Monat, Hydration, Renew Shampoo (Szampon do włosów)

Monat, Hydration, Renew Shampoo (Szampon do włosów)

Delikatny kremowy preparat do mycia włosów. Delikatnie oczyszcza, nawilża skórę głowy i odżywia włosy. Odpowiedni do wszystkich typów włosów.

Nie , nie , nie

Kupiłam cała serie i niestety wszystko oddałam . Jak dla mnie jest to kompletna klapa . Mimo tego że się stosowalam do zaleceń używania ktore mi dała konsultantka miałam ciągle przetłuszczone włosy a efektów działania i polepszenia się włosów wgl nie widziałam . Dla mnie jest to kompletna strata pieniędzy

IR

Monat polecila mi znajoma, ktora byla ich klientka od paru miesiecy.
PO MIESIACU PRZESTALY WYPADAC A Z DNIA NA DZIEN SA CORAZ PIEKNEJSZE
stosuje od kilku miesięcy razem z córka i mężem i jesteśmy bardzo zadowoloni. Moje włosy przestały się przetłuszczac, pięknie się od się je odkleiły przez co jest ich dwa razy więcej. Córce włosy się mocno nawilżyly, wygladzily i już jej się tak nie płaczą i nie puszą jak kiedyś. Z myciem jej włosów miałam problem bo zawsze był płacz przy rozcsesywaniu. A u męża włosy zaczęły odrastać i się zagęściły :)

Nigdy więcej

Skuszona chęcią posiadania długich i gęstych włosów, zdecydowałam się na zakup tego szamponu. Włosy po jego stosowaniu wypadały garściami !!! Ponad rok robiłam wszystko, żeby je odbudować. Zdecydowanie nie polecam.

Hit

Swoją przygodę z Monat zaczęłam właśnie od tego szamponu i Monat 2w1 (używanym max 2x w tygodniu). Moje włosy były w opłakanym stanie, wydawałam pieniądze na szampony po 200 zł +. Postanowiłam spróbować tych szamponów o których tak głośno w internecie. Jeśli by nie pomogły miałam ściąć włosy co najmniej 20 cm bo i wyglądały fatalnie. Dzięki tym szamponom, odżywce z tej samej serii i masce moje włosy odzyskały piękny wygląd. Używam ich już 6 miesięcy i widać poprawę. Pierwsze efekty pojawiły się po około miesiącu stosowania.

Naprawdę godny polecenia dla osoby, która chce poprawić kondycję włosów, bez wielkiego cięcia!

Marketing ponad jakość

Kupiłam ten szampon na początku roku. Stosowałam wraz z odżywką z tej samej linii, raz na jakiś czas używając czarnego szamponu monat z odpowiednią odżywką (zostałam pouczona, że nie trzeba się zrażać brakiem natychmiastowych efektów i nie używać innych produktów/ innych marek aby nie zniweczyć rezultatów cud-kosmetykow.). Mam włosy cienkie, łamliwe, piszące się, z tendencją do wypadania. Wnioski? Po pierwsze stosunek ceny do jakości jest absurdalny. Przekonywanie, że potrzeba kropelki produktu do umycia głowy dotyczy nie wiem którego produktu, bo na pewno nie tego szamponu, musiałam użyć solidnego kleksa za pierwszym myciem, za drugim już mniej, ale schodził szybko (dwukrotne nakładanie szamponu również zalecala konsultantka
i tak robiłam to już wcześniej, ale podkreślam, że przy dwóch porcjach szamponu na jedno mycie wydajność produktu jest mizerniutka). Zapach produktu dla mnie był nie do zniesienia - przy ciągłym podkreślaniu naturalności szamponu, mi kojarzył się z tanią chemia i to nie kosmetyczną. Włosy w trakcie stosowania były bardziej nawilżone i gładkie niż zazwyczaj, ale żadnego efektu wzmocnienia nie zauważyłam. Krótko mówiąc: gdyby kosztował do 50 zł, mogłabym raz jeszcze pobawić się i zobaczyć jak teraz wpłynie na moje włosy, w regularnej cenie jest zdecydowanie produktem marketingowym.

Świetny szampon

Delikatny, pięknie pachnie, nawilża i odżywia włosy. Szampony i odżywki monat uratowały moje włosy, w przeciwieństwie do kosmetykow do pielęgnacji twarzy szampony i odżywki są dla mnie hitem.

Uratował moje włosy

Zaskoczyły mnie recenzje monat na Wizażu i mam wątpliwości, czy te osoby miały pełny produkt. Na początku włosy są super, później przez moment są dziwne, trudne do ułożenia. Później po tej fazie oczyszczenia trudno poznać swoje włosy i wiele osób pyta co to za nowy fryzjer :) Polecam szczególnie do blondów, suchych i zmatowionych. Wspaniały produkt.

Szampon Renew

Szampon Renew...dużo szumu o nic.Przy pierwszym opakowaniu stosował to na zmianę z Monat Smoothing.Efekty Wow! Włosy były wygladzone, nie puszyly się.Dodatkowo zbierałam w skali odżywkę repair.Wlosy rosły jak szalone.Produkt służył mi 3 ms wraz z drugim szamponem.Zakupilam drugie opakowanie i niestety lipa.Jakbym dostała inny produkt! Włosy ciężkie,jakby tłuste.Dlugo splukiwalam produkt,a i tak po wysuszeniu włosy wyglądały jakby nie były dobrze splukane. Kupiłam inny szampon z tej serii i jest lepiej lecz szampon Monat stosuje co drugie mycie

Monat Renew Shampoo

Mam włosy suche, łamliwe, delikatne, spuszone. Muszę je układać na szczotce i prostować i utrwalać lakierem, bo inaczej wirują wokół głowy przy pierdnięciu komara. Nigdy nie były dłuższe niż do ramion, bo się lamia choćbym je olejowala codziennie.
Monatu zaczęłam używać ponad pół roku temu, zachęcona głównie zdjęciami przemian na stronach na fejsie i poleceniem osoby, która znałam osobiście.
Na początku byłam zachwycona. Po pierwszych myciach moje spuszone siano w końcu zostało wygładzone, nawilżone, włosy bez prostownicy wyglądały lepiej niż kiedykolwiek a ja pierwszy raz w życiu zaczęłam zbierać komplementy za piękna czuprynę. Zaczęłam już planować kolejne zakupy, miałam kilka szamponów, odżywki, maski, kremy do stylizacji, lakiery do włosów. Poszło na to przez 5 miesięcy sporo pieniędzy, ale wyszłam z założenia, że skoro pierwszy raz w życiu coś mi naprawdę pomaga, to warto.
I wtedy się zaczęło. Włosy zaczęły mi wypadać garściami, co przy ich średniej ilości szybko przyniosło widoczne przerzedzenia. Pełno ich było w odpływie prysznica, na podłodze, na szczotce, przy czesaniu dosłownie wychodziły pasmami. Byłam załamana. Nie podejrzewałam raczej niedoborów, łykam regularnie biotyne, selen, kolagen, cynk, witaminy. Moja Market Partner z Monatu mówiła, że to normalne, że włosy się oczyszczają, że te które już dawno wypadły były przyklejone silikonami do tych, ktore nadal rosną. Z tym, że przeszłam slawetny 'detoks' po pierwszym miesiącu, więc dziwne było że nagle po piątym dzieją się takie rzeczy. Głupota moja było to, że nie odstawiłam tych produktów przez jeszcze ponad miesiąc.
Tym, co mi w końcu otworzyło oczy, były wypadanie włosów u mojej siostry, która zaczęła używać produktów parę tygodni po mnie. Wydało mi się to dziwne przede wszystkim dlatego, że ma zupełnie inny typ włosów niż ja - długie, grube nigdy nie farbowane, ogólnie zdrowe - wylosowała geny od drugiej babci :)
Obie odstawilysmy więc Monat i obie zauważyłyśmy to samo używając innych szamponów (ja wybrałam Alterre, siostra Biotebal), juz po pierwszym myciu nie było wszędzie włosów - ja naliczyłam 6. Kolejne tyle przy rozczesywaniu. Taka ilość w porównaniu do tego co działo się wcześniej to pikuś.
Zaczelam węszyć i dopiero na amerykańskich stronach znalazłam artykuły o tym, że Monat powoduje wypadanie włosów, że mają kilka otwartych pozwów z tego powodu.
Pewnie są osoby, którym te produkty służą, ja i moja siostra niestety nie należymy do tej grupy