E.L.F. Eyes Lips Face, Blush And Bronzer Compact

E.L.F. Eyes Lips Face, Blush And Bronzer Compact

Pojemność 12,3 g

Tworzy zdrowy i naturalnie wyglądający odcień idealny na każdą porę roku. Roż rozświetla policzki nadając im śliczny rumieniec-brązer jest idealny do modelowania twarzy. Pudry łatwo się nakładają i nie tworzą smug- oba lekko rozświetlające.

pudrowe

Bardzo fajny

Produkt początkowo kreowany był na zamiennik słynnego produktu NARS. Mi bardzo przypadł do gustu z uwagi na świetny dobór kolorystyczny. Bronzer nie był ani zbyt ciepły, ani ceglasty, jego kolor był kakaowy, lekko połyskujący odcień czekolady mlecznej bez rudych tonów, ale również bez tandetnych drobin. Ładnie się nakładał, nie tworzył plam. Wyglądał na buzi dość naturalnie. Bardzo go lubiłam i żalem wykończyłam całkiem niedawno jego resztki. Co do różu - dla mnie kolor również fantastyczny - różowo-brzoskwiniowy odcień delikatnie połyskujący na złoto. Nie był zbyt intensywny, więc ciężko było z nim przesadzić i narobić sobie plam, ładnie ocieplał twarz, buzia wyglądała zdrowo i naturalnie, bez przesadnych rumieńców. Oba kolory bardzo fajnie wyglądały ze sobą, ale również świetnie współgrały z innymi produktami. Uważam, że to bardzo trafiony produkt, dość ekonomiczny, dobry jakościowo pomimo niewygórowanej ceny. Można? Można!

Fajny, codzienny zestaw

Jeden z moich ulubionych zestawów do konturowania na co dzień.
+ dobrze napigmentowany bronzer z dobrze zmielonymi drobinkami
+ drobinki lekko dodają blasku, nie są bardzo widoczne
+ bardzo wydajny, używam zestawu 3 × w tygodniu od 3 lat i cały czas jeszcze go mam
+ róż słabiej napigmemtowany, trzeba go nabrać wiecej, ale ma absolutnie piękny kolor zimnego różu z złotymi drobinkami, bardziej widocznymi niż w przypadku bronzera
+ solidne opakowanie
+ lusterko
+ cena

- slaba dostępność
- bronzerem łatwo zrobić plamy, różem z kolei trzeba namachać

Bubel

Nie wiem kto to wymyslil, ze ten produkt jest zamiennikiemNARSa.Kompletny bubel- zle sie rozciera, kolor rozu jest ladny ale malo napigmentowany, bronzer robi plame. produkty maja za duzo drobinek. Mam kilka produktow z ELFa i zadne nie sa dobrej jakosci. Korektor jest lejacy i sie rozmazuje, a cienie do powiek nie da sie rozetrzec. Nie polecam tych produktow :-(

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Super produkt ;)

Zestaw kupiłam przez przypadek w tk maxie :) Jestem zaciekawiona firmą elf i chętnie próbuje różnych ich produktów w zachęcających cenach.Mam wersje z bardziej brzoskwiniowym różem.Bardzo lubię go używać! Zdziwiła mnie konsystencja tego produktu.Jest taki nieco grudkowaty,sypie się przy aplikacji-za co powinnam odjąć gwiazdkę,jednak wcale mi to jakoś bardzo nie przeszkadza :) Co do bronzera ten problem nie występuje! Bronzer ma bardziej chłodny odcień,nie ma w sobie żadnych pomaranczowych podtonów,ładnie można nim sobie wykonturować buźkę bez obaw o dziwne plamu :) Róż za to dodaje buzi energii i blasku,a o żadnych plamach nie ma mowy! Jednak najbardziej zachwycona jestem trwałością tego kosmetyku! Rewelacja! Kiedy wracam z pracy to często już wszystko jest starte,a tylko ten róż dzielnie dalej walczy na mojej buzi :) Polecam wypróbować,tym bardziej za tak niską cenę.Do dostania bez problemu na ebay! :)

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Za taką cenę - nie ma wad!

+ ładne opakowanie, z lusterkiem
+ delikatny odcień różu, z połyskującymi drobinkami, idealny na lato :)
+ brązer ma naprawdę delikatne i drobno zmielone drobinki, bez ogromnych ziarenek brokatu
+ brązer nie jest pomarańczowy, nie jest też chlodny, ot coś pośredniego

- osypują się i są dość nietrwałe
- o ile róż tworzy dość naturalny efekt na twarzy, o tyle brązer jest już problematyczny - ciężko nałożyć go idealnie i nietrudno o plamy

Szału nie ma

Produkt porównywany do przesławnego różu i bronzera z Narsa. Za tak niską cenę jak tu się nie skusić i jeszcze całkiem dobre opinie.
Ja jednak jakoś bardzo zachwycona nie jestem. Nie mówię, że jest to produkt zły, ale chyba spodziewałam się czegoś lepszego.

RÓŻ:
-okropna ilość drobinek tak nachalnych, że nie umiem się przekonać. dla bardzo odważnych.

+ teoretycznie z tego względu można spróbować go jako rozświetlacza, ale dla mnie to są okropnie wielkie brokatowe drobiny, które bardzo widać na twarzy.

- kolor wydawał się w opakowaniu całkiem sympatyczny jednak aplikacja to istny koszmar.
musiałabym machać pędzlem cały dzień, żeby uzyskać efekt jakiego oczekuję.

- jego najgorsza wada, to taka, że jak już uda się go nałożyć, to po 2-3 godzinach znika i na twarzy zostaje tylko ten wstrętny brokat.

Generalnie róż nie podoba mi się prkatycznie wcale. Spróbuję może latem jakoś się z nim przeprosić.

BRONZER:

+ bardzo ładny kolor, który w żadnym wypadku nie wpada w pomarańcz

+trwałośc o wiele lepsza niż w przypadku różu

+są w nim drobinki, ale o wiele mniejsze, złote i po nałożeniu na twarz nie rzucają się specjalnie w oczy.

- łatwo sobie zrobić nim plamy, więc na pewno nie nadaje się dla początkujących.

- na nieprzypudorwanym podkładzie - koszmar. niemożliwy do roztarcia, wielka plama.

Cały kosmetyk oceniam na trzy gwiazki ze względu na cenę za dwa produkty razem i bardzo wytrzymałe i praktycznie opakowanie. To chyba największy plus.

taki sobie

Zachęcona pozytynymi recenzjami na youtubie skusiłam sie na ten produkt. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu bronzer ktorego raczej staram sie uzywać w niewiellkich ilościach bo mam wrazenie że łatwo nim zrobić sobie krzywdę, Używanie rózu to dla mnie katorga-mam wrazenie ze kompletnie go nie widac nawet po kilkaktornym przejechaniu pędzlem- czyli marna pigemntacja. Generalnie jest ok choć na codzień używam tylko bronzera. Jak za ok 20 zł produkt ok ale raczej rozejrze się za czyms innym.

ok

Duo porównywane do słynnego Narsa "Orgasm-Laguna".
Róż to typowy,piękny koral.Posiada w sobie złote drobinki,daje efekt zdrowej cery.Ciężko zrobić sobie nim krzywdę ;)
Brązer-dla mnie rewelka,ale trzeba uważać aby nie narobić sobie plam,ponieważ jest bardzo napigmentowany!Gdy nałoże go na Colorstay\'a i zrobi się plama nie da rady go rozetrzeć niczym! ;) Brązer nie ma w sobie ani grama pomarańczy co jest zdecydowanie na plus.Ma delikatne drobinki,które są ledwo zauważalne.Uwielbiam go używać do konturowania,ponieważ daje efekt cery muśniętej słońcem.
Jak dla mnie duo zdaje egzamin,jest wydajne i tanie.

nie polecam

Jestem zawiedziona i to bardzo. Spodziewałam się już o wiele lepszego produktu jeśli był on porównywany do słynnego duetu z NARSa.

Jedyne plusy jakie mogę przemawiać za tym produktem to zdecycowanie cena, bo 20 zł za róż i bronzer to na prawdę malutko oraz opakowanie z dużym lusterkiem które by się nadawało do popraw w ciągu dnia, estetyczne, solidne (przeżywał upadki) i na pewno by się nie otworzył sam w torebce.

Minusy, hm.. od czego by tu zacznąc? Może od tego, że bronzer do największa porażka tego produktu. Kolor jest po prostu brzydkie, nie jest to na pewno brąz tylko coś co wpada w pomarańcz i milionami drobinek!!! Na pewno nie da się nim wykonturować rysów twarzy, bo robi plamy, a dodatkowo znika po kilku godzinach. Użyłam go parę razy i na tym starczy.

Co do różu, kolor jest owszem piękny, taki prawidziwy koral (jak NARS albo róż SLEEKa \'Golden Rose\'), ale raczej nic pozatym.. Chyba nie jestem nauczona uzywać róży z brokatem (chyba że z delikatną ilością dla rozświetlenia), ale tutaj widać, że tych drobinek jest mnóstwo. Po nałożeniu wydaję mi się, że mam maskę na twarzy i wyglądam jak klown nawet gdy nie użyję go zbyt dużo dla delikatnego efektu, ale dalej nic.. Róż, a raczej jego sam kolor, schodzi po ok. 3 godzinach, bo zostaje tylko sam brokat co jest tragedią.

Róż&Brozner pylą się również podczas aplikacji, ale nawet nie jest mi z tego powodu przykro, bo lepiej, żeby ten produkt skończył jak najszybciej.

Podsumowując: wydajny, tani, solidne opakowanie, bronzer robi plamy, róż i bronzer schodzi po 3 godzinach pozostawiając po sobie pamiątkę w postaci brokatu, pyli się podczas aplikacji. Ja osobiście nie polecam i się zastanawiam jak się tego produktu pozbyć..

Używam tego produktu od: września 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone opakowanie

Ze wzdlędu na niską cene warto go mieć :)

Co do rózu nie mam zastrzeżeń, nie robi plam ma delikatny kolor dodatkowo ładny koralowy odcień natomiast bronzer juz nie spisuje się tak dobrze, łatwo można zrobic nim plamy na twarzy przez co ciężko jest go dobrze rozprowadzić.

pyli i sypie a na twarzy szybko znika

mocno średni jest ten produkt. Spodobała mi się idea połączenia brązu i różu, kolory na pierwszy rzut oka wyglądają ciekawie - powinny pasować do różnych karnacji, brudny róż ma śliczny kolor, gdyby nie te drobinki. Bardzo mocno błyszczy - brązer też, więc na twarzy słabo to wygląda.
Co do jakości też nie jest najlepiej - produkt bardzo mocno pyli i osypuje się, na twarzy znika dość szybko. Można łatwo przesadzić, bo ten brąz na twarzy jest jakiś mocny. Nie jestem zadowolona i nie kupię więcej

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i na pewno nie zużyję do końca

Nie jestem zachwycona

Produkt bardzo pyli co jest pierwszą wadą. Róż ma bardzo fajny delikatny kolor. Za to bronzer to klapa. Zaczynając od tego,że robi plamy na skórze, po dziwny kolor - trochę rudy, trochę brudny. To chyba ostatni produkt ELF na który się skusiłam. Wracam do Benefit!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie