GLISS, 7Sec Express Repair Treatment Ultimate Repair (Maska do włosów mocno zniszczonych i suchych)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Intensywna regeneracja w 7 sekund od Gliss. Do włosów mocno zniszczonych i suchych. Wystarczy tylko 7 sekund dla efektu, jak po klasycznej masce do włosów!

+ zmienia konsystencję z płynu w krem,
+ zapewnia do 90% mniej złamanych włosów podczas czesania,
+ intensywnie odbudowuje włosy i dodaje blasku,
+ nie obciąża włosów.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, nawilżające

ekspresowy blask i odbudowa

Fajnie nakładająca się i miło pachnąca maska, to na początek pochwał.
Skuteczny i szybki efekt, jaki pozwala osiągnąć w kwestii dbałości o włosy, to kolejny ale najistotniejszy jej walor.
Włosy dzięki niej doskonale się rozczesują, nabrały blasku, są miękkie w dotyku, a także z każdym użyciem poprawia się ich ogólna kondycja, bo są silniejsze, a końce odbudowane!
Polecam!

Nie sprawdziła mi się

Maska fajnie się nakłada, ale przy nakładaniu śmierdzi alkoholem. Skład nie powala. Produkt wysusza włosy, puszą się, plączą. Wielka szkoda, ponieważ sam pomysł na maskę był super.

Moje włosy: średnio porowate, kręcone. Farbowane chemicznie

Ideał Ideał Gliss

Rewelacyjna odżywka która już dala widoczna zmianę juz po pierwszym użyciu. Odzywka nie obciaz ani nie powoduje że stają się one przetłuszczone. Rewelacyjnie qlosy się po niej rozczesują. Będę wracać do tego produktu w przyszłości. Wlosy nie łamią się i nie zostają w nadmiernej ilości po zastosowaniu odżywek. Z pełną świadomością polecam.

Dobra regeneracja

Konsystencja Maski jest za bardzo płynna ale po nałożeniu na włosy zmienia się w krem. Po zastosowaniu włosy są delikatne i łatwo się rozczesują. Po dłuższym zastosowaniu stwierdziłam, że odzyskały blask i zostały zregenerowane oraz lepiej wyglądają.

Niesamowita innowacja

Efekty stosowania intensywnej regeneracji Gliss 7 seconds rzeczywiście (ku mojemu zaskoczeniu) są widoczne po 7 sekundach. Produkt ten działa ekspresowo i przynosi naprawdę oczekiwane rezultaty. Widzę dużą różnicę pomiędzy obecnym stanem moich włosów a tym po zastosowaniu regeneracji Gliss 7 seconds. Gliss Ultimate Repair zadbał o mocno zniszczone końcówki włosów. W trakcie stosowania płynna konsystencja wspomnianego wcześniej kosmetyku zmienia się stopniowo w bardziej przyjemną, kremową. Produkt ten nie obciąża włosów, a także jest łatwy w użyciu. Intensywna regeneracja Gliss 7 seconds to wspaniała innowacja, po którą jeszcze nie raz sięgnę!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Hit wśród masek do włosów

Z GLISS 7Sec Express Repair - Treatment Ultimate Repair pokochałam się od pierwszego użycia. Począwszy od zgrabnej, czarnej buteleczki z praktycznym, odkręcanym dozownikiem, po cudownie pachnącą zawartość.
Maska ma dość płyną postać, która pod wpływem wody zmienia konsystencję na bardziej kremową, co dla niektórych może być minusem, gdyż próbując nałożyć ją z dłoni na włośy, produkt zwyczajnie przelatuje przez palce. Oczywiście zgodnie z instrukcją użytkowania, maska powinna być nakładana bezpośrednio na włosy jednak tu też trzeba uważać, gdyż za duża ilość produktu może obciążyć włosy, sprawiając wrażenie "tłustych". Pomijając te mankamenty, odzywka jest wspaniała i od pierwszego użycia zyskała status "ulubionej".
Przy odpowiednim dawkowaniu (miarka na opakowaniu), w zaledwie 7 sekund otrzymujemy intensywne odżywienie włosów.
Po użyciu produktu włosy są gładkie, pachnące, miękkie w dotyku oraz łatwe w rozczesywaniu.
Czego chcieć więcej?

Za bardzo obciąża

Ekspresowa odżywka jest zamknięta w wygodnej do użytku butelce. Z boku butelki znajduje się podziałka, dzięki której można bez problemu odmierzyć 20 ml (jedną sugerowaną dawkę) produktu. W opakowaniu, odżywka jest konsystencji płynnej, jednak podczas rozprowadzania na włosach, wyraźnie gęstnieje, więc można dokładnie ją rozsmarować. Niewątpliwym plusem jest fakt, że w zasadzie od razu po nałożeniu, można produkt spłukać, gdyż wystarczy jak pobędzie 7 sekund na włosach.
Posiadam włosy rozjaśnione blond, wysokoporowate. Po tej odżywce raczej nie mam problemu z ich rozczesaniem. Po wysuszeniu niestety moje włosy od razu są oklapnięte, mocno obciążone, wyglądają jakby były troszkę zlepione. Dodam też, że po tej odżywce swędziała mnie skóra głowy. Produkt niestety nie dla mnie.

Odkrycie ostatnich miesięcy

Jestem bardzo zadowolona z tej maski. Jest bardzo łatwa i szybka w użyciu, producent zapewnia, że wystarczy trzymać ją na włosach tylko 7 sekund. Po nałożeniu ją na włosy zmienia konsystencję z płynnej na kremową. Wystarczy użyć niewielką ilość, aby wystarczyło na całe włosy. Moje włosy są średniej długości, a wystarczy mi użyć nawet mniejszą ilość niż zaleca producent, więc wydajność oceniam na 5+. Produkt ma bardzo ładny zapach, który powoduje, że jego używanie jest prawdziwą przyjemnością, a ponadto długo utrzymuje się na włosach. Poza tym zauważyłam, że moje włosy zdecydowanie mniej się łamią i kruszą. Były również bardziej miękkie, gładkie oraz błyszczące. Polecam z całego serca, ponieważ produkt zdecydowanie wart jest wypróbowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

GLISS, 7Sec Express Repair Treatment Ultimate Repair Maska do włosów mocno zniszczonych i suchych

Maska na pewno łatwa i szybka w użyciu.
Konsystencja płynna w kontakcie z wodą zmienia się w półpłynną. Ładnie pachnie.
Dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów.
Włosy są w miarę nawilżone.
Nie spełnia jednak obietnic producenta.
Działa jak zwyczajna odżywka nie jak maska.
Efekty po użyciu masek są dużo bardziej widoczne.
Mało wydajna...przy włosach do pasa to max 3 użycia. Cześć spływa przy nakładaniu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

rewelacyjne wzmocnienie i odżywienie wlosów

Świetna konsystencja! To , że zmienia się z płynnej w gęściejszą zawiesinę, powoduje , że lepiej czujemy czy odżywka jest dobrze rozprowadzona. Zapach przepiękny! Moje włosy są zniszczone i szorstkie. Po tej masce nabrały miękkości i gładkości. Zdecydowanie polecam!

Super rozwiązanie

Mam włosy rozjaśniane, przez co często się łamią i puszą. Bezpośrednio po użyciu produktu włosy stały się gładsze w dotyku. Zapach na początku mi przeszkadza, ale po chwili na włosach pachnie już ładnie.

ciekawa innowacja

Dostałam 3 odżywki w ramach wizażowych testów i muszę przyznać, że mam spory problem z oceną - jak dla mnie wszystkie trzy działają tak samo:). ale do rzeczy:

Odżywka płynnej konsystencji zmienia się po nałożeniu w bardziej kremową. Włosy zaraz po nałożeniu są wyczuwalnie gładsze, wręcz śliskie. Kilka sekund, spłukujemy ( spłukuje się bez problemu ) i mamy dużo bardziej gładkie włosy.

Po wysuszeniu włosy w widocznie lepszej kondycji - błyszczące, gładkie i miękkie. I, na szczęście, wcale nie obciążone.

Odżywka nie przyspiesza przetłuszczania, czego się trochę bałam.

Opakowanie ładne, ale dość upierdliwe w otwieraniu, zwłaszcza mokrymi dłońmi pod prysznicem.