Floslek, Pharma Eye Care, Żel pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym

Floslek, Pharma Eye Care, Żel pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym

Preparat do pielęgnacji oczu FlosLek Pharma Eye Care dba o okolicę oka i dostarcza jej potrzebnego odżywienia i nawilżenia.

Właściwości:

łagodzi podrażnienia okolicy oczu
głęboko nawilża
dodaje skórze sprężystości
ujednolica odcień skóry i wspaniale ją rozpromienia

żele pod oczy
wygładzające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
bez parabenów, bez silikonów
w tubce
żel

Zawiodłam się

Żel w wygodnym małym opakowaniu w postaci tubki 15 ml, wydajny, łatwo się dozuje, przyjemna konsystencja, wydaje się być bezzapachowy, w niskiej cenie i to chyba niestety koniec zalet.
Potrzebowałam szybkiego nawilżenia wysuszonej skóry pod oczami po wcześniejszym podrażnieniu. Żel ten skusił mnie działaniem, składem, ceną + nie za duży wybór produktów w drogeri.
Używałam 2 x dziennie zgodnie z zaleceniami producenta i niestety się zawiodłam.
O ile jako tako nawilżył w początkowej fazie reszta okazała się porażką.
Żel niby się wchłania ale przez kolejnych kilka godzin skóra wydaje się ciągle lepić.
Mimo, że jestem 30+ pod oczami normalnie nie mam widocznych nawet micro zmarszczek, w czasie stosowania go niesamowicie uwydatniał to czego "nie było", nagle zmarszczki zaczynały się pojawiać w sporych ilościach i to mocno uwydatnione. Po umyciu twarzy wszystko wracało do normy.
Kolorytu również nie poprawił.
Pod makijaż oczu okazał się totalną porażką - nie ważne ile nałożyłam i czy od nałożenia minęło kilka minut czy 2/3 godziny cienie zachowywały się jak nigdy, nie dawały równomiernie rozprowadzić/ miejscowo tworzyły ciemniejsze plamy i to niezależnie od firmy.
Dodatkowo zaczęło mnie wysypywać między górnymi powiekami, a brwiami gdzie nigdy nie miałam skłonności do alergii szczególnie w tych okolicach.
Nie poprawił też stanu skóry ani nie wygładził jej.
Nie liczyłam na cuda ale chociaż na minimum tego co producent obiecuje.
Osobiście już po niego nie sięgnę ale może komu innemu będzie służył lepiej.

Zwyklaczek na rano

Krem oceniam na 4/5. Jest ok, ale szału nie ma. Ma fajną, żelową konsystencję - nadaje się na rano, bo szybko się wchłania i delikatnie napina skórę. Po nałożeniu makijażu też mi się nic tam nie działo... Problem mam chyba tylko z działaniem - nie zauważyłam niczego po zużyciu całej tubki. Jest dośc wydajna, to też na plus, ale efektu wow się nie spodziewajcie.

Świetne działanie

Żel zamknięty jest w tubce o pojemności 15 ml. Wykonana jest ona z miękkiego plastiku, dzięki czemu dozowanie jest łatwe. Nie trzeba mocno jej ściskać, więc nie grozi nam wyciśnięcie zbyt dużej ilości produktu.

Żel jest lekki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Aplikuje go nie tylko pod oczy, ale także na cały obszar wokół oczu, także powiekę oraz obszar nad powieką, pod brwiami. Preparat rozprowadzam przez rozsmarowanie go na danych obszarach, a następnie wklepuję go aż do wchłonięcia.

Bezpośrednio po aplikacji skóra wokół oczu wygląda zdrowo i promiennie, a spojrzenie świeżo. Skóra została wygładzona, zniknęły także sińce pod oczami. Nawilża oraz odżywia skórę. Ma także działanie łagodzące, świetnie sprawdza się po nieprzespanej nocy. Stosuję go dwa razy dziennie, a efekty szybko były widoczne.

Naprawdę jestem zadowolona z tego kosmetyku. Ma on wegański skład, w którym znajdziemy świetlik i peptydy. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.