Perfecta, B3 Forte, Odmładzające serum na dzień i na noc

Perfecta, B3 Forte, Odmładzające serum na dzień i na noc

Średnia ocena: 4.00/5

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Odmładzające serum z 10% zawartością witaminy B3 (czyli niacynamidu) oraz tzw. ochroną antypollution. Ma wyjątkową, ultralekką konsystencję, która daje skórze natychmiastowe uczucie nawilżenia i ukojenia. Opracowane z myślą o pielęgnacji cery narażonej na zanieczyszczenia powietrza oraz wymagającej intensywnej regeneracji, wyrównania kolorytu, nawilżenia i rozświetlenia. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Rekomendowane do całorocznej pielęgnacji.

10% WITAMINA B3 – NIACYNAMID nazywana jest genialną witaminą ze względu na wszechstronne działanie na skórę. Niacynamid zmniejsza widoczność drobnych linii mimicznych oraz redukuje wyraźnie zarysowane zmarszczki. Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody, przez co znacząco poprawia nawilżenie. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt. Pomaga także utrzymać prawidłowy mikrobiom skóry. W efekcie cera odzyskuje naturalny, zdrowy wygląd.

TARCZA ANTIPOLLUTION otrzymywany w procesie fermentacji roślinnej polisacharyd, tworzy na powierzchni skóry ochronny film – efekt „drugiej skóry” – ochraniając ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami, jak drobne pyły wchodzące w skład smogu.

KWAS HIALURONOWY utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

serum
normalna, mieszana, dojrzała, sucha
nawilżające, łagodzące
z pompką
olejek

Odmładzające serum do twarzy na dzień i na noc

Odmładzające serum do twarzy na dzień i na noc zamknięte w opakowaniu z pompką, dzięki czemu jest bardzo wydajne (jedna pompka wystarcza mi na nałożenie kremu na twarz i szyję). Posiada lekką, kremową konsystencję, która dość szybko się wchłania. Serum jest na tyle treściwe, że u mnie na buzi zostawiało wyczuwalną warstwę. Po użyciu serum moja skóra stała się dogłębnie nawilżona, odżywiona i mięciutka w dotyku. Dodatkowo kosmetyk ten bardzo fajnie współpracuje z kremem CC.

WOW

W opisie jest serum, na zdjęciu krem pod oczy.
Recenzuje SERUM.
Mam cere tłustą ( normalną) , troche rozszerzonych porów, czasami jakiś trądzik od maseczki, jakieś naczynka - normalnie ;)
Serum kupiłam, ponieważ cera ostatnio potrzebuje nawilżenia bardziej niż kiedykolwiek oraz w okolicy ust i brody pojawiły się małe krostki właśnie przez maseczke. Wiem, że buzia dośc dobrze reaguje na niacynamid, do tego mamy tu kwas hialuronowy a że w drogerii była promocja to nawet sie nie wahałam .

Serum jest kremowe, w moim odczuciu nie jest super lekkie ale do cięzkich też nie należy. Przyjemnie wchlania sie w buzie w miejsce gdzie nałożyłam mniej wchłania sie idalnie, tam gdzie produktu było więcej zostawia mini klejącą powłoczke, która również sie wchłania ale troche dłużej ;)

Producent obiecuje głębokie nawilżenie i tak rzeczywiście jest. Cera już po jednym użyciu jest nawilżona i ukojona. Serum używam pod krem na dzień i spf i po dwóch dniach nie ma śladu po krostkach, buzia ujednolicona, koloryt wyrównany i nawilżenie... Co więcej nowe krostki pod maseczką sie nie pojawiają... Opakowanie jest airless - mega super! - jak dla mnie na jedną pompkę to ilośc produku na twarz i szyję.

Jestem bardzo miło zaskoczona, z przyjemnością wypróbuje pozostałe produkty z serii.

Jeśli miałabym sie przyczepić to tylko do zapachu, wolę kosmetyki bezzapachowe. Tu zapach nie jest bardoz mocny, ale jednak wyczówalny - mi nie przypadł do gustu ;)