Avon, Clearskin Professional, Daily Correcting Lotion (Lekki krem przeciw wypryskom)

Lekki krem, zawierający peptyd cynkowy, redukujący wydzielanie łoju; kwas salicylowy, odblokowujący pory; kwas glikolowy, odnawiający skórę. do stosowania rano i/lub wieczorem. w sposób widoczny minimalizuje pory i ogranicza przetłuszczanie się skóry.

Nic specjalengo

Na pewno nie jest on przeciw wypryskom, w sumie to jest on nijaki. Jedyną rzeczą, którą robi ten produkt to minimalne nawilżenie. Jego cena nie była najmniejsza, a efektów nie widać.

Żałuję wydanych pieniędzy

Podrażnia skórę i wywołuje nieprzyjemne mrowienie po nałożeniu. Drogi i nie spełnia swojej roli, pachnie bardzo nieciekawie. Nie nadaje się pod makijaż, wysusza skórę i nie pomaga w walce z niedoskonałościami. Jedynym plusem jest wygodne opakowanie i łatwa aplikacja. Żałuję zakupu.

Super :)

Krem jest oparty na bazie kwasy salicylowego glikolowego. Uważam , że kosmetyk spełnia swoją rolę. Stosowany systematycznie poprawia wygląd skóry. Posiada tylko jeden minusik nałożony w nadmiarze potrafi przesuszyć wtedy ratuję się kremem nawilżającym i jest ok. Cena jest wysoka ale produkt jest wydajny i posiada higieniczne opakowanie z pompką. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Ten produkt napewno spełnia swoje przeznaczenie.Choćjest dość drogi ale wart uwagi.Krem nie wysusza,jest lekki i w poręcznym opakowaniu.Nie jest zbytwydajny,ale nadaje sie jaknajbardziej pod makijaz.

Używam tego produktu od: niedawna

Spełnia swoje zadanie

Jak któraś z poprzedniczek używam tego kremu punktowo, ponieważ zdecydowanie za długo się wchłania i nie ma potrzeby wysuszania całej twarzy.

Używany punktowo spełnia swoje zadanie. Doskonały przy "nagłych i niespodziewanych wypryskach" ;) a do tego śmiesznie tani.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa pełne i właśnie zaczęłam trzecie

Dobry, szkody żadnej nie robi, spełnia swoje zadanie.

Krem jest po prostu dobry, w promocji śmiesznie tani, higieniczne opakowanie, bardzo wydajny.

Osobiście uważam, że jest lepszy i skuteczniejszy niż Vichy Normaderm, czy Uriage Hyseac, czyli drogie apteczne specyfiki, których równiez używałam.

Kremik z Avonu ma świetny skład, na pewno żadnej szkody skórze nie zrobi, a przy regularnym stosowaniu nawet ją podleczy. Cała ta seria profesjonalna jest bardzo dobra.

Moim zdaniem nadaje się pod makijaż, można też na niego dołożyć jeszcze jakiś kremik nawilżający, wszystko razem dobrze się łączy i trzyma a podkład z tego kremu powoduje, że nawet nawilżacz nie zapycha.

U mnie krem sprawdził się ze wszyskimi fluidami, pudrami itp. Zapach przyjemny, konsystencja lekka. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Nie taki zły :)

Z góry uprzedzam, że mam cerę mieszaną w stronę tłustej i znalazłam właściwie jedyny minus. Mianowicie nie ogranicza przetłuszczania sie cery. Jednak poza tym byłam całkiem zadowolona. Podobał mi sie zapach, lekka konsystencja. Pompka umozliwiała kontrolowanie ilości i osobiście dla mnie oznaczało to 3 razy, ale uzywałam kremu również na szyję i dekolt. Nie dość że wydajny, to jeszcze szybko się wchłaniał. Używałam razem z płatkami, które zużyłam błyskawicznie, i z peelingiem który powolutku się kończy. Nie nadaje się pod makijaż, to pewne, chyba lepiej zamiast tego kremu wybrać jakąś bazę. Ja tak właśnie robiłam, bo krem pod bazę to dla mnie po prostu kolejna warstwa. Wygładzał rewelacyjnie, na policzkach mam cerę normalną i zagłaskałabym się na śmierć, tak miałam miłą w dotyku skórę. Myślę, że zapobiega powstawaniu nowym niespodzianką na twarzy, wiadomo, nie w 100%, tyle że u mnie zupełnie nie radził sobie z tymi co się jednak pojawiły. Generalnie jednak jestem zadowolona, może nie jest to mój KWC, ale jestem po prostu wybredna i naiwnie wierzę, że sie takowy jeszcze pojawi :)

Używam tego produktu od: skończyłam, ale słuzył mi z 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i myślę że nie ostatnie

Ok

Nie używam go jako kremu do twarzy, a jako kremu punktowego, gdyż uważam, że w tej roli sprawdza się fajnie. Delikatnie wysusza wypryski, ale powoli się wchłania, więc nie wyobrażam sobie stosować go na całej strefie T pod makijaż, stąd właśnie punktowe go stosowanie. Opakowanie z wygodną pompką, produkt baardzo wydajny, właściwie prawie bezzapachowy.

Używam tego produktu od: jakichś 3 lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 5

nie zaszkodzi

Początkowo byłam bardzo zadowolona z kremu (stosuję z płatkami z tej serii). Pomagał usuwać wypryski ale po miesiącu regularnego stosowania cera wróciła do dawnego stanu.
Krem faktycznie jest lekki ale absolutnie nie nadaje się pod makijaż (będzie się wałkować). Produkt jest tani, wydajny, pompka jest pomocna.
Krem stosuje na całą strefę T, nie wysusza, nie podrażnia. Ale też nie działa tak jak na początku. Lepsze efekty przynosi apteczna pasta cynkowa za 2 zł.
Krem pewnie lepiej sprawdzi się u osób z małym trądzikiem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo lubię ;)

Moja twarz wyjątkowo lubi się z kwasem salicylowym, dlatego zdecydowałam się na ten krem.

-Świetnie wysusza, radzi sobie z czerwonymi placami po świeżych niespodziankach.
-Nie wiem jak ogranicza przesuszanie,bo wg mnie strasznie wysusza.
-Na początku trochę szczypie, ale nie jest to uczucie nie do wytrzymania.
-Skóra może być po nim trochę czerwona, ale nie na długo.
-Jak używamy zbyt długo, to cera się przyzwyczaja i nie ma już takich dobrych efektów, ale tak jest w sumie z większością produktów.. ;)
-Nie używam pod makijaż i nie mam pojęcia czy się do tego nadaje, ja bym wolała nie ryzykować.

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Rewelacja :)

Kupiłam całą serię w listopadzie tamtego roku. Jednak używam tylko tego kremu, jest świetny, wystarczy posmarować "niespodziankę" wieczorem i rano już jej nie ma :)

Używam tego produktu od: Listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: 1, zaczynam drugie.

Przez pewien czas stosowałam całą serię Avon Clearskin Professional, jednak w moim przypadku obronił się tylko lekki krem.

Czekałam na rezultaty długoterminowe, używałam całego zestawu (peeling + oczyszczająco- tonizujące płatki + krem + kiedy uważałam za niezbędne żel punktowy przeciw wypryskom) może 6 miesięcy.

Krem okazał się być bardzo dobry dla mojej cery mieszanej w stronę tłustej.

+ bardzo wydajny, dzięki odpowiedniej buteleczce łatwo odmierzyć odpowiednią ilość produktu
+ lekki, nie obciąża skóry

Obecnie stosuje z 3 krokami Clinique.
Uważam, że jeżeli ten krem jest nałożony na wcześniej odpowiednio oczyszczoną i przygotowaną skórę, to jest bradzo dobry do cery mieszanej. Świetnie uzupełnia się z drogimi kosmetykami i daje mi dokładnie to, czego oczekuje.

Do tej pory nie znalazłam lepszego kremu, chociaż myślę, że jeszcze gdzieś na mnie czeka, dlatego odjęłam pół gwiazdki.

Moje opinie o pozostałych produktach Avon Clearskin Professional możecie przeczytać na ich stronach KWC.

Używam tego produktu: wiernie od roku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3/4, nie pamiętam już dokładnie