Bielenda, Karoten, Krem na dzień/noc

Bielenda, Karoten, Krem na dzień/noc

Krem regenerująco - odżywczy to idealny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry pozbawionej blasku i jędrności: zmęczonej, szarej, zestresowanej o nierównym kolorycie, z przebarwieniami. Zawiera naturalny filtr UV.
- regeneruje skórę, przywraca blask, nadaje jej piękny, zdrowy odcień
- widocznie poprawia jędrność, elastyczność i napięcie skóry
- przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, skutecznie zmniejsza już istniejące
- optymalnie nawilża, odżywia, wzmacnia i delikatnie natłuszcza skórę
- redukuje przebarwienia, ujednolica koloryt
- chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV
- podkreśla i utrwala opaleniznę
EFEKT: promienna, zregenerowana, pełna blasku skóra o jednolitym kolorycie, zmarszczki i przebarwienia zredukowane.

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Coco-Caprylate/ Caprate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-18, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Dimethicone, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Niacinamide, Propylene Glycol, Laminaria Digitata Extract, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Urea, Palmitoyl Tripeptide-5, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, C18-36 Acid Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, PEG-100 Stearate, Polyacrylamide /C13-14 Isoparaffin/ Laureth-7, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance).

/bw/

może być

Krem moim zdaniem nie nadaje sie na dzień, ponieważ jest dość \'\'treściwy\'\'i zostawia na skórze tłusty film. Wole go stosowac na noc, bo lubie wtedy nałożyć cos konkretnego co nie znika ze skóry po kilku sekundach. Nie zauważyłam żeby jakoś poprawiał koloryt czy rozświetlał....ale może być. Taki przeciętny kremik, cudów nie należy sie spodziewac...

O nie!! Stanowcze nie!!

Najgorszy krem jaki miałam.
Skusiłam się na niego po przeczytaniu pozytywnej opinii o nim.
Zapycha paskudnie, czoło mam do tej pory jak truskawka!! Pełne wągrów całą strefę T mam dzięki niemu zapapraną.
Mam cerę mieszaną- tłustą strefę T nos zawsze miał skłonności do wągrów (taki mój urok)
Wszystko jednak zależy od cery więc jeśli masz skłonności do zaskórników -odradzam
do tej pory nie mogę oczyścić buzi a nie używam go już od 1,5 miesiąca nie zużyłam nawet połowy opakowania. A zapowiadało się ok. Dla mnie totalna pomyłka.

fajny kremik

Lubię Bielendę i ten krem też mnie nie zawiódł.

Jest lekki ,choć nieco tłustawy, szybko się wchłania, dobrze nawilża, fajnie współpracuje z podkładem ( aktualnie używam Rimmela) - nic się nie roluje, dobrze się rozprowadza, podkład się na nim nie utlenia.
Krem nie zapycha. Ma przyjemny, delikatny zapach.
Co do działania przeciwzmarszczkowego lub poprawiającego koloryt tworzy, to raczej nie zauważyłam, ale skóra ogólnie jest w dobrej kondycji, nie jest przesuszona ani podrażniona.
Stosuję ten krem, jako krem na dzień, na noc mam inny ( Perfecta), bardziej treściwy i silniejszy w działaniu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

To nie działa

PLUSY
- ładnie, przyjemnie pachnie
- ma fajne opakowanie
- szybko się wchłania
- ma filtr UV

MINUSY
- wysusza
- nie nawilża, nie odżywia
- nie niweluje zmarszczek
- nie wyrównuje kolorytu

Kremik w moim przypadku nie spełnia swoich podstawowych funkcji, stąd tak niska ocena.

Używam tego produktu od: sierpień 2011

Dobry

Krem jest tani i wydajny. Ma miły zapach. Dobrze się rozprowadza na skórze i szybko w nią wchłania. Skóra po nim jest fajnie nawilżona i odżywiona. Nie zapycha porów i nie podrażnia. Nie zauważyłam. żeby wpływał jakoś znacząco na koloryt skóry poprawiając go.

Fajny

Używam tego kremiku na noc, oraz po peelingu, super nawilża i pozostawia skórę miękką, delikatną ;)

Ma przyjemny zapach , jest wydajny ;) starczył mi na 5 miesięcy ;)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Cudo

Fantastyczny krem, który przy systematycznym zastosowaniu znacznie poprawia koloryt skóry.
Do tej pory miałam spory problem z doborem odpowiedniego dla mnie kremu. Większość wywoływała reakcje alergiczne albo nie dawała żadnego efektu.
Krem ma nieco tłustawą konsystencję co nie zapowiadało nic dobrego, jednak wchłania się on bardzo szybko pozostawiając efekt skóry nawilżonej, a nie natłuszczonej.
Ma ładny zapach przypominający mi budyń waniliowy.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to powiększające opakowanie. Kremu w rzeczywistości jest znacznie mniej.
Podsumowując:

+nie uczula
+łatwo się wchłania
+ma bardzo przyjemny zapach
+nawilża
+fantastycznie poprawia koloryt skóry, po czasie wszelkie przebarwienia stają sie mniej widoczne, a cera wygląda zdrowo i nabiera ładnego, ciepłego odcienia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Dobry :)

Kupiłam go chyba tylko dlatego, że był w promocji, a nie miałam żadnego w domu i w dodatku był w zestawie z masłem do ciała.

- Akurat miałam przesuszoną skórę i w czasie jego stosowania była dość nawilżona, jednak kiedy zapomniałam go nałożyc skóra znowu była lekko sucha. Jednym słowem wydaje mi się że nawilżał tylko kiedy był na twarzy. Zaraz po zmyciu skóra znowu była sucha... za to minus.

- z tą redukcją przebarwień bym dyskutowała .. :P

+ Co do świecenia się... trochę twarz się błyszczała, jak to po kremie ale zaraz po nałozeniu podkładu wszystko wracało do normy, nawet nie musiałam używac pudru.. właśnie, na plus to że praktycznie od razu po nałożeniu kremu mogłam nałożyc podkład :) szybko się wchłania

+ krem nie zapycha

+ cena właściwie też okej, dość wydajny.. ja miałam go ok 2,5 miesiąca

Ogólnie polecam, można wypróbować.. ja narazie szukam czegoś innego, ale myślę, że jeszcze do neigo wrócę ;)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

ogolnie rzecz ujmując polecam!;)

Ten krem jest dla mnie idealny. Mialam juz dwa opakowania tego kremu i mimo że był dla mnie swietny postanowiłam kupić inny krem dla odmiany.. Jednak czekałam tylko na to aby ten wczesniejszy krem sie skonczył po czym wrocilam do Bielendy:) jeszcze mnie nie zawiódł. Smaruję sie nim rano i wieczorem, dwie warstwy, poniewaz mam suchą cere i nie zauwazylam zeby moja skora strasznie sie swiecila. Polecam kobietką o suchej cerze które chcą aby ich skóra nabrała blasku. Zazwyczaj moja cera zima jest strasznie blada i ziemista ale od karotenu zawartego w kremie widze znaczną poprawę.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Świetny!

Kupiłam ten krem z obawą, że będzie dla mnie za ciężki-mam cerę mieszaną z tendencjami do niedoskonałości- potrzebowałam kremu o mocno naturalnym składzie ponieważ jestem w ciąży, a moja skóra zrobiła się bardziej wrażliwa i przesuszona.
Krem jest świetny-nawilża,odżywia i regeneruje, po nałożeniu ten tłustawy film znika po kilkunastu sekundach,ja mam wrażenie że matuje moją skórę,nie przetłuszcza mi się bardziej, nie wyskakują żadne niespodzianki,krem nadaje się zarówno na dzień i na noc,ma bardzo fajny skład i poprawia kolor skóry - co prawda efekt widać po około 3 tygodniach ale działa.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1(bardzo wydajny)

Przyjemny

Dopiero po miesiacu widac efekt ladnego koloryttu cery, ja mam cere mieszana i trudno mi dobrac krem ktory nie zapychalby porow, a ten wlasnie taki jest. Stosuje go tylko na noc, bo zostawia tlustawa powloke, na dzien jest za ciezki. Generalnie polecam, jezeli ktos jest cierpliwy(koloryt) Od kiedy uzywam tego kremu nie mam uczucia sciagniecia skory.

Używam tego produktu od: 1

nawilzacz

Krem kupilam z ciekawosci,bo akurat byl w prmocji. Mam cere mieszana,wrazliwa.
- tandetne opakowanie
-zostawia tlusta powieke i sie strasznie swieci na buzi

+ dobrze sie rozsmarowuje
+ dobrze sie rozsmarowuje po nim fluid
+ porzadnie nawilza i odzywia
+ faja konsystencja
+fadny zapach

Ot takie sobie mazidlo. Wyrownania kolorytu nie zauwazylam, zmniejszenia zmarszczek tym bardziej,ale tego akurat nie oczekiwalam. Bardzo dobrze nawilza i odzywia, ale strasznie sie swieci. Nie kupie nastepego opakowania. Moze byc dla ceru suchej.

Używam tego produktu od paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1