EcoSpa, Glinka biała Kaolin

EcoSpa, Glinka biała Kaolin

Glinka biała Kaolin ECOSPA to łagodny produkt mineralny o delikatnym działaniu oczyszczającym i matującym. Polecana jest do cery wrażliwej, ponieważ delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie nie podrażnia. Ze względu na doskonałe właściwości remineralizujące, wygładzające, uelastyczniające i ujędrniające znajduje zastosowanie w pielęgnacji cery suchej, normalnej i dojrzałej. Polubią ją również osoby z cerą naczyniową. Glinka biała Kaolin posiada bardzo delikatne, prawie niewyczuwalne właściwości peelingujące, dlatego nie wpływa negatywnie na kondycję naczyń krwionośnych.

dobry produkt

Odkrylam markę ecospa dość niedawno, po kazdym produkcie jaki testuje, dokupuję następny i póki co nie załuje.
Biała glinka jest to proszek , który naleazy wymieszać z woda. Po uzyskaniu maseczki nakladam ja na twarz i szyje omijajac oczy i usta. zostawiam na około 20 min, ale nie pozwalam by calkiem zaschla - sprysukję hydrolatem także od marki ecospa.
Produkt jest łatwy w rozrobieniu, łatwy w użyciu, jest mega wydajny i jest raczej bezzapachowy.
Zmywa się srednio - zalezy jak bardzo pozwolimy glince zaschnac na buzi.
Po zmyciu skóra jest wyraznie oczyszczona, gładka, miła w dotyku, nie swieci sie. Nalezy jednak zastosowac dodatkowe nawilzenie - przynajmniej ja tak mam.
ogolnie daje jej 4 z duzym plusem