Nature Box, Regenerująca odżywka w sprayu z olejem z awokado

Nature Box, Regenerująca odżywka w sprayu z olejem z awokado

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Wilgoć i słońce nie są najlepszymi przyjaciółmi Twoich włosów. Ale nie przejmuj się, nasza odżywka w sprayu spieszy z pomocą! Już kilka psiknięć wygładzi Twoje włosy i nada im blask. Poza cudownym owocowym zapachem, zawiera tłoczony na zimno olej z awokado, który zapewnia włosom regenerację oraz kontrolę nad rozdwajającymi się końcówkami.

Czy wiesz, że butelki naszych produktów, które posiadają certyfikat Ecocert COSMOS NATURAL, zostały wykonane w 98% z tzw. „social plastic”, czyli plastiku zebranego z plaż i lądów? Korzystne dla planety i korzystne dla Ciebie. W tej sytuacji nie ma przegranych.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, nawilżające
w sprayu
Skóra głowy
normalna

Wygodna odżywka do włosów

Odżywki w sprayu to dla mnie najlepszy i najwygodniejszy rodzaj odżywek. Szukałam takiej, dzięki której łatwo i szybko zadbam o moje włosy. Włosy ( średnioporowate w moim przypadku) są po niej błyszczące, a jednocześnie nie strączkują się i nie są przeciążone. Ma też przepiękny zapach i dobry ""psikacz"" - nie pluje produktem, tylko rozpyla równomierną mgiełkę. Ułatwia też rozczesywanie.

Minusami odżywki może być fakt że nie zauważyłam efektu regeneracji i nie poradziła sobie z rozdwojonymi końcówkami ????

Najlepszy dla plątających się włosów!

Kupiłam ją zupełnie przypadkiem, bo była w promocji ale to był strzał w dziesiątkę!
Przez problemy z hormonami moje włosy wypadają, mimo używania odżywek i mam ogromny problem z rozczesaniem ich - dopóki nie odkryłam tego cuda.
Niewielka ilość starczy żeby było łatwo je rozplątać, rozczesać i to bez garści wyrwanych włosów. Do tego po wyschnięciu są cudowne, miękkie i błyszczące. Cudowna odżywka!

Mam mieszane uczucia

Mam problem z rozdwajającymi się końcówkami oraz plączącymi się włosami więc kupiłam produkt ciekawa czy mi w tym pomoże. Marka dość popularna więc myślałam, że będzie super. Dodatkowym plusem była dla mnie forma aplikacji, wystarczy popsikać i gotowe. Mam jednak wrażenie, że nie zrobiła kompletnie nic z moimi włosami. Na plus wspomniany wcześniej sposób aplikacji, naturalny skład oraz wydajność. Poza tym nie wiem co mam myśleć.

Wygodna w użyciu

Odżywka bez spłukiwania ma pojemność 200 ml, jest bardzo wygodna w użyciu wystarczy tylko wstrząsnąć i spsikać włosy. Odżywka zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Nie obciążyła moich włosów czego troche się obawiałam, ale na pewno trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością.
Dzięki odżywce włosy są nawilżone, gładkie i miłe w dotyku.

Zależy od potrzeb włosów

Kosmetyk wegański, nietestowany na zwierzętach, w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Za to wszystko należy się już z marszu duży plus. Niestety mamy i minus, bo skład nie jest tak naturalny i transparentny jak producent obiecuje.

Jak się sprawdza w użytkowaniu?
Odżywka w sprayu bez wątpienia jest wygodna w dozowaniu. Poza tym formuła jest " bez spłukiwania", a to zawsze u mnie na plus bo myję włosy codziennie rano i od razu mogę potraktować je odżywką bez szkody na czasie. Co bardzo ważne, nie można przesadzić z ilością, bo widocznie obciąża włosy.

Jak się sprawdziła w działaniu przy moich grubych i krótkich włosach? Bez wątpienia, włosy mają przyjemną strukturę, nie są sypkie, a wyraźnie miękkie i nawilżone. Myślę, że można uznać, że spray wpływa na ich wygładzenie. Nie obciążył, nie przetłuścił ani nie spowodował wysuszenia skóry głowy (przy niewielkiej ilości odżywki!! mi wystarczyły dwa psiknięcia i roztarcie). Włosy nie puszyły się, za to łatwo dały ułożyć.

Nature Box - regeneracja i wygładzenie

Odżywka w sprayu pachnie obłędnie. Świetnie radzi sobie z moimi splątanymi włosami, nawilża je i regeneruje, jednak przy włosach cienkich może je obciążać. Włosy po umyciu są gładkie w dotyku i błyszczące, wyglądają na zdrowe i silne. Jestem fanką recyklingu, więc opakowanie nadające się do przetworzenia jest na ogromny plus.

Nie zregenerowała ani nie pomogła w walce z rozdwojonymi końcówkami :(

Kupiłam ze względu na to, że miała pomóc ogarnąć rozdwajające się końcówki. Pomyślałam, że taka "dodatkowa" odżywka, którą będę mogła zaaplikować w ciągu dnia to całkiem niezły pomysł.
No niestety.. Ta odżywka nie poradziła sobie z moimi włosami. Miałam wrażenie, że rozdwojonych końcówek pojawia się coraz więcej. Nie zauważyłam też, żeby włosy były bardziej odżywione.
Dodatkowo, odżywka ma bardzo bogatą konsystencję. Przy końcówce produktu, musiałam ją rozwodnić, żeby w ogóle wydobyć produkt z opakowania, bo inaczej atomizer nie był w stanie sobie z nią poradzić.

Nie dla mnie.

Produkt skusił mnie olejkiem z avocado oraz opisem obiecującym wygładzenie, blask jak i zabieganie rozdwajającym się końcówkom. Niestety moje włosy nie doznały tych obietnic. Produkt bardzo przeciętny z moimi włosami nie zrobił za dużo. Nie zauważyłam nic prócz łatwiejszego rozczesywania po myciu. Zapach ładny i dozownik wygodny do używania. Mam włosy puszące się raczej należące do wysokoporowatych. Zdecydowanie nie odczułam żadnej poprawy w ich kondycji.

Bardzo polubiłam się z efektem, jaki ta odżywka jest w stanie dać moim włosom, ale zdecydowanie należy tutaj uważać z aplikowaną ilością.

Nie będę ukrywać, że odkąd odkrywam kosmetyki jakimi są odżywki w sprayu czy w kremie bez spłukiwania decyduję się na nie bardzo często i chętnie jako drugie O w metodzie mycia włosów OMO (odżywka/maska - mycie - odżywka/maska). Jestem trochę leniuszkiem i nie zawsze chce mi się na siłę szukać dla siebie zajęcia pod prysznicem aby ustać te dodatkowe kilka minut z drugim produktem pielęgnacyjnym na głowie. Po przetestowaniu kilku propozycji z tej kategorii zdecydowałam się na coś od marki Nature Box. Na kosmetyki od tego producenta czaiłam się tak naprawdę już od kilku lat, ale zawsze jakoś decydowałam się na coś innego, więc w końcu przyszedł na niego czas. Moja fryzura posiada średnią porowatość, nie posiada jakieś sporej tendencji do puszenia się i jest delikatnie przesuszona na końcach, które wciąż pamiętają ich regularne, kilkuletnie rozjaśnienia chemicznymi środkami. Na szczęście teraz wszelkie mocne farby zamieniłam na ziołowe farbowanie, a w kwestii pielęgnacji staram się stosować porady włosmaniaczek.

Wydaje mi się, że jest na rynku mały problem z dostępnością tego kosmetyku. Tak naprawdę widziałam go tylko w drogerii Rossmann, a na stronach drogerii internetowych również pustki w tym temacie. Trochę szkoda, mam nadzieję, że nie jest to spowodowane tym, że miałby on być wycofany. Produkt zawiera w sobie aż 98% składników naturalnych, a samo podejście producenta jest ekologiczne i godne naśladowania, więc zawsze w takich wypadkach liczę na to, że firma będzie się rozwijać, a nie wycofywać ze sklepów.

Odżywka zamknięta została w opakowaniu o pojemności 200 ml i jest ono naprawdę wydajne. Wykonana została z barwionego na zielono, częściowo transparentnego plastiku. Oprócz tego umieszczono tutaj sporą etykietkę, na której znajdziemy takie informacje jak logo producenta, nazwa produktu, jego podstawowe właściwości, opis, skład oraz grafikę awokado. Aplikatorem jest tutaj psikacz.

Kosmetyk ma dosyć kremową konsystencję jak na tego typu produkt, także przed każdym użyciem należy go wstrząsnąć. Pachnie raczej bardzo delikatnie i niewyczuwalnie. Aplikuje się bezproblemowo. Ja zawsze robię to na wilgotne włosy bezpośrednio po myciu i delikatnym osuszeniu. Należy jednak uważać na ilość, gdyż bardzo szybko można sobie przetłuścić fryzurę, jednak jest to wada, którą szybko można zamienić w zaletę, bowiem wtedy zużywamy mniej produktu i jest on bardziej wydajny. Samo działanie jest ok, jestem z niego bardzo zadowolona. Czupryna staje się miękka, błyszcząca i łatwiej się rozczesuje. Czuć i widać, że jest nawilżona i odżywiona.

Niestety, nie mogę dać tej odżywce najwyższej dostępnej oceny, bowiem miałam w swojej kolekcji lepsze kosmetyki z tej kategorii, ale i tak uważam, że jest to dobra propozycja, którą jednak trzeba umiejętnie używać. Raczej polecam, ale zalecam ostrożność.

Odżywka jest super! Fajny sklad i działanie. Pięknie dociąża i nawilża włosy, dzięki czemu świetnie się rozczesują. Jeśli ktoś myśli,że odżywka w sprayu zregeneruje mu włosy to chyba naprawdę nie wie do czego służą odżywka do włosów.
Odżywka spełnia swoją rolę swietnie!

Słaba...

Produkt jest zbyt gesty na wersje w spray, słabo się rozprowadza i najlepiej sprawdza się ze spłukiwaniem. Ma dość intensywny i rafineryjny zapach. Nie wpływa znacząco na nawilżenie włosów, regeneracji w żadnym stopniu nie zauważyłam.

Dla mnie bomba

Odżywka w fajnym zielonym opakowaniu z atomizerem. Plastik wykonany z zebranych plastików z mórz i lądów. Co jest super informacją. Sama odżywka ma bardzo ładny zapach przypominający owoce. Konsystencja dosyć gęsta, biała. Atomizer fajnie rozpryskuje odżywkę na włosy. Wystarczy spryskać kilka razy na długie włosy i już możemy rozczesywać. Odżywka działa. Włosy nie plączą się i fajnie można je rozczesać. Po wysuszeniu są miękkie, ładnie się błyszczą i pachną. Kosmetyk wzmacnia końcówki, które mniej się rozdwajają. Nie obciąża włosów. Nie polecam pryskać przy skórze, bo może powodować szybsze przetłuszczanie. Ogólnie była to jedna z lepszych odżywek w sprayu, które używałam. Ma dobry skład. Włosy nie elektryzują się przy suszeniu. Opakowanie jest wydajne. Odżywka jest tłusta, ale nie był to dla mnie problem. Włosy nie puszyły się i fajnie układały.