Clinique, Moisture Surge Lip Hydro-Plump Treatment (Balsam do ust)

Clinique, Moisture Surge Lip Hydro-Plump Treatment (Balsam do ust)

Balsam zapewnia pełne nawilżenie i odżywienie dla miękkich i elastycznych ust. Ten wielozadaniowy zabieg o dowolnej porze dnia natychmiastowo nawilża, wygładza, nadaje miękkość i przygotowuje usta do makijażu.

nawilżające, wygładzające
w tubce
10 – 50ml
balsam do ust

Super nawilżenie ust

Balsam zakupiłam w jednym z zestawów z innymi produktami marki Clinique i jestem z niego bardzo zadowolona. Jak zawsze w okresie jesienno-zimowym dotknął mnie problem spierzchniętych ust, więc potrzebowałam ratunku. Balsam ten sprawdził się idealnie. Ma bardzo gęstą i lepką konsystencję, ale to akurat nic zaskakującego - już niewielka ilość tego produktu wystarcza na całe usta. Przy regularnym stosowaniu balsamu mój problem suchych i pękających ust po prostu zniknął. Produkt nie ma zapachu ani nie nadaje ustom żadnego koloru. Jedyna jego wada to cena, dlatego polecam jego zakup w jakimś zestawie z innymi produktami tej marki, bo będzie wtedy bardziej korzystnie.

Zimowe Must have

Na balsam trafiłam przypadkiem. Wrzuciłam do koszyka przy okazji większych zakupów i tak leżał w moich kosmetycznych zapasach, aż nadeszły ostatnie mrozy, a moje usta stały się mega przesuszone. Zaczełam szukać czegoś co je odratuje i wygrzebałam z zapasów ten balsam. Sprawdza się cudownie. USta są po nim zregenerowane i nawilżone. Uwielbiam.