KWC LogobyWIZAŻ logo
Peelingi do twarzy

Lirene Dermoprogram Make Me Fresh, Drobnoziarnisty peeling `Yuzu & olej z moringi`

4,4 na 514 opinie

• 4 maja 2021 o 9:18
    Dużo na plus
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Peeling charakteryzuje się pięknym orzeźwiajacym zapachem - podczas używania pobudza cerę. Świetnie złuszcza martwy naskórek ale nie podrażnia. Nie uczula oraz nie przesusza. Po zastosowaniu peelingu skóra jest nawilża i wygładzona. Produkt bardzo wydajny.
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 września 2020 o 9:33
    Zadka nie urywa.
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ta wersja jest *nieco* lepsza niż jej kokosowy brat, ale to też nie jest nic, po czym opadłaby mi bielizna ;) Tu faktycznie jest drobnoziarnisto, nawet czuć jakieś tam działanie, ale to bardziej polerowanie niż porządne szorowanie. Ale muszę przyznać, że chociaż do brutala mu daleko, to nie jest tak delikatny, jak wersja gruboziarnista. Szczerze powiem, że lubię go używać. To fajny, delikatny peeling do codziennego użytku. Faktycznie zostawia skórę przyjemnie odświeżoną. Twarz po jego użyciu jest gładka i miękka, jest dobrze przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne. Niewątpliwą zaletą tego peelingu jest jego zapach - cytrusowy, świeży, bardzo pobudzający. Jak w tytule - nie ejst to kosmetyk wybitny, zadka nie urywa. Jest po prostu poprawny, przyjemnie się go używa. I tyle. Lirena nie wzbiła się na wyżyny, ale rozbiła obóz na całkiem przyjemnej wysokości, skąd roztacza się widok na poprawność ;) Czy mnie to wystarcza? Niekoniecznie. Zużyłam z przyjemnością, ale to jest, dla mnie, kosmetyk z rodzaju 'zużyć i zapomnieć'. Powrotów nie przewiduję, bo tak naprawdę to nie ma do czego. Szukam dalej brutalnego mocarza.
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
    werka89
    4 / 5
    3 listopada 2020 o 16:51
    Gdyby nie wydajność..
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ten scrub ma jedną podstawową wadę - wydajność. Niestety w 3 tygodnie go nie ma. To słaby wynik. Bo poza tym jest bardzo fajny. Łojotokowe zapalenie skóry w strefie 'T'. Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 31 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna. Poza tym podoba mi się w tym peelingu wiele jego cech: - zapach - jest przyjemny, orzeźwiający, przypomina mi pomarańczę, a nie ani yuzu ani moringę. - konsystencja - żelowa, nie przecieka przez palce. - działanie - porządnie ściera. Jest mniej ostry od wersji z kokosem, ale mimo to jest bardzo dobrym zdzierakiem, może nie aż tak dobrym jak te na bazie korundu, ale mimo wszystko ten peeling jest bardzo fajny w działaniu, bo dobrze ściera. - szata graficzna opakowania zachęca do zakupu - cena jest dość niska - dostępność jest dobra. Jedynym minusem jest wydajność - po 2 - 3 tygodniach peelingu nie ma. A szkoda, bo to dobry kosmetyk. Dlatego nie wiem czy go kupię ponownie.
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 maja 2024 o 16:07
    Super peeling
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Peeling z firmy Lirene to absolutna perełka w mojej rutynie pielęgnacyjnej! Jego delikatna, ale skuteczna formuła usuwa martwe komórki skóry, pozostawiając ją odświeżoną i promienną. Po zastosowaniu peelingu moja skóra staje się gładka i miękka w dotyku, a wszelkie niedoskonałości i zaskórniki są zredukowane. Co więcej, peeling ma przyjemny zapach i łatwo się aplikuje, co sprawia, że korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Jest to produkt, na który zawsze mogę polegać, i zdecydowanie polecam go każdemu poszukującemu skutecznego peelingu do codziennej pielęgnacji skóry.
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lutego 2023 o 18:27
    Przyjemnie cytrusowy peeling ;)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zacznę od tego, że peeling pachnie chemicznie cytrusowo, bardzo intensywnie i nie wszystkim może to odpowiadać. Mnie zapach budził ;) Drobne ziarenka skutecznie usuwały martwy naskórek przez co skóra po użyciu była gładka i przygotowana na późniejszą pielęgnację. Nie podrażnił, a jego moc działania oceniam celująco. Skóra odzyskała jednolity kolor ;)
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne