Dresdner Essenz, Wintermagie Cremedusche (Żel pod prysznic `Zimowa magia`)

Dresdner Essenz, Wintermagie Cremedusche (Żel pod prysznic `Zimowa magia`)

Podczas chłodnych pór roku ciesz się miłym poczuciem przytulności, jakie daje nasz kremowy żel pod prysznic. Harmonijne połączenie przyjemnych, korzennych, zimowych zapachów zapewnia relaksujące wrażenia pod prysznicem. Wysokiej jakości surfaktanty cukrowe gwarantują wytworzenie delikatnej piany i łagodne oczyszczenie skóry. Cenny olejek migdałowy, alantoina i odżywcze proteiny pszenicy pozostawiają uczucie delikatnie wygładzonej skóry. Neutralne pH. Produkt wegański.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające
zapachowa
w tubie
w żelu
normalna

Uwielbiam!

Chociaż na opakowaniu jest napisane, że żel daje poczucie przytulności w czasie chłodnych pór roku, to ja zużyłam go z prędkością światła latem, ponieważ nie mogłam się powstrzymać. Pachnie przepięknie, korzennie i pomarańczowo, od razu czuć atmosferę grudnia i świąt (w środku lata :). Uwielbiam takie zapachy, dlatego byłam zachwycona. Pieni się bardzo dobrze, bardzo dobrze też myje i pozostawia skórę miękką, czystą i nawilżoną. Nie wysusza ani nie podrażnia, jest bardzo delikatny. Tuba jest wygodna, matowa, dobrze się otwiera i nie ma problemu z dozowaniem żelu. Sam żel jest gęsty, nie wylewa się z opakowania, dobrze nanosi się na dłonie i myjkę. Wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na całym ciele i wytworzenia sporej ilości piany :)