Institut Esthederm, Osmoclean, Gentle Deep Pore Cleanser (Głęboko oczyszczający krem do twarzy i dekoltu dla każdego typu skóry)

Krem reprezentuje specjalistyczną wiedzę o pielęgnacji skóry. Całkowicie delikatny i wyjątkowo skuteczny rytuał, który oczyszcza skórę i eliminuje głębokie zanieczyszczenia wewnątrz porów.

Krem absorbuje zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w porach i zalegające w nierównościach na skórze. Błyskawicznie odblokowuje i udrażnia pory oraz absorbuje nadmiar sebum. Stopniowo likwiduje także zaskórniki. Głęboko oczyszczona skóra staje się odświeżona, promienna i bardzo gładka w dotyku. Ułatwia penetrację składników aktywnych w stosowanych później kosmetykach.

Do każdego typu cery, szczególnie do skóry z niedoskonałościami, widocznymi rozszerzonymi porami. Może być stosowany także do skóry wrażliwej.

oczyszczające
w tubie
krem
50 – 100ml

Cudowny dla cery mieszanej!

Produkt zakupiłam w lutym, tak więc w momencie pisania recenzji mijają niecałe dwa miesiące odkąd go stosuje. Z reguły nie wypowiadam się na temat kosmetyków do pielęgnacji, ponieważ uważam, że każda cera jest inna. Do rzeczy! Zakupiłam produkt za 136 zł, jest to najdroższy cleanser jakiego w życiu używałam, ale jest po prostu cudowny! Nie zmieniłam w codziennej pielęgnacji twarzy dosłownie nic, poza regularnym ( co dwa dni) stosowaniem tego kosmetyku, i o mój jeju!! Od około 1,5 roku zmagałam się z zaskórnikami zamkniętymi w okolicy ust i żuchwy. Dosłownie nic na nie nie działało, żadne peelingi, olejki, nawet kremy z kwasem salicylowym. Moja twarz wyglądała wręcz tragicznie, czy to pod słońce czy pod makijażem, uporczywe grudki. Jednak odkąd zaczęłam go stosować z każdym dniem mój problem znika. Zaskórniki na linii żuchwy całkowicie zniknęły, te przy kącikach ust są już ledwo widoczne. Ja nie mam pojęcia jak to działa, ponieważ ten produkt wydaje się być tak mało inwazyjny, a jednak radzi sobie świetnie. W momencie kupowania byłam załamana stanem cery, stąd decyzja o zakupie cleansera z wyższej półki. Jednak była to moja najlepsza decyzja. Skóra po zastosowaniu jest miękka, co najważniejsze w ogóle nie wysusza. Pory mniej widoczne, oczyszczone!! Po dwóch miesiącach użytkowania wykorzystałam około 1/3 produktu., dlatego uważam, że jest bardzo wydajny.
Ten cleanser to po prostu cudo. gdybym mogła chętnie bym wrzuciła zdjęcia "przed" i "po". Jednak polecam każdemu, kto zmaga się z zaskórnikami zamkniętymi.

Genialny produkt

To jak ten produkt działa na skórę ciężko jest ująć w słowa. Oczyszcza, nie wysusza, zmniejsza pory, redukuje nadmiar sebum, skóra po nim jest taaaaka milutka. Uwielbiam, polecam każdemu, choć trochę drogi to warto.

Objawienie!

Nie zdarzyło się jeszcze, żeby jakiś produkt do mycia tak genialnie wpływał na stan mojej skóry twarzy. Nie wiem jak to działa, ale wiem że działa cuda. Produkt ma konsystencję gęstego kremu, który trzeba wetrzeć w suchą skórę. Po krótkim masażu, należy go zmyć i voila! Twarz jest przecudownie oczyszczona i gładka jak pupcia niemowlaka. Efekt jest natychmiastowy.

Dla mnie krem z Institut Esthederm to idealne uzupełnienie pielęgnacji kwasami. Używam regularnie preparatów z kwasami i to trzyma mają skórę w ryzach. Niestety jak do tej pory żaden kwas nie wyeliminował mi w 100% problemu zanieczyszczonych i rozszerzonych porów. Wiem że moje pory nigdy nie będą całkowicie idealne i nic nie wyprasuje mi nagle twarzy. Jednak jak się okazało dzięki produktowi Osmoclean ja i moje pory jesteśmy coraz bliżej ideału :)

Rewelacja !

Próbkę otrzymałam w grudniowym glossyboxie ale już po pierwszym użyciu zakupiłam produkt pełnowymiarowy. Same plus, żadnych minusów. Cena jest dość wysoka jak na kosmetyk do mycia ale jest przy tym bardzo wydajny więc w mojej opinii opłacalny.

Znakomity

Znakomity krem myjący. Używam dwa , trzy razy w tygodniu. Bardzo pomógł mi w walce z pozostałościami po trądziku. Kupilam właśnie kolejne opakowanie, cena znośna, jak sie dobrze poszuka można kupić już za okolo 60 zl.

Najlepszy kosmetyk oczyszczający!

To absolutnie mój hit! Używam go 2 razy w tygodniu.

Plusy:
+ rewelacyjnie oczyszcza. Skóra już po 1 zastosowaniu jest wyraznie gładsza, rozjaśniona
+ nie podrażnia (mam skórę wrażliwą)
+ przy regularnym stosowaniu zmniejsza ilość zaskórników
+ wspaniale przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji
+ jest wydajny
+ może być stosowany przy każdym typie skóry, nawet przy skórze naczynkowej i wrażliwej

Minusy:
- cena. Można ją jednak znieść ze względu na świetne działanie i wydajność produktu.

Gorąco polecam! :)

Niesamowita skuteczność

Z czystym sumieniem polecam ten produkt wszystkim osobom, które chcą uzyskać efekt dokładnie oczyszczonej skóry, niczym z gabinetu kosmetycznego! Niezwykle wydaje i skuteczny. Używam właśnie kolejnego opakowania i myślę, że na nim nie poprzestane :)

Idealne oczyszczenie skóry twarzy

To innowacyjny produkt, którego wcześniej nie widziałam na rynku. Głęboko oczyszcza skórę, niesamowite wrażenie ;) tak jakby skóra zaczęła oddychać i składniki kolejnych produktów (np. krem) docierać lepiej w głąb skóry. Super! Tego brakowało w mojej codziennej higienie. W aptece Pani konsultantka poleciła mi też maskę typu gommage Institute Esthederm i z tym produktem tworzą duet naprawdę WOW! Gorąco polecam!!! Muszę przetestować resztę produktów tej marki.

Najlepszy

Krem jest rewelacyjny:

+łatwy w aplikacji
+idealnie oczyszcza skórę
+jest delikatny (nie podrażnił mojej bardzo wrażliwej twarzy)
+skóra po nim jest niesamowicie gładka
+zmniejsza ilość zaskórników
+jest bardzo wydajny

Jedynym minusem jest cena którą mogę przełknąć ze względu na jakość, działanie produktu oraz fakt, że wystarcza na naprawdę długo.

Od kiedy zaczęłam go używać zauważyłam, że moja skóra jest w lepszym stanie. Mimo, że nie mam skóry trądzikowej to dosyć często coś mi wyskakiwało na twarzy. Teraz nie mam tego problemu.
To mój ulubiony produkt do oczyszczania :)

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

REWELACJA

Trafiłam w Aptece na konsultantkę tej marki i namówiła mnie na ten produkt do oczyszczenia skóry po lecie. Jest rewelacyjny!
Skóra jest gładka, oczyszczona, mniej zaskórników, mniej się błyszczy. Uwielbiam go!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Rewelacja

Dostałam próbkę podczas dermokonsultacji tej marki w Warszawie. Na poczatku trochę sceptycznie, bo co niby ma mi pomóc " stępienie" preparatu?!

Zakupiłam i faktycznie to stępienie absorbuje zanieczyszczone pory, nie podraażnia mojej wrazliwej skóry. Regularne stosowanie i widzę efekt czystej twarzy.

A czasem swojemu pięknemu też zrobię peeling na twarzy.

Cos nowego, bo firma dopiero wchodzi na rynek ale już skradła moje serce.

Ilość zużytych opakowań: 1, pełnowartościowy