Bielenda, In Vitro, Idealny Krem Do Rąk Anti - Age, Krem do rąk

Bielenda, In Vitro, Idealny Krem Do Rąk Anti - Age, Krem do rąk

Niezwykle skuteczny krem do skóry dłoni, oparty na zaawansowanym systemie Anti - Age. Roślinne komórki macierzyste o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym i pielęgnującym, wnikają w głąb skóry i radykalnie:
- hamują procesy starzenia się skóry,
- intensywnie regenerują naskórek,
- ujędrniają i uelastyczniają naskórek,
- w widoczny sposób wzmacniają paznokcie,
- intensywnie zmiękczają i wygładzają skórę,
- chronią przed fotostarzeniem.
Efekt: skóra dłoni napięta i elastyczna, szorstkość naskórka zredukowana, widoczna poprawa kondycji skóry i paznokci.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Ceteareth-18, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Urea, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate SE, Octocrylene, Dimethicone, Dimethiconol,
Malus Domestica Fruit Cell Culture, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Lanolin, Tocopheryl Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Lecitin, Citric Acid, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance),
Alpha-Isomethyl Ionone, Beznyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Lilial, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, CI 19140 (Acid Yellow 23), CI 14700 (FD&C Red No. 4).

może być

Kremik jest w porządku, bardzo wydajny, bardzo tani.
Używam go na zmianę z kremem anti-rides yves rocher, który jest jednak klasę wyżej, mam więc jakąś skalę porównawczą. Przede wszystkim od w/w jest rzadszy-dla mnie to minus. Za to szybko się wchłania, to lubię. Przyjemnie, delikatnie pachnie, wystarczy niewielka ilość by nawilżyć dłonie. Stają się delikatniejsze, skóra miękka. Poza tym mam wrażenie, że naprawdę wzmocnił mi paznokcie. Wierzę producentowi, że chroni przed fotostarzeniem;)
Ogólnie- za tą cenę, nie mam żadnych zarzutów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op