Bielenda Professional, Face Program, Hydrating Face Algae Gel Mask Pomegranate (Nawilżająca maska algowo-żelowa `Granat`)

Średnia ocena: 3.64/5

Maska natychmiast koi wysuszoną skórę twarzy oraz pozwala zredukować powstałe z tej przyczyny zaczerwienienia i podrażnienia. Zapobiega utracie wody, nawilża.
Skóra po aplikacji maski jest wyraźnie jaśniejsza i rozświetlona. Do tego ma piękny zapach granatu.

Składniki aktywne:
glukoza, granat

rozświetlające, regenerujące, nawilżające
w saszetce
bogate
żel
sypkie, peel – off
normalna, sucha, trądzikowa, mieszana, tłusta

Skóra jest rozświetlona

Skóra po tej maseczce jest pięknie rozświetlona, koloryt wyrównany. Łatwo schodzi, szybko zasycha. Ja zdecydowanie zmniejszam proporcje podane na opakowaniu, producent przewiduje, że produkt starcza na dwa razy - moim zdaniem nie ma potrzeby nakładania tak dużej ilości maski.

Świetna maska pod okluzję

Kupiłam ją z polecenia i się nie zawiodłam, w przeciwieństwie do innych masek jakie testowałam ta ma świetną konsystencję, według proporcji podanych przez producenta wychodzi super, przy sprawnym nakładaniu nic nie zdąży zastygnąć, pięknie pachnie, daje efekt ultra nawilżonej i mieciutkiej skóry, w połączeniu z fajnym serum robi genialną robotę, póki co, najlepsza jaką mialam

Uwielbiam

Maskę stosuję przy okluzji i sprawdza się rewelacyjnie <3
Cera jest dobrze nawilżona oraz przyjemna w dotyku. Zabieg staram się wykonywać raz na tydzień, a i tak widać efekty (pozbyłam się suchych skórek na twarzy). W okresie jesienno-zimowym rewelacja, ale jak najbardziej sprawdzi się również na wiosnę czy lato.
Maska bardzo wydajna, chociaż ja używam połowę proporcji niż zaleca producent, jednak mi ta ilość wystarcza, aby nałożyć maskę na całą buzię. Dodam jeszcze, że uwielbiam ją ściągać, fajnie się odrywa :D Zapach neutralny jak dla mnie.

Genialna jako okluzja

W mojej wcześniejszej recenzji o mleczku fluff malina pisałam o okluzji. I to jest właśnie ten hit, który nawilży naszą skórę, zregeneruje ją a ponadto nasza cera będzie promienna i zdrowa. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim produktem, bo tak naprawdę za grosze kupimy produkt nawilżający, ujędrniający i w pewnym sensie rozświetlający buźkę. Gorąco wszystkim polecam, a zapach to coś cudownego !! <3

Jest świetną muszę przetestować inne z tej serii

Maseczkę kupiłam w drogerii internetowej za około 35 złotych za 190g
❤️W środku mamy wygodna miarkę do odmierzania produktu
❤️Kosmetyk pachnie naprawdę mocno, czasem może zbyt mocno ale zapach jest ładny owocowy
❤️Proszek jest biały a po wymieszaniu go z wodą robi się lekko różowo czerwony. Trzeba pamiętać o szybki mieszaniu bo inaczej robią się grudki i trudno je pozniej zmieszać
❤️Maskę zostawiam na 20 minut na twarzy a następnie ściągam. Schodzi najczęściej w jednym kawałku.
❤️Pod maskę najlepiej nałożyć jakieś serum wtedy twarz będzie jeszcze lepiej odżywiona i nawilżona
❤️Maseczka głęboko nawilża i sprawia że skóra jest ukojona i uspokojona. Odżywia i rewitalizuje. Skóra po niej jest mięciutka.
❤️Jest to fajny dodatek po wysuszających kwasach lub po retinolu

ŚWIETNA maska w dobrej cenie

Jestem bardzo miło zaskoczona działaniem tej maski. Świetnie nawilża, koi i regeneruje cerę przy stosowaniu retinoidów, rewelacyjnie "podbija" działanie zaaplikowanego pod nią serum (np. peptydowego). Odrazu po jej zastosowaniu widać działanie, cera jest uspokojona, nawodniona, napięta i promienna. Daje uczucie chłodzenia. Zapach maski jest dosyć intensywny, ale nie jest duszący, czy męczący, moim zdaniem orzeźwiający i przyjemny.
Mam cerę dojrzałą, normalną w kierunku suchej.
Problem z rozrobieniem maski miałam tylko za pierwszym razem (ze zbyt dużym "namaszczeniem" wzięłam się do roboty, powoli dodawałam proszku do wody) , obecnie wsypuję całą zalecaną ilość proszku/maski do szklanej miseczki, dolewam wody i mieszam silikonowym pędzelkiem. Nie mam żadnych grudek :)
Maska nałożona grubszą wartą ładnie zastyga na twarzy i bezproblemowo można ją ściągnąć w całości.
Polecam.

Bardzo przyjemna maseczka

Użyłam ją pierwszy raz do okluzji. Świetnie się ją nakłada. Ma bardzo przyjemny zapach Rzeczywiście produkty stosowane pod nią lepiej się wchłaniają. Cera jest promienna Polecam serdecznie

Przyzwoita maska

Maska ma formułę miałkiego, blado różowego pyłku. Po zmieszaniu z wodą tworzy malinową papkę o lekko duszącym, owocowym zapachu. Zastyga w miarę szybko, ale nie nadmiernie, więc spokojnie można zdążyć z aplikacją masy na twarz. Niestety, proszek nie miesza się zbyt równomiernie i tworzy grudki. Nie wpływa to w żaden sposób na ostateczny efekt działania samej maski, ale w przypadku bardziej wrażliwych osób może być odczuwalne na twarzy. Po zabiegu masa łatwo schodzi ze skóry. Lekko do niej przylega, ale nie ma się uczucia jej "rozciągania" jak w przypadku masek typu peel-off. Skóra jest dobrze nawodniona i rozświetlona. Efekt utrzymuje się standardowo. Zapach jest wyczuwalny na twarzy przez maksymalnie około godzinę po zabiegu.

Cudoo <3

Maska algowe podejrzałam u Oliwi Szymańśkiej na YT, tą konkretną ciężko dostać, ale warto ją kupić. Zapach ma przepiękny, trochę kwiatowy, maska ma przyjemną konsystencję, schodzi w całym płacie jeśli ją odpowiednio przyrządzimy. Jedynie co to średnio się ją rozrabia, trzeba dobrze odmierzyć wodę, mniej niż jest napisane w instrukcji. Używam maseczki pod okluzje z serum lub bogatym kremem nawilżającym, cera jest uspokojona, wypryski szybciej się goją, przyjemna mięciutka skóra, zwężone pory, polecam ją dorwać !