Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

AA Super Fruits & Herbs, Krem dzienno-nocny odżywczy `Jędrność + świeżość` 

1,8 na 54 opinie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
1,8 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: % osób
  • shewild
    shewild
    2 / 5
    11 września 2022 o 15:26
    Zupełny brak zadowolenia
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Oj dziwnie mi się z tym kremem współpracowało... W ogóle im dłużej go stosowałam, tym bardziej miałam wrażenie, że jest prawie identyczny jak krem z podobnej linii od AA (który zresztą stosowałam kilka miesięcy wcześniej), a mianowicie krem z ekstraktem z buraka. O ile w przypadku tamtego produktu byłam zadowolona, tak tutaj więcej rzeczy mi przeszkadzało i był dla mnie jak marna kopia tamtego kremu. Podobieństw między obydwoma kosmetykami jest naprawdę sporo. Opakowanie jest to samo, wygodne z pompką, no ale to oczywiste z racji, że to można powiedzieć ta sama linia od producenta. Krem z awokado ma również bardzo podobny zapach - taki mocno kremowy, z lekko świeżą nutą, naprawdę są praktycznie identyczne. Konsystencje również jest taka sama - wodnista, dość lejąca, wystarczy odrobina aby pokryć całą twarz. W przypadku kremu z burakiem nie miałam większych zastrzeżeń, bo krem dobrze się wchłaniał, zostawiając delikatny połysk. Tutaj - choć niby konsystencja jest nieco bardziej lekka - krem jest dość lepki, osiada na twarzy, skóra mocno się po nim błyszczy. Kremu używałam na noc i zazwyczaj większe świecenie mi nie przeszkadza, ale tutaj czułam trochę ciężkość na twarzy, jakby skóra trochę się pod nim dusiła. Kolejna rzecz to działanie i z tym w sumie chyba jest najsłabiej. Jedyne co ten krem robi dobrze to fajnie wygładza i nieco odżywia, rano skóra była miękka i sprężysta (choć wciąż świecąca...). Niestety krem nie daje żadnego długofalowego działania jak mocniej nawilżona skóra, lepsza jędrność, promienność, uspokojenie - a to tylko niektóre rzeczy, na które powołuje się producent. Ten krem aż za bardzo przypominał mi swojego brata z tej samej linii, ale był jakby uboższy i gorszy w działaniu. Na szczęście muszę też przyznać, że jest łagodny dla skóry, nie wysusza, nie roluje się ani jej nie ściąga. Nie jestem z niego zadowolona i cieszę się, że nadszedł ten dzień kiedy pompka nie chciała więcej dozować zawartości. Zdecydowanie za tę cenę lepiej wybrać coś innego, choćby właśnie krem z burakiem od AA, bo z tych dwóch to tamten ma zdecydowanie więcej do zaoferowania.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    14 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 lipca 2021 o 19:27
    Dziwny krem...
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ten krem jest dla mnie dziwny... Zacznę od opakowania, bo to największy plus tego kremu. Krem wydobywa się za pomocą pompki, która bardzo dobrze dozuje się produkt, nie zacina się. Jeszcze jakby opakowanie było przeźroczyste to już w ogóle opakowanie było by na 5. Konsystencja.. no właśnie... konsytencja rzadka, jakby lejącą, trochę jakby zważona ? Rozprowadza się nawet okej, ale wchłania się bardzo długo... Nie nadaje się pod makijaż, bo się roluje .. Nawilża tak na słabe 3... nie ma nic w nim spektakularnego, są o wiele lepsze kremy w tej cenie! Daje 2 gwiazdki średnio za opakowanie najwięcej.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • miss29
    miss29
    1 / 5
    6 czerwca 2021 o 18:21
    Niewypał
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pojechałam na wakacje i niestety zapomniałam swojego kremu, w drogerii mój wybór padł na ten krem bo skład wydawał mi się dobry i był to krem naturalny, na czym mi zależało. Krem może i nawilża, choć nie umiem tego ocenić bo wchłania się bardzo długo i niezależnie od tego czy pod krem nałożyłam serum, czy krem był aplikowany na czystą skórę ZAWSZE się rolował... w końcu się poddałam i postanowiłam, że będę go używać tylko na skórę szyi i dekoltu - tam był ten sam problem. Uznałam, że wykorzystam go jako krem do rąk - on nawet dłoni, które są w dobrej kondycji nie nawilża... długo się wchłania, roluje się i już nie mam do niego siły...plusem może być jego przyjemny zapach i niestety tylko to.
    Zalety:
    • przyjemny zapach
    Wady:
    • pompka, która dozuje sporą ilość produktu
    • krem się roluje
    • długi czas wchłaniania
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 lutego 2021 o 19:28
    Mieszane uczucia
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Na początku totalnie nie umiałam rozpracować użycia pompki: wcale nie dozowała kremu pomimo usilnego naciskania, w końcu jednak jakoś się udało. Jedna normalnej wielkości pompka kremu to dla mnie za dużo. W końcu nauczyłam się dozować idealną porcję kremu, co jednak do najłatwiejszych nie należało. Krem ma bardzo przyjemny zapach, ale dziwną, wodnistą konsystencję, przez co musiałam go dokładnie wmasowywać, ale gdy się w końcu wchłonie, od razu czuć, że skóra jest gładka i miękka w dotyku. Jest też promienna, ale u mnie objawia się po prostu brzydkim świeceniem. Nawilżenie na dobrym poziomie, jednak na sroższą zimę byłoby dla mnie za słabe (z reguły mam cerę mieszaną, jednak ze skłonnościami do suchej jesienią i zimą). Dużym zaskoczeniem było to, że skończył się już po 2 miesiącach. Co prawda używałam go raczej 2 razy dziennie, ale też nie zawsze.
    Zalety:
    • przyjemny zapach; dobrze nawilża; skóra jest miękka i gładka
    Wady:
    • dziwnie działająca pompka; dziwna konsystencja kremu; krem długo się wchłania; dla suchej skóry za słabe nawilżenie; rozpromienienie objawia się świeceniem; niewydajny//
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.