Wella, Deluxe, Wonder Volume & Protection Mousse (Pianka do włosów ultra mocna)

Wella, Deluxe, Wonder Volume & Protection Mousse (Pianka do włosów ultra mocna)

Średnia ocena: 3.55/5

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 19.00

Idealny kompromis. Pianka do włosów łącząca objętość i odbudowę włosów w jednym produkcie. Pianka z keratynowym kompleksem ochronnym KERASHIELD 5™, który pomaga chronić Twoje włosy przed 5 czynnikami, takimi jak:
1. Uszkodzenia mechaniczne

pianka
Utrwalenie
bardzo mocne

Najlepsza!HIT!

Była wówczas nowością w Drogeriach i akurat ja wtedy też na nią trafiłam.
Bez wahania od razu ją kupiłam ,bo byłam bardzo ciekawa nowości od marki WELLA ,kóra jest mi bliska od lat.
Bardzo dobra pianka .
Zapach jest cudowny, a włosy są naprawdę efektownie wystylizowane. Nikt Nawet nie przypuszcza ,że przed chwilą miałam nakładaną piankę do włosów-bo nie ma efektu typowego dla pianek-sklejenia włosów ,czy też przypominających dredów .Bardzo dobra na każdą pogodę -sprawdza się idealnie. Włosy są miękkie,loki są super podkreślone, spręzyste ,elastyczne . Uwielbiam WELLA ,a ta pianka jest naprawdę warta uwagi .
Dozowanie jest bardzo łatwe i precyzyjne ,a wydajność jest naprawdę nieskończona.
Nie mam żadnych uwag ,nie mogę się do niczego przyczepić.
Naprawdę warto zainwestować.
Nie wiem ,jak będzie wyglądał zbliżający się karnawał?-ale tak ,czy siak WELLA posłuży nie tylko na imprezy ,czy domówki, ale również na co dzień aby wyglądały włosy ,jak z Salonu.
Warta każdej ceny.

Świetna

Opakowanie pianki to typowa dla tego rodzaju produktów butelka z atomizerem który działa poprawnie.

Piankę stosowałam po umyciu, aby włosy uzyskały naturalny skręt. Po ich wysuszeniu okazało się, że włosów jest zdecydowanie więcej. Nie puszyły się (chociaż wcześniej miałam z tym problem). Pianka zostawia zdrowo wyglądające, błyszczące włosy, unosi je u nasady. Produkt utrwala fryzurę nie obciążając, ani nie sklejając włosów.

Pianka jest bardzo wydajna - rośnie jej dużo na dłoni.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

hit

Piankę i lakier do włosów od @wellahair_pl dostałam do testowania od @ofemininpl ???? jeszcze raz dziękuję bardzo ❤️ Z pianką polubiłam się bardzo. Ma dużą moc i przy tym wygląda naturalnie na włosach. Mam włosy gęste, kręcone (3a), wysokoporowate, długie mniej więcej do pasa.
1. Po myciu z mocnym szamponem, odżywka proteinową a następnie odżywką emolientową nałożyłam piankę na mokre włosy, oddusiłam i zostawiłam do wyschnięcia naturalnie. Loki były bardzo ładnie zdefiniowane a przy tym zachowała się też objętość. Występował gdzieniegdzie puch na głowie ale podejrzewam że to wina za małej ilości pianki jak na moją liczbę włosów (użyłam tylko dwóch pełnych pompek, bo bałam się że pianka poskleja mi włosy). Po odgnieceniu włosów olejkiem uzyskałam piękny efekt cudownych loków. Dzień po myciu efekt bardzo ładnie się utrzymywał i nie potrzebowałam wykonywać żadnych poprawek. Trzeciego dnia uwidocznił się już puch w znacznej ilości ale i tak znacznie mniej niż zazwyczaj ma to miejsce na mojej głowie trzeciego dnia po umyciu. Pianka bardzo mocno trzymała loki w ryzach co bardzo mi się podobało.

2. Po myciu emolientowym z łagodnym szamponem i zamkniętym odżywką b/s emolientowo-humektantową również użyłam piankę na mokre włosy i zostawiłam do wyschnięcia tak jak ostatnio. Tak jak się spodziewałam uzyskałam jeszcze lepszy efekt niż ostatnio ???? włosy były pieknie zdefiniowane i puch prawie nie był widoczny. Loki nie były posklejane, były elastyczne i mocno trzymały się przez twa dni bez żadnych poprawek. Połączenie odżywki bez spłukiwania a ta pianką jest genialnym pomysłem.

Super produkt dla cienkich i pozbawionych objętości włosów

Pojemnik, w którym znajduje się pianka ma typowy dla tych kosmetyków poręczny kształt. Dozownik działa bez zarzutu, bez problemu mogę za jego pomocą dozować tyle produktu, ile mi potrzeba.
Pianka ma dość gęstą formułę, ale jest przy tym lekka. Ładnie pachnie, dobrze rozprowadza się na włosach, nie spada z nich i nie zostawia żadnych smug. Pianka fantastycznie dodaje objętości włosom, unosi je u nasady i przygotowuje do wykończenia fryzury przy pomocy lakieru. Po jej użyciu włosy nie są sklejone, ani sztywne – są podatne, co ułatwia ułożenie fryzury. Pianka nie obciążała moich cienkich włosów, a zawarty w niej kompleks keratynowy sprawia, że nie martwię się już tak bardzo o kondycję moich włosów, która może pogarszać się podczas ich stylizacji suszarko-lokówką.

Jak nie lubię pianek, to ta spoko!

Nie jestem jakąś fanką pianek, zawsze to był dla mnie zbędny produkt, ale z tą się polubiłyśmy. Ma standardową konsystencję, jest puszysta, ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza, nie sklejając włosów. Fajnie tworzy się z nią fale, ale też przydaje się do układania włosów na szczotkę. Włosy po jej użyciu są miękkie, błyszczące i mam wrażenie, że bardziej spręzyste. Plus za dodatek keratyny, którą moje włosy bardzo lubią. Polecam!

Naturalny efekt

Z natury moje włosy są cienkie, długie i oklapnięte, dlatego często sięgam po produkty do stylizacji by uzyskać efekt objętości i je wymodelować. Pianka Wella ma lekką i puszystą konsystencje, która nie obciąża włosów. Mimo swojej lekkości od razu widać, że pianka jest dobrze skondensowana i już jej nie wielka ilość wystarcza na rozprowadzenie produktu po całej długości włosów. Ja nakładam ją za pomocą grzebienia, ale zdarza się, że używam do tego również rąk. W zależności od tego jaki efekt próbuje uzyskać. Obie formy aplikacji są równie wygodne i nie sprawiają większych problemów. Produkt szybko się wchłania nie sklejając przy tym pasm. Podczas stylizacji fryzury włosy się nie puszą, nie plączą się na szczotce do modelowania, dzięki czemu w prosty sposób jestem w stanie osiągnąć satysfakcjonujący mnie efekt. Pianka zapewnia dodatkową objętość i długotrwałe utrwalenie. Najfajniejsze jest w tym wszystkim to, że włosy wyglądają świeżo i naturalnie się układają. Mimo częstego stosowania nie zauważyłam, by produkt wysuszał włosy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Godna polecenia-spelnia wszystkie obietnice producenta!

Jestem szczerze zachwycona tą pianką- spełniła wszystkie obietnice producenta. Fryzura łatwo się formowała, a wlosy były wyraźnie uniesione. Produkt jest bardzo wydajny- już niewielka kulka pianki wystarczyła by móc wyczarować fryzurę gniecionych loków. Elastycznośc i trwałość to kolejne efekty z jakich mogłam się cieszyć podczas stosowania. Jeśli chodzi o termoochronę to obawiam sie, że okres stosowania był zbyt krótki by można było obiektywnie i konstruktywnie ocenić ten aspekt, jednak póki co nie zauważyłam pogorszenia stanu włosów mimo codziennego używania suszarki.

badzo fajna pianka

Pianka spełniła moje oczekiwania. Włosy wyglądają jakby było ich zdecydowanie więcej, są lżejsze. Suszenie trwało krótko, a zapach pianki bardzo przypadł mi do gustu. Ma gęstą, bardzo zbitą formę, ale bardzo łatwo i równomiernie rozprowadza się po włosach nie sklejając ich. Opakowanie także mi się podoba. Polecam

Bardzo się sprawdziła

Pianka do włosów bardzo dobra. Idealnie sprawdziła się na moich włosach. Pianka jest wydajna, nie skleja włosów, nie czuć uczucia ciężkości i jest ekstra trwała.