Alterra, Lippenbalsam Bio-Granatapfel (Balsam do ust `Granat`)

Alterra, Lippenbalsam Bio-Granatapfel (Balsam do ust `Granat`)

Balsam do ust Alterra z odżywczym organicznym masłem shea i organicznym olejem z pestek granatu nadaje ustom delikatny czerwonawy połysk i zapach granatu. Receptura w 100% pozbawiona mikroplastików według wymagań dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych.

balsam do ust
nawilżające
w sztyfcie
<10ml

Świetny dzienniak!

Uwielbiam kosmetyki do malowania i pielęgnacji ust, a koloryzujący balsam od Alterry jest naprawdę cudowny! W dni kiedy nie robię makijażu albo jest on bardziej delikatny lubię nałożyć sobie na usta coś co będzie lekkie ale da pożądany efekt, i ten produkt mi to daje! Konsystencja tego kosmetyku jest w moim odczuciu bardziej tępa niż w przypadku typowych balsamów do ust, ale nie jest to w żaden sposób nieprzyjemne czy problematyczne, jest to po prostu coś innego. Balsam cudownie nakłada się na usta i pokrywa je ciemniejszym (ale nie bardzo ciemnym) odcieniem czerwieni z małą domieszką różu oraz delikatnym subtelnym blaskiem :) Wygląda przepięknie i jest niezwykle komfortowy! Do tego ma naprawdę bardzo dobry i naturalny skład! No i oczywiście zapewnia ustom nawilżenie, nie wysusza ich w żaden sposób :) Myślę, że jest to godny zamiennik koloryzujących pomadek ochronnych od Nivea, skład balsamów Alterra jest fantastyczny a efekt naprawdę piękny :) Jeśli chodzi o zapach to muszę przyznać że nic konkretnego nie wyczuwam, zapach jest raczej neutralny ale na pewno nie jest nieprzyjemny! Trwałość tego produktu nie jest wysoka, nie przetrwa jedzenia i picia, ale dla mnie to żaden minus, jest to w końcu koloryzujący balsam a nie matowa pomadka, a balsamy są po to żeby je reaplikować w razie potrzeby :D Ja jestem tym produktem zachwycona i niezwykle się cieszę że coraz więcej kolorówki z Alterry pojawia się w polskich Rossmannach! Ten balsam na pewno zagości w mojej kosmetyczce na stałe, a za jakiś czas skuszę się jeszcze na wersję kakaową :D