Anwen, Eco Hairbrush (Biodegradowalna szczotka do włosów)

Anwen, Eco Hairbrush (Biodegradowalna szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Szukasz szczotki, która nie szarpie i nie niszczy włosów? A może takiej, która choć delikatnie to jednak dokładnie rozczesze Twoje włosy? Taka właśnie jest Eco Hairbrush dzięki swojemu spiralnemu kształtowi i elastycznym, nylonowym igiełkom.

Idealnie nadaje się do:
- rozczesywania na sucho i mokro,
- wczesywania masek/odżywek,
- masażu skóry głowy,
- rozczesywania włosów u dzieci.

Eco Hairbrush została wykonana z łatwo kompostowalnego materiału biodegradowalnego (w 95%, pozostałe 5% stanowi nylon, z którego wykonane zostało włosie szczotki).

W odpowiednich warunkach szczotka ulega biodegradacji w ciągu 5 lat.

Materiał, z którego wykonano produkt jest wytrzymały, jednak nie jest zalecane modelowanie włosów szczotką przy jednoczesnym użyciu gorącego powietrza.

szczotki
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super do wszystkiego

Szczotka jest uniwersalna, robi dosłownie wszystko, co mogą robić szczotki- nadaje się do czesania na sucho, na mokro, wczesywania odżywek i masek (jest łatwa do czyszczenia), masażu skóry głowy (pierścienie, na których umieszczone są wypustki, są ruchome, dostosowują się do kształtu głowy). Szczotka nie wyrywa włosów, wyczesuje je delikatnie, ale skutecznie. Ma wyróżniający się fioletowy kolor, charakterystyczny dla produktów Anwen. Jest lekka, nie zajmuje dużo miejsca, wytrzymała, wygodna w transporcie. Materiał jest biodegradowalny. Łatwo ją wyczyścić. Nie widzę wad. To uniwersalny produkt na lata w przystępnej, jak na tę jakość, cenie.

Najpierw ja się zakochałam, a potem mama z siostrą

Kupiłam szczotkę ze względu na dobre recenzje i muszę je potwierdzić.
Moja ulubiona!
Nadaje się do wszystkiego - super rozczesuje, nie ciągnie, można ją używać do wczesywania produktów (u mnie zarówno pomaga przy maskach i olejach), jest lekka, ale trwała, dodatkowo przyjemna dla skóry głowy.

Zaczęłam ja używać, a potem zakochała się w niej moja mama i siostra. Więc każda z nas ma swoją, fioletową, ulubioną. I to dokładnie ten sam model :)

Mój ideał szczotki

Nie wyobrażam sobie lepszej szczotki do moich cienkich, lekko kręconych średnioporów.
Mam kilka szczotek za sobą, ta jest bezkonkurencyjna! Moje włosy strasznie się plączą i od zawsze był to dla mnie spory problem. Ona sobie świetnie radzi, nie ciągnie, nie wyrywa włosów, nie wpływa na nie negatywnie w jakikolwiek sposób.
Nigdy jej jednak nie używam na sucho, więc nie wiem jak by się wtedy sprawdzała.

Najlepsza szczotka jakiej używałam

Szczotka jest naprawdę warta zakupu. Niezwykle delikatna, ale mimo tego dobrze rozczesuje włosy bez wyrywania, kruszenia ich. Lekka, bardzo prosta w utrzymaniu higieny, dzięki budowie szczotki.

Polubiłam po czasie

Sama nie wiem dlaczego przez pierwsze tygodnie uznałam te szczotkę za nietrafioną. Może moje włosy były wtedy w gorszej kondycji i myślałam, że to ona sobie z nimi nie radzi. Problem prawdopodobnie tkwił w tym, że igły są bardzo miękki. Z tego powodu słabo sprawdza się przy włosach bardzo suchych, które się plączą, gdy mocno się strączkują i kołtunią, lub gdy sa bardzo gęste/kręcone. Po prostu miękkośc igieł sprawia, że ślizgają się po włosach, albo w nich utykają.
Ja dałam jej drugą szansę i zaczęłam używać jej do wczesywania odżywek podczas mycia i tak sprawdzała się super.
Później poprzednia szczotka zakończyła żywot i chcąc nie chcąc ta wróciła do uzycia codziennego. Teraz dużo lepiej mi się z nią pracuje, choć czasem trzeba przejechać kilka razy jedno miejsce. Nie wyrywa, łatwo się czyści.

Polubiłyśmy się

Zamówiłam tę szczotkę na promocji w SuperPharm za około 21 zł. Od razu zamówiłam 3 sztuki - dodatkowo dla siostry i przyjaciółki, bo skusiły mnie pozytywne oceny. Jak efekt? Wszystkie 3 jesteśmy bardzo zadowolone.

Dotąd używałam Tangle Teezer co było chyba największą zbrodnią na moich włosach... Szczotka Anwen jest "łagodniejsza", nie szarpie i sprawdza się i na sucho i na mokro. Teraz czesanie włosów to dla mnie serio przyjemność. Mam jedynie wątpliwości co do wykonania szczotki, przez swój kształt sprawia wrażenie, jakby miała się wkrótce rozlecieć, ale mam nadzieję, że się mylę.

Bomba!

Nie wiem w czym leży jej sekret, bo wygląda zupełnie zwyczajnie, ale to jak działa, to cudo. Jest o niebo lepsza niż Tangle Teezer.

Czesze a NIE SZARPIE na sucho, na mokro, z maskami, odżywkami, olejkami, co tam sobie wymyślicie, z góry, z dołu... Przy każdym wariancie ładnie sunie po włosach i czuć, że ich nie wyrywa i włosów nie rozciąga (najgorsze uczcie świata!).

Przy okazji ma świetne masujące wypustki. Uczucie czesania jest coś w stylu tych drucików do masowania skóry głowy :)

Jak w czasach dzieciństwa czesanie przez mamę włosów to był koszmar, jęczenie i kręcenie nosem, tak teraz to po prostu sama przyjemność, prawie jak z bajki, gdzie księżniczki czeszą swoje loki i patrzą na siebie w lustrze i śpiewają jakieś smutne piosnki :)

Polecam z pewnością również wszystkim mamom dzieci z dłuższymi włosami. Ja swojej siostrzenicy już jedną kupiłam.

Duży plus za banalnie łatwe czyszczenie - wystarczy ją opłukać a przez to jaka jest elastyczna możemy z łatwością usunąć resztki produktu, kurz, włosy itp.

Łagodne rozczesywanie

Szukałam łagodnej szczotki po tym jak Tangle Teezer zniszczył moje włosy, poszarpał je na całej długości. Odnalazłam szczotkę idealną :) delikatnie rozczesuje włosy, nie szarpie, bardzo łatwo się ją czyści

Świetna, najlepsza

Najlepsza szczotka.

Mam długie włosy, które mimo że są zadbane, miewają gorsze momenty i czasem się plączą. Przy rozczesywaniu ostatnio sporo ich sobie wyrywałam...

Dotychczas kupowałam szczotki "naturalne", skuszona ową naturalnością przez co moje aktualne szczotki to szczotka z włosiem dzika (z dodatkiem kilku syntetycznych) oraz z drewnianymi igiełkami. Mam jeszcze gdzieś Tangle teezera który był wspaniały przez miesiąc, a później z każdym dniem coraz mniej go lubiłam.
Szczotka z włosiem dzika jest dość dobra, natomiast nie jestem w stanie jej doczyścić z kurzu który zebrał się między tym gęsto zbitym włosiem. Za to ta z drewnianymi igłami jest bardzo średnia (mimo, że przed zakupem sprawdzałam opinie). Myślę, że jest też za mała na moje długie włosy.
(To tak gwoli wstępu - z tymi szczotkami porównuję Anwen)

Natomiast TA szczotka od anw6en jest po prostu świetna. Sunie po włosach suchych, świetnie radzi sobie z mokrymi, idealnie wczesuje odżywkę. Zdecydowanie mój hit.

Wg mnie nie jest za ładna ale to akurat jest dla mnie zupełnie nieważne :)

Mam ochotę ciągle sięgać po nią, to czesanie bez wyrywania włosów jest po prostu przyjemnością :D

Szczotka nie jest droga w porównaniu z innymi, podobnymi szczotkami o dobrych opiniach. To też wielki plus - gdyby okazała się bublem, 20-30 zł boli nieco mniej niż 2x tyle.

Moje włosy pokochały tą szczotkę !

Kupiłam szczotkę z polecenia kilku włosomaniaczek i moje włosy pokochały się z tą szczotką!

Szczotka jest bardzo porządnie wykonana, przychodzi w pięknym pudełku z super opisem i ma fajny fioletowy kolor. Ale co najważniejsze, szczotka w ogóle nie wyrywa włosów !! Można jej używać na sucho i na mokro - super się sprawdzi do wyczesywania masek i odzywek. Wielki plus również za cenę. Kupiłabym nawet gdyby była kilkukrotnie droższa !

Bardzo fajna, chociaż niepozorna

Bałam się, ze szczotka będzie elektryzować włosy i będzie mało solidna, ale nic z tych rzeczy. Stabilna konstrukcja i nylonowe włosie, bezproblemowo radzi sobie z rozczesaniem moich gęstych, ciężkich włosów, mam wrażenie że łatwiej niż inne szczotki które lubię. Włosy generalnie prawie mi nie wypadają, więc nie mogę ocenić czy przy tej szczotce jest ich mniej, ale na pewno nie wypada ich więcej - ja zgarniam po czesaniu maksymalnie dwa, trzy włoski na szczotce. ????

Szczotka idealna

Eco Hairbrush nie ciągnie, nie wyrywa ani moich loków ani blond grzywy małej. Z włosami obchodzi się bardzo łagodnie - nawet przy jakimś supełku to nie szarpie tylko łagodnie te włosy 'rozplątuje'. Świetnie spisuje się i na mokrych włosach jak i na suchych i mam wrażenie, że podczas jej stosowania tych włosów jest mniej na szczotce. I uwielbiam nią rozczesywać odżywki/ maski czy inne cuda - zawsze to zostawiałam byle by było' ale teraz rozprowadzanie produktów jak dla mnie to czysta rozkosz ;D
Igiełki na szczotce nie są ostre i 'nie drapią' na co potrafi się skarżyć moja paskuda - obawiałam się, że dość szybko się wykrzywią, zmienią swoją pozycję albo zaczną się sypać jednak po ośmiu tygodniach nic się z nimi nie działo i nie widać na nich żadnego ubytku/ uszkodzenia. Bardzo fajnie też się czyści - łatwo usunąć zabrudzenia a dzięki temu, że od dołu można trochę 'wysunąć' górę (dopiero po czasie ogarnęłam, że to jest dość ruchoma część :D) to bez problemu można wyczyścić każdy zakamarek szczotki.

Najbardziej mnie zdziwiła jej lekkość - praktycznie nie czuć jej w dłoni a ja jestem przywyknięta do tego, że 'dobra' szczotka waży. Czuje, że to zasługa tego jej budulca - poręczny kształt, lekkość, igiełki, które nie drapią natarczywie a zapewniają masaż. No i to opakowanie - proste szare kartonowe pudełko, kobieca grafika i jest oczarowanie - tak się podaje kosmetyki dbając o naturę ♥

Szczotka? Nie, to nie jest zwykła szczotka - to produkt, który sprawia, że rozczesywanie włosów nie staje się koszmarem (dla małych dziewczynek) a staje się przyjemnością