Solverx, Little Princess, Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek

Solverx, Little Princess, Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.46/5

Cena PLN 19.99

Produkt do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej dla dziewczynek od 3 roku życia. Stworzony na bazie bardzo delikatnych składników myjących pozyskanych z kokosa.

Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów: mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, chroniąc przed infekcjami. Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort. Specjalnie wyselekcjonowane składniki roślinne (z lukrecji i krwawnika) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia. Natomiast oleje lniany i z wiesiołka odżywiają i regenerują skórę.

płyny
odświeżające, ochronne, równowaga flory bakteryjnej, nawilżające
bez alkoholu
z pompką
płyn
wrażliwa

Podkradam czasem córce ;P

Piankę kupiłam z myślą o mojej córce, ale nie będę ukrywać, że sama czasem lubię ją jej podkraść;)

Dość spora pojemność jak na kosmetyki stworzone dla dzieci jest naprawdę wydajna. Wystarczy niemalże lekkie przyciśnięcie higienicznego dozownika, aby na naszej dłoni powstała lekka, puszysta pianka , której ilość jest idealna do umycia miejsc intymnych. Moje dziecko lubi po nią sięgać. Produkt jest niemalże bezwonny więc za to plus, gdyż jak wiadomo miejsca intymne nie do końca dogadują się z 'perfumami' zawartymi w kosmetykach dla nich stworzonych.

Produkt dobrze myje, odświeża na dluższy czas, łagodzi delikatne podrażnienia skóry przynosząc jej tym samym ukojenie. Delikatnie nawilża,nie powodując pieczenia czy podrażnienia tych delikatnych partii ciała. Sprawdza się zarówno u mnie , gdy czasem po niego sięgnę jak i u mojej Latorośli.
Wygodne opakowanie z higieniczną pompką dozuje , jak już wspomniałam wyżej idealną ilość pianki na dłoń.
Łagodny dla dziecka skład produktu przemawia za tym aby sięgnąc po niego w przyszłości ponownie.

super produkt dla dziewczynek

Pianka do higieny intymnej to odkrycie tego roku! Moja córka uwielbia ten produkt. Pianka skutecznie myje delikatne okolice, jest przyjemna w użyciu i nie pozostawia podrażnień. Opakowanie idealne by zachęcić do stosowania każdą małą księżniczkę.