NYX Professional Makeup, White Liquid Liner (Płynny biały eyeliner)

NYX Professional Makeup, White Liquid Liner (Płynny biały eyeliner)

Wodoodporny precyzyjny biały eyeliner. Szybkoschnący i matowy.

w pędzelku
wodoodporna

Zawiodłam się

Bardzo się na niego napaliłam i od pierwszego użycia było już źle. Nieco za twardy pędzelek, produkt robi prześwity a po zastygnięciu kruszy się. Miałam wrażenie jakbym nakładała sobie korektor (ten taki biurowy) na powiekę. Wykończenie jest mega matowe i suche, czuć że ma się go na oku. Jestem na nie, bardzo się zawiodłam.

Z wadami, ale ujdzie!

Kocham biały eyeliner, ale ciężko znaleźć przyzwoity, dobrej jakości i do tego w przystępnej cenie. Lata temu kupiłam biały eyeliner z jakiegoś wibo czy innego lovely, mimo że był słaby pigment nie rozprowadzał się równomiernie - uwielbiałam go, efekt białego eyelinera mnie wtedy zachwycił, nawet brzydko zrobionego ze względu na słabą jakość tuszu do kresek. Tamten jednak jakoś dawał radę, potem było już tylko gorzej - mam wyjątkowo negatywną opinię o Wondrous Swipe z Rimmela w odcieniu bieli z brokatem, aż wolałam wypróbować biały eyeliner z Aliexpressu, przecież tylko za 5 zł, ale to jednak Alieexpress (sypie się jak szalony, pigment jest jeszcze bardziej nierównomiernie rozprowadzony niż w tym moim pierwszym). Mam całkiem niezłą białą kredkę, ale kredka i liner to jednak nie to samo. Rozważałam zamówienie białego eyelinera od marek z wyższej półki cenowej jak Suva Beauty czy Ofra Cosmetics, ale jednak wciąż wewnętrzna sknera nie pozwala mi wydać więcej niż 50 zł na eyeliner - zamówiłam w sklepie internetowym ten, jak do tej pory najlepszy biały eyeliner jakiego używałam.
Można robić nim bardzo cienkie precyzyjne kreski, zaczęłam z nim się bawić nawet w rysowanie różnorakich wzorków. Przy pierwszym użyciu byłam zaskoczona na plus jak cienką kreskę można uzyskać przy odrobinie skupienia. Do tego pierwszy raz spotkałam się z tak równomierną pigmentacją w białym eyelinerze - kreseczka jest całkiem biała, w tym samym odcieniu bieli, a nie gdzieśtam trochę białej poświaty, a gdzie indziej jedna wielka biała plama - i jest to biel intensywna! Przebija się przez cienie, uwielbiam biały eyeliner z cieniami w pastelowych kolorach i eyelinery, niezależnie od koloru, powinny się według mnie nadawać do użytku na cienie do powiek. Faktycznie jest wodoodporny, co najbardziej widać przy demakijażu, może być go ciężko zmyć środkami do demakijażu, które nie są typowo do produktów wodoodpornych. Jednak przy tym wszystkim muszę dodać, że po kilku godzinach może się niestety wykruszać i kreseczka nie wytrzyma całego dnia bez poprawek w idealnym stanie. Czasami mnie po prostu nie obchodzi, że pod koniec dnia moja kreska w eyelinerze już nie będzie idealna, ale jednak wciąż, mimo zalet, nie jest to idealny biały eyeliner, którego poszukuję.