SVR, Sensifine, Baume Demaquillant (Oczyszczający balsam do demakijażu o podwójnym działaniu)

Do skóry wrażliwej, reaktywnej, nietolerancyjnej i polialergicznej. Do skóry poddanej czynnikom drażniącym (zanieczyszczenia, zimno). Do stosowania na twarz, oczy, usta.

Ten oleisty balsam to produkt do demakijażu, który rewolucjonizuje oczyszczanie skóry nadreaktywnej. Minimalistyczna formuła zawiera jedynie 9 składników, które zapewniają dwukierunkowe działanie: delikatne ale skuteczne oczyszczenie skóry nawet najbardziej wrażliwej oraz ukojenie wszelkich podrażnień i dyskomfortu. Forma oleistego balsamu o kokosowym zapachu idealnie rozprowadza się na skórze, rozpuszcza makijaż wodoodporny i dogłębnie oczyszcza. W kontakcie z wodą zmienia się w delikatną emulsję pozwalającą usunąć wszelkie, najdrobniejsze cząstki zanieczyszczeń. Po spłukaniu wodą na skórze pozostaje ochronny, nietłusty film, który zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie.

Fantastyczny!

Jestem zakochana w tym produkcie! Bardzo długo szukałam olejku do demakijażu, który spełniłby moje oczekiwania. Nigdy nie pomyślałam, ze mogę go znaleźć pod nazwą "balsamu". Bo tak naprawdę jest on zrobiony na bazie olejków, ma on tylko inna, moim zdaniem lepszą, konsystencję.

Idealnie zmywa, rozpuszcza wręcz makijaż. Po użyciu go czuję, że skóra jest dokładnie oczyszczona. Nie powoduje żadnych podrażnień, wysypu niedoskonałości. Mam wrażenie, że uspokaja moją cerę. Zapach - pachnie jak typowy olej kokosowy. Ma fajną, metalową tubkę, którą można wycisnąć do samego końca.
Można mu zarzucić trochę wysoką cenę, jednak dla mnie przy tak świetnym działaniu nie jest to problem. Kupiłam go za 40 zł. Przy wyższych temperaturach staje się on całkiem listy, co również może być dla niektórych wadą.

Znalazłam produkt idealny dla siebie do pierwszego kroku demakijażu :)

idealny dla alergików

Dla mnie wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak szybko i skutecznie ten produkt radzi sobie z moich makijażem. Dodatkowo nie podrażnia w ogóle skóry, nie powoduje zaczerwienienia - wręcz przeciwnie, koi i odżywia skórę. Przyjemne z pożytecznym

PRZYJEMNOŚĆ UKOJENIA

Dostałam go w prezencie i bardzo się cieszę, ze tak miło mnie zaskoczył:) na początku troszkę się obawiałam tej bogatej formuły balsamu, bo zazwyczaj preferuję lżejsze konsystencje, ale ten dermokosmetyk to absolutny FENOMEN , wśród produktów do demakijażu i oczyszczania skóry. Po protu urzekła mnie forma tego produktu,bo podczas kontaktu z wodą zmieniła się w oleisty balsam. Testowałam go na wodoodpornym makijażu i tym bardziej ukłon w jego stronę,bo jest to produkt dla mega wrażliwej skóry z minimalistycznym składem, a zmył bez problemu mój mega kryjący double wear oraz tusz wodoodporny. Jest bardzo wydajny , wystarczy minimalna ilość, aby zmyć zanieczyszczenia. Szczerze polecam!mogłaby być większa pojemność ,ale przy takiej wydajności ten produkt starczy mi na kilka miesięcy także nie mam żadnych uwag!