Pantene, Pro-V Miracles, Grow Strong, 'Biotin + Bamboo' Conditioner (Wzmacniająca odżywka do włosów z biotyną i bambusem)

Odżywka Pantene Pro-V Miracles Grow Strong z biotyną i bambusem wzmacnia najsłabsze odcinki włosów i pomaga ograniczyć ich wypadanie aby włosy były dłuższe i 100% silniejsze. 0% olejów mineralnych i 0% barwników.

Kolekcja Grow Strong łączy w sobie potęgę technologii Pro-V z biotyną, bambusem i kofeiną. System Pantene Grow Strong zawiera dużą liczbę składników odżywczych i substancji kondycjonujących, które redukują nacisk wywierany na włosy podczas czesania, poprawiają ułożenie i gładkość oraz pomagają chronić włosy przed łamliwością, naśladując działanie ich naturalnej warstwy ochronnej. Składniki te odżywiają włosy i pomagają chronić je przed dalszymi uszkodzeniami.

Rewelacja

Świetna odżywka, moje włosy po operacji i lekach niestety bardzo mocno ucierpiały i z pięknych, bujnych włosów została mi raptem połowa i to bardzo zniszczona. Pomocna okazała się cała seria Pantene Pro V biotyna + bambus :D
Moje włosy nareszcie się nie plączą, łatwo się je rozczesuje i pięknie pachnie

Pozytywne zaskoczenie!

To moje pierwsze spotkanie z odżywką marki Pantene. Odżywkę kupiłam przypadkiem w drogerii podczas promocji. Zaintrygowała mnie obecność biotyny i bambusa. Nigdy wcześniej nie korzystałam z kosmetyków, które zawierałyby te składniki w składzie.

Nie zawiodłam się! Odżywka pachnie pięknie i spełnia wszystkie obietnice.
Włosy są po niej dociążone, ale nie obciążone i wyraźniej mniej ich wypada. Moje do tej pory puszące się na końcach włosy są teraz gładkie, śliniące i pełne blasku.

Troszkę lepsza od szamponu z tej serii ale bez szału.

W posiadanie tej serii od Pantene weszłam przypadkiem. Mam włosy do ramion, przetłuszczające się u nasady ale zniszczone i suche na końcach po wielokrotnych farbowaniach. Miałam już odżywki i maski Pantene i zwykle byłam z nich zadowolona, więc pomyślałam że i z tą będzie podobnie.
Odżywka znajduje się w dużej 200 ml tubie. Kolorystyka biało - złota, raczej minimalistyczna. Sama odżywka jest gęsta, koloru białego. Zapach miły i przyjemny, znany fanom marki.
Stosowałam odżywkę 2 miesiące i w opakowaniu jeszcze troszkę zostało, więc jest dosyć wydajna. Po nałożeniu na włosy dobrze się trzyma, nie spływa pod prysznic. Bobrze się ją spłukuje. Nakładałam ją tylko na same końce, ponieważ tam znajdują się zniszczenia. Odżywka sprawia że włosy były gładkie, lśniące i miłe w dotyku. Były bardzo sypkie. Natomiast moim zdaniem odżywka obciążała mi włosy trochę za bardzo i to mi się nie spodobało. Ponadto absolutnie moje włosy nie zostały w jakikolwiek sposób wzmocnione. Wypada ich tyle samo jak przed tą odżywką.
Odżywka nie uczuliła ani nie podrażniła, ale osobiście nie jestem z niej zadowolona i więcej jej nie kupię.

Naprawdę wzmacnia włosy!

Zachęcona opiniami innych recenzentek postanowiłam wypróbować zestaw Szamponu+odżywki wzmacniającej do włosów z biotyną i bambusem.
Produkt zamknięty jest w miękkiej tubie o pojemności 200ml. Kremowa odżywka bardzo ładnie, aczkolwiek delikatnie pachnie. Zapach nie męczy i nie jest nachalny.
Po nałożeniu na włosy odżywki czekam ok 3 minut,aż wsiąknie w strukturę włosa, a następnie obficie i starannie spłukuję.
Od kiedy regularnie stosuję ten produkt zauważyłam, że moje włosy zdecydowanie mniej wypadają, końcówki scaliły się, a włosy stały się mocniejsze. Dla wzmocnienia efektu zaczęłam również używać bawełnianych ręczników do włosów(dostępne w sklepach kosmetycznych oraz w profesjonalnych salonach fryzjerskich), dzięki czemu włosy dodatkowo są bardziej gładkie, a kosmyki nie odstają.

Polecam wypróbowanie zestawu szamponu,odżywki oraz bawełnianego ręcznika wszystkim kobietom, które tak jak ja notorycznie używają suszarki,prostownicy lub lokówki.

Coś wspaniałego

Długo zwlekałam, żeby w ogóle kupić inna odżywkę niż 3minutes miracle, ale w ręce wpadła mi ta REWELACYJNA tubka. Jestem zachwycona ta odżywką. Pantene to ostatnio moi ulubieńcy na łazienkowej półce. Włosy po użyciu tego produktu są poprostu piękne - błyszczą, dobrze się rozczesują i co najważniejsze nie plączą się ani nie są obciążone. Tuba jest taka sama jak przy 3minutes miracle - mi ten sposób wyciskania jak najbardziej odpowiada. Nie trzeba dużej ilości odzywki, rozprowadza się bardzo dobrze po całej długości włosów. Cena bardzo przystępna. Czego chcieć więcej?

Miła do czasu.

Szampon i odżywkę z tej nowej pantenowej serii kupiłam, gdy skończyła się moja ukochana pielęgnacja z Tresemme z biotyną. Postawiłam na skok w bok i cóż no, fajerwerków nie było, chociaż nie powiem - do czasu było miło, jak to przy romansach bywa.

Odżywka zapakowana jest w klasyczną, dość miękka tubę. Sam kosmetyk jest bardziej gęsty niż mniej, fajnie się rozprowadza na włosach. Zapach jest przyjemny dla nosa ale nie zapada jakoś bardzo w pamięć - teraz, po zużyciu całego opakowania nie potrafię powiedzieć, czym to pachniało.
I teraz tak - odżywka bardzo fajnie działała na włosy - te były miękkie, gładkie, fajnie się kręciły, były dobrze dociążone ale nie obciążone. Całkiem fajnie nam się współżyło, ale po pewnym czasie nadeszły zgrzyty - odżywka zaczęła mnie 'wygulać' - na karku, na plecach i na skórze głowy zaczęły mi wyskakiwać bolące gule, z każdym kolejnym nałożeniem tego specyfiku było gorzej. Na początku problem dotyczył tylko karku, myślałam po prostu, że źle spłukałam skórę przy spłukiwaniu odżywki. Ale niestety, potem bolące wykwity zaczęły pojawiać się też na skórze głowy, między włosami. Trochę auć, zwłaszcza że średnio się te syfki chciały goić. Odstawiłam kosmetyk całkowicie (było to już pod koniec opakowania) i po jakimś czasie moja skóra doszła do siebie. Mam więc 100% pewności, że to to cudo zawiniło i było sprawcą mojej małej skórnej tragedii.

All in all - było sympatycznie, ale na dłuższą metę nie jest to kosmetyk dla mnie. Mimo naprawdę fajnego działania efekty uboczne były zbyt dotkliwe, bym mogła przewidywać powrót do tej odżywki w przyszłości.

Nie dla mnie, po prostu.

Jedna z lepszych

Odżywka zapakowana jest w miękką i wygodną tubę, zamykaną na klik. Jest dość gęsta, nie spływa z włosów. Ma piękny zapach, który pozostaje na włosach jakiś czas. Stosowałam razem z szamponem z tej serii i muszę stwierdzić że efekt jest świetny. Włosy są miękkie, delikatne, lśniące.

Odzywienie i połysk.

Uzywam razem z szamponem. Jestem bardzo zadowolona, odzywka nie obciaza, nadaje polysk i ulatwia ukladanie moich cienkich wlosow. Bardzo polubilam ten duet.

Fajna

Odżywka Pantene Pro-V Miracles,Grow Strong"biotin&bamboo" sprawdza się całkiem nieźle. Ma wzmacniać włosy dzięki zawartości biotyny. Nie stosuję jej na skalp, raczej od połowy długości włosów. Odżywka zawiera również ekstrakt z bambusa. Wystarczy ją chwilkę potrzymać i daje dobry efekt na włosach. Włosy są po jej zastosowaniu odżywione i wygładzone oraz zyskują na objętości. Odżywka w żaden sposób nie obciąża włosów.Cena jest również zachęcająca bo na promocji można ją kupić za niecałe 10zł.Jest dość wydajna. Opakowanie to wygodna tuba. Bardzo ładna szata graficzna. Dostępna prawie we wszystkich drogeriach oraz supermarketach.

cudowna

Odżywkę zakupiłam, aby skompletować ją z szamponem tej serii.
Odżywka mieści się w poręcznej tubie.. Zamykana jest na klik, który działa bez zarzutów. Bez problemu można wydobyć odżywkę z opakowania.

Odżywka ma przyjemną, kremową konsystencję. Jest gęsta dzięki czemu dobrze się ją aplikuje bo nie przelewa się przez palce, ani nie spływa z włosów.
Dzięki odżywce włosy dużo lepiej się rozczesują (zawsze mam z tym problem, szczególnie gdy są mokre). Produkt zostawił włosy lśniące i zdrowo wyglądające. Włosy stały się mocniejsze i mniej łamliwe, a także miękkie i gładkie w dotyku.

Odżywka nie obciąża włosów, zachowują one standardową świeżość.
Produkt dobrze sprawdza się przy metodzie OMO. Doskonale współgra z szamponami i maskami różnych marek.

Odżywka jest bardzo wydajna. Na moich długich włosach wystarczyła na około miesiąc.

Produkt ma przyjemny zapach, który przez krótki czas zostaje na włosach.
Odżywka jest przystępna cenowo.

Pantene Pro-V Grow Strong

Odżywka z serii Grow Strong to moj faworyt. Ze względu na fakt, że mam kręcone włosy, po spłukaniu szamponu, wgniatalam ją we włosy, formując loki. Moje kędziory po jej użyciu wyglądały naprawdę dobrze. Sama odżywka nie jest już tak wydajna jak szampon, jednak nie zmienia to faktu, że na pewno jeszcze po ten zestaw produktów sięgnę.

Pantene bardzo dziękuję za stworzenie takiego super produktu!

Fajna , widać efekty , polecam

Mam włosy suche , z niszczone i puszace. Co się zmieniło po użyciu odżywki? Włosy przestały się puszyć, są fajne elastyczne lekko się rozczesuja , nie płaczą się i nie niszczą się tak przy prostownice czy lokówki lub suszarki :)
Co do zapachu to dla mnie nie różnił się od zwykłego pan TEN, jego konsystencja jest w sam raz. Opakowanie jest wygodne