lekko rzecz ujmując...). Dlatego daję wyższą notę, bo i trwałość bardzo dobra, i jakby nieco młodszy, i opakowanie choć plastiku nie żałowali -sympatyczne, no i cena!
A Mąż skwitował, że się jakimś męskim (!) zapachem wysmrodziłam, co znaczy że drzewność jest wyraźna, pomimo słodyczy, a może i przez nią jeśli pochodzi od ambry...
Używam tego produktu od: wczoraj (hihi)
Ilość zużytych opakowań: zaczęta 100