Lactacyd, Łagodzący, Emulsja do higieny intymnej `Ochrona i łagodzenie`

Lactacyd, Łagodzący, Emulsja do higieny intymnej `Ochrona i łagodzenie`

LACTACYD® Łagodzący to delikatna emulsja, która codziennie chroni Twoje okolice intymne i łagodzi podrażnienia.

Dzięki zawartości naturalnego kwasu mlekowego oraz łagodzącego wyciągu z arniki protein ryżu LACTACYD® Łagodzący zapewnia redukuje dyskomfort związany z podrażnieniem i zapewnia równowagę okolic intymnych.

Dla kogo?
stworzona z myślą o kobietach ze skórą skłonną do podrażnień, odczuwających dyskomfort w okolicach intymnych

Już rozumiem fenomen marki Lactacyd!

Emulsja dostępna jest praktycznie w każdym hipermarkecie czy drogerii, do tego często jest na promocji, więc z dostępnoscią nie ma namniejszego problemu.

Zamknięta została w białej butelce butelce wykonanej z plastiku o pojemności 200ml. Praktyczny dozownik ułatwia życie, wystarczy jedna, max dwie, pompki by na spokojnie umyć okolice intymne. Całość jest wytrzymała i stabilna, a pompka chodzi lekko, nie przycina się i nie pluje. Szkoda tylko, że przez opakowanie nie widać poziomu zużycia produktu, bo niestety jego koniec mnie zaskoczył ;)

Zapach przypomina mi pudrowo-kwiatowe posypki dla dzieci. I teraz wybaczcie, ja dzieci nie mam, ale tak mi się od razu skojarzyło z dzieciństwem i młodszą siostrą, wiec tego będę bronić ;) Choć nie jest super intensywny, to jednak łatwo go wyczuć podczas używania.

Konsystencja lekka, wodnista, ale nie jak woda i nie przecieka przez palce. Ma perłowy kolor, fajnie się rozprowadza i przyjemnie pieni. Spłukuje się błyskawicznie nie pozostawiając żadnej warstwy.

Już w trakcie aplikacji czuć ulgę i nawilżenie. Ja co prawda nie mam problemów z okolicą intymną, ale ten żel stosowałam zaraz po innym, który wyrządził mi krzywdę, przez co moje miejsce było suche, piekło mnie, a do tego nasiliły się upławy, a ta emulsja praktycznie zadziałała od razu. Oczywiscie, nie wróciło wszystko do normy po pierwszym użyciu, ale już wyraźnie było czuć różnicę.

Pozostawia skórę czystą, nawilżoną, ukojoną i świeżą na długi czas. Nie mam pojęcia czemu nigdy wcześniej nie pokusiłam się na tę markę, ale już rozumiem, czemu te produkty są takim fenomenem - ta emulsja jest rewelacyjna! Już zakupiłam kolejną tej marki i zdecydowanie szybko ich nie zmienię, dla mnie bomba! ;)