Dabur, Vatika, Enriched Coconut Hair Oil (Wzbogacony olej kokosowy do włosów)

Dabur, Vatika, Enriched Coconut Hair Oil (Wzbogacony olej kokosowy do włosów)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.59/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Jest to olej kokosowy wzbogacony ekstraktami z amli, cytryny i henny oraz 6 innych ajurwedyjskich ziół. Vatika to unikalna, naturalna receptura, która powoduje głębszą penetrację oleju aby włosy i skóra głowy były nawilżone i zdrowe.
Cytryna reguluje wydzielanie sebum oraz przeciwdziała łupieżowi.
Henna wraz z innymi ziołami otula włos chroniąc przez zewnętrznymi zanieczyszczeniami oraz podkreśla kolor włosów.
Amla wzmacnia włosy od korzenia aby były zdrowe i lśniące.
Sposób użycia: używaj regularnie na włosy i skórę głowy. Najlepsze rezultaty daje zostawienie jej na noc na włosach a rano zmycie szamponem.

• Coconut Oil,
  • Lemon Oil,
  • T-Butyl Hydroquinone,
  • Parfum

bardzo przyjemny olejek

W przeciwieństwie do olejku "Sesa" lub "Amla" ten olejek nie zniechęca nas swoim zapachem a wręcz jest bardzo ładny co przekłada się na przyjemność z użytkowania. Zamknięty jest w plastikowej, kolorowej buteleczce. Po zakupie lub odebraniu paczki od kuriera i otworzeniu buteleczki możemy zobaczyć, że przyjmuje on stałą formę, która dopiero pod wpływem ciepła zamieni się w płynny olejek. Jeżeli będzie stał w ciepłym miejscu to będzie miał cały czas formę płynu i nie trzeba będzie poświęcać dodatkowo czasu na jego rozgrzanie. Ten olejek nakładam na całą długość włosów z pominięciem nasady żeby nie obciążać w tym miejscu włosów. Rozprowadza się bez problemu i nie uczula ani nie podrażnia mojej skóry. Tak jak w przypadku innych olejków do jego zmycia używam szamponu dla dzieci marki Issana w biało-niebieskiej buteleczce ponieważ zwykłe szampony nie dają rady dokładnie go zmyć a wtedy włosy nie wyglądają dobrze. Po dokładnym zmyciu olejku i wysuszeniu włosów wyczuwalny jest na nich cały czas bardzo ładny kokosowy zapach. Włosy są łatwe w rozczesywaniu, nie plączą się. Po przejechaniu między pasmami ręką możemy zauważyć jak bardzo stały się sypkie i błyszczące czego nie osiągniemy drogeryjnymi odżywkami. Na pewno czuć różnicę w ich nawilżeniu i sprawiają ogólne wrażenie bardziej zdrowych i odżywionych włosów. Produkt mimo, że w małej buteleczce to wystarczy na długo.

ZAPACH UWIELBIAM!

Olejek jest w formie plastikowej butelki, a w nim zamknięty olejek kokosowy w stałej formie. Przed użyciem należy po rozgrzać aby nadać mu płynną konsystencję. Zapach jest nieziemski! Uwielbiam go i latem stosowałam go również do wcierania w skórę! Polecam serdecznie! Dostępny przez internet w niskiej cenie. Baaardzo wydajny produkt.

Jeżeli chodzi o działanie na włosy to faktycznie widać przy regularnym stosowaniu jego nawilżające i regenerujące właściwości. Warto pamiętać alby nie przesadzić z jego ilością - już niewielka ilość wczesana we włosy daje ładny efekt zdrowych, nawilżonych i błyszczących włosów (oczywiście po zmyciu), jeśli przesadzimy będzie ciężko go domyć. Na skórę głowy raczej nie stosuje więc w kwestii regulowania sebum się nie wypowiem.

Kosmetyk wart przetestowania zwlaszcza dla maniaczek kokosa! Cudo!

Nie specjalnie się spisał

Mimo że moje włosy bardzo lubią olej kokosowy w szamponach to sam olej nie do końca się sprawdza. Wprawdzie bardzo ładnie nawilża i dodaje blasku ale równocześnie trochę obciąża włosy.
Efekt końcowy nie jest idealny. Szampony zawierające olej kokosowy spisują się znacznie lepiej, pewnie przez to że mają inne składniki, które dodają włosom "zycia".

Opakowanie nie jest przemyślane, przynajmniej nie dla krajów, w których przez większą część roku jest zimno. Wiadomo, że olej jest w postaci płynnej wtedy gdy jest ciepło, więc wyciągnięcie go z tej buteleczki gdy zastygnie nie praktycznie niemożliwe. Trzeba go włożyć pod ciepłą wodą i rozpuścić.
Z kolei gdy jest lato i wysokie temperatury sprawiają że jest w postaci płynnej, łatwo przecieka przez zakrętkę. Należy więc z nim uważać w podróży.

Super !

Uwielbiałam używać ten olejek, sprawiał że moje włosy stawały się miękkie gładkie i zdecydowanie zdrowsze. Po używaniu tego olejku nawet moja fryzjerka pochwaliła dobrą kondycję moich włosów, jak i ja również zauważyłam że włosy są zdecydowanie wzmocnione.
Używałam go od 1 do 2 razy w miesiącu, starczył mi na bardzo długo a mo
je włosy sięgają za łopatki.
Zdecydowanie polecam ten olejek osobą z przesuszonymi i zniszczonymi włosami, ja na pewno jeszcze do niego wrócę. To kosmetyk który kiedyś królował i został trochę zapomniany w sferze beauty a szkoda.

ulubiony

olej sprawdza się naprawdę znakomicie.
Pozostawiony czy na pół godziny czy na kilka godzin działa u mnie zasadniczo tak samo - wygładza włosy, są po nim mięsiste, błyszczące, gładkie i miękkie. Fantastycznie się układają - tak, jak układały się gdy ich nie farbowałam. :D zauważyłam również, że znacznie ograniczył niszczenie się końcówek - używam dość agresywnych szamponów i myję włosy codziennie, były więc od tego suche a końcówki mocno zmaltretowane. Ochrona olejkiem w czasie mycia bardzo poprawiła ich stan.

Olej poleciła mi znajoma i od jakiegoś czasu z niego korzystam

Olej poleciła mi znajoma i od jakiegoś czasu z niego korzystam. Jest zdecydowanie na plus, poprawił kondycję moich cienkich i słabych włosów.

+ ładnie pachnie
+ nawilża włosy
+ wzmacnia włosy
+ dobry skład
+ łatwo się go spłukuje

Nie dla wysokoporowatych

Kiedyś stosowałam mając średniopory- zero efektu
teraz mając wysokopory-zero efektu.
Mimo zachwalania przez użytkowniczki tego oleju u mnie szału nie było.
Olej kokosowy poprostu jest dobry dla niskoporowatych i kuniec.

Nie dla wysokoporowatych

Dla wysokoporowatych włosów nie sprawdza się. Moje wlosy nie lubią oleju kokosowego, o czym dowiedziałam się po próbach z tym olejkiem. Pachnie ładnie...i to tyle. Moje włosy po olejku są spuszone, sianowate i po wysuszeniu nie wiadomo co z tym fantem zrobić... Ważne jest, żeby rozważnie gospodarować ilością nakładanego oleju – przesada nie jest tutaj dobra, trzeba uważać.

Genialny

Stosowałam go parę lat tam temu, kiedy zawzięłam się na poprawę stanu swoich cienkich, wysokoporowatych włosów. Pamiętam, że przyniósł zadowalające rezultaty. Włosy zaraz po jego użyciu widocznie stawały się grubsze, mocniejsze, lśniące i odżywione. Były gładkie i łatwe w rozczesaniu, ale jednocześnie przybywało im tak pożądanej przeze mnie objętości. Nawilżona była też skóra głowy.

Dawało się go łatwo zmyć. Nigdy nie miałam na włosach tłustych pozostałości.

Nie sposób nie wspomnieć o jego przepięknym, niezwykle klimatycznym zapachu. Daje się w nim odczuć kokos i charakterystyczne wschodnie nuty korzenne. Przywodzi na myśl pierniczki. Niestety ze względu na swoją intensywność, przy którymś z rzędu użyciu zapach może zacząć przeszkadzać.

Jeśli chodzi o przygotowanie oleju do użycia, to ja wkładałam całą butelkę pod kran z gorącą wodą i czekałam pół minuty. Przez ten czas topiła się wystarczająca ilość produktu.

Ok

Mnie ten olejek do włosów przypadł do gustu, a także moje włosy go polubiły.
Olejek znajduje się w plastikowej butelce z nakrętka. Olej jest w stanie stałym przed użyciem wkładam go miseczki z ciepłą wodą. Olejek jest przezroczysty, ma dobrą konsystencję, idealną do nakładania na włosy, no i jak dla mnie pięknie pachnie. Nakładam go najczęściej na 2 lub 3 godziny, włosy są delikatne i błyszczące, nie obciąża ich w moim przypadku, chodź delikatnie się puszą. Po regularnym stosowaniu mogę śmiało stwierdzić że włosy wyglądają pięknie i są odżywione.

Lubię!

Olejek kupiłam przy okazji zakupów słodyczowych podczas wakacji w Dubaju. Ma zupełnie inną butelkę, taką bardziej płaską - ale skład jest ten sam i to dokładnie ten sam produkt.
Pierwszy dobry znak, to fakt, że w chłodniejszej temperaturze olejek robi sie ciałem stałym - tak jak prawdziwy olej kokosowy.
Zapach : no albo ktoś lubi zapach kokosa, albo nie . Ja kocham wszystko co pachnie jak coś do zjedzenia ;-)
Nie ma co się rozpisywać o przyjmnosci używania - bo to olej, one nie są jakieś super jesli chodzi o aspekt używania kosmetyku. Ale....działanie jest warte każdej niedogodności ! Na moich cienkich, nisko-średnioporowatych włosach sprawdza sie wspaniale. Włosy po umyciu są jeszcze gładsze, nawilżone i takie mięsiste. Ładnie utrzymują gładkość, nic się nie puszy. Nakładam olej na suche włosy i zostawiam na całą noc. Rano muszę umyć włosy 2 razy, zeby usunąć pozostałości oleju - co nie zmienia faktu, że jego działanie jest i tak widoczne.
Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej.

Bardzo lubię

Moje włosy są wysokoporowate, zniszczone rozjaśnianiem w warunkach domowych i u fryzjera. Skalp mam przetłuszczający się, z opanowanym aktualnie ŁZS.
Właśnie dla poprawy stanu skóry głowy, zrezygnowałam już jakiś czas temu z olejowania jej olejami roślinnymi/masłami, które aktualnie nakładam jedynie na długość włosów. Tutaj olej sprawdza się naprawdę znakomicie.