Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nam Professional by Wibo, Transparent Brow Gel (Żel do brwi transparentny)

Nam Professional by Wibo, Transparent Brow Gel (Żel do brwi transparentny)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 6 ml
Cena 27,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Długotrwały, transparentny żel do stylizacji brwi. Pozwala nadać brwiom pożądany kształt.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Świetnie stylizuje brwi, trzeba jednak umieć do niego „podejść”

Żel kupiłam z polecenia influencerki Katekijo, która „działa” na instagramie. Raczej nie ufam w 100% recenzjom influencerek, jednak w tym przypadku tak czy tak miałam w zamiarze zakup żelu/mydełka do stylizacji brwi. Rekomendacje Kate zazwyczaj są szczere, bowiem ma ona w zwyczaju dzielić się także negatywnymi aspektami, które podsyłają jej obserwatorki po zakupie czegoś z jej polecenia. Tak było w przypadku tego żelu, po którego publikacji Kasia udostępniła kilka negatywnych wiadomości na temat jego działania.
Myślę, że niezadowolenie z tego produktu może wynikać z kilku rzeczy, o których będę pisać poniżej.

Żel zapakowany jest w opakowanie a’la błyszczyk, transparentne, dzięki któremu widać zużycie produktu. Posiada aplikator-szczoteczkę, małą, ale właściwą do tego typu produktu. Konsystencja żelowa, kleista, dość rzadka. Kolor oczywiście bezbarwny, zgodnie z założeniem producenta. Zapach dla mnie nie jest wyczuwalny.

Przed aplikacją żelu brwi mocno przeczesuję suchą szczoteczką, nadając im pożądany kształt. Następnie pomadą wypełniam je, dorysowując pojedyncze kreski i zacieniam luki. Kolejno kładę żel, ocierając szczoteczkę o brzegi opakowania, by nie zaaplikować produktu zbyt dużo. Przeczesuję lekko włoski, kierując je w odpowiednią stronę i ujarzmiając, po czym lekko dociskam je opuszkiem palca, by „przyklepać” je i utrwalić efekt.

W rezultacie otrzymuję pięknie rozczesane brwi, uniesione do góry, dające modny teraz efekt jak po laminacji. Brwi trzymają się długo (cały dzień), są błyszczące, nic się nie rozciera. W trakcie dnia włoski nie opadają, nie zmieniają położenia.
Używam produktu od ponad 2 tygodni i jego zużycie jest niewielkie, myślę więc, że będzie wydajny.
Jeśli na włoskach pojawiają się białe paprochy jak przy maseczce peel off, uważam że wynika to z niewłaściwego przygotowania brwi i/lub nałożenia zbyt dużej ilości produktu.
Należy też pamiętać, że jeśli mamy cienkie, „liche” brwi -efekt nie będzie należał do spektakularnego.

Generalnie polecam produkt, według mnie trzeba jednak nauczyć się z nim „pracować”.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Nie polecam

Uwierzcie mi albo nie, ale specjalnie założyłam konto na wizaż aby dodać moją opinię i mówiąc wprost- ostrzec Was dziewczyny. Wiem, 30 zł wcale nie tak dużo jak za żel do brwi, ale szkoda i tych pieniędzy. Najgorszy żel do brwi ever. Ktoś wlał do buteleczki po prostu jakiś klej, który tworzy okropną skorupę na brwiach i maseczkę peel of.. to już przegięcie. Brwi są po prostu wyglądają nieestetycznie i nieładnie. Szczoteczka nabiera bardzo- bardzo dużo produktu 2/3 z tego trzeba po prostu wytrzeć. Kupiłam z polecenia Katekijo i bardzo żałuję. W Rossmanie niestety nie ma testerów tego żelu (przynajmniej ja nie widziałam w Krakowie) Nigdy nie kupiłabym tego „ cudeńka” po przetestowaniu;) rozreklamowany na insta, a jest to po prostu zwykły bubel nakładając klej na brwi uzyska się taki sam efekt.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Miłe zaskoczenie po latach

Od lat używam różnych produktów do brwi - kredka + żel transparentny albo żel koloryzujący. Najczęściej kupuję w Sephorze, kilka razy kupowałam w drogeriach tego typu produkty ale aż tak super produktu jeszcze nie miałam i jestem dodatkowo zaskoczona tak niską ceną. Żel jest super, bo zostaje cały dzień na miejscu, nic zupełnie się z nim nie dzieje, a na koniec ściąga się jak peel-off ! Trochę taka laminacja brwi na jeden dzień. Niestety to chyba tylko moje odkrycie i już widzę, że tak średnio z jego dostępnością.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  115
  recenzji

  558
  pochwał

  10,00

 2. 2

  5
  produktów

  70
  recenzji

  671
  pochwał

  9,76

 3. 3

  85
  produktów

  24
  recenzji

  735
  pochwał

  9,39

Zobacz cały ranking