Hebe, Naturals, Żel pod prysznic `Pomarańcza & imbir`

Hebe, Naturals, Żel pod prysznic `Pomarańcza & imbir`

Posiada 93% składników pochodzenia naturalnego. Połączenie łagodnych substancji myjących z sokami owocowo-warzywnymi delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę, pozostawiając odczucie komfortu i nawilżenia. Pomarańcza, Imbir, Dynia. Testowany dermatologicznie.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml

Przyjemniak.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre domycie skóry, brak przesuszenia i efektu ściągniętej skóry. Brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Przyjemna dla oka etykieta, w klimacie eko. Opakowanie nieprzezroczyste, ale da się przez nie kontrolować zużycie. Całość zamykana na zatrzask. Dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Nie zacina się, nie zapycha.

Wrażenia: Żel pięknie pachnie. Jest to zapach dobrze znany - pomarańcza z imbirem przywodzą na myśl zimę, święta i rozgrzanie. Dla mnie idealny na chłodniejsze dni. Niestety nie utrzymuje się na skórze po użyciu. Sam żel jest dość lejący. Podczas użytkowania przelewa się przez palce, co jest dość uciążliwe i przekłada się na słabszą wydajność. Żel średnio się pieni, ale wystarczająco żeby domyć skórę. Po użyciu nie ma uczucia ściągnięcia skóry, ale też nie jest nawilżona ani specjalnie odżywiona. Żel ma fajny skład, przystępną cenę i jest łatwo dostępny. Nie zaszkodził ani nie pomógł. jest w porządku. Jest to mój drugi wariant zapachowy po ogórku z kiwi, na pewno wypróbuję jeszcze pomidora z bazylią. Czy wrócę, nie wiem.