Dermaglin, Glinkowa maseczka `Oczyszczenie i odżywienie`

Dermaglin, Glinkowa maseczka `Oczyszczenie i odżywienie`

Glinkowa Maseczka Oczyszczenie i Odżywienie z awokado.
Dogłębnie nawilża i odżywia.
Posiada właściwości regenerujące i wygładzające.
Zalecana w pielęgnacji suchej i zmęczonej

klasyczne
Struktura
lekkie
<50ml

Używa produktu od: próbka

Świetnie oczyszczający kosmetyk do pielęgnacji twarzy

Zielona konsystencja maski, szybko zasycha na skórze twarzy, idealnie usuwa nadmiar zanieczyszczeń.
Jedyny minus to zapach, taki specyficznie chemiczny, który drażni w nos.. poza tym jest okay ????
Moja skóra po aplikacji jest wygładzona, nawilżona i czysta.

Super

Maseczka jest bardzo wydajna, ma super opakowanie, działa bardzo fajnie i przyjemnie, cera jest oczyszczona i świeża. Cena jest ok. Konsystencja jest bardzo gęsta i super przylega. Opakowanie jest mega wygodne.

Komfortowe oczyszczanie

Maseczka ma przyjemny delikatny zapach, konsystencja jest mocno kremowa i bardzo łatwo nakłada się na skórę twarzy i nie spływa z niej.Po maseczce skóra jest gładsza, mniej przesuszona, odżywiona. Punktowe przesuszenia nie są widoczne ani nie czuć ich w dotyku . Dobrze oczyszcza i odświeża skórę

Biedronkowe nawilżenie odżywienie

Maska odżywcza z biedronki bardzo ale to bardzo dobrze działa na przesuszenia. Ostatnio kiedy moja skóra po lekach jest przesuszona nawet kładę ja na usta i tak je koi. Myślę że jest ona odpowiednia dla każdego.

Zielona glinka kambryjska i awokado

Maseczka oczyszczenie i odżywienie zamknięta w ładnej saszetce kupiłam w biedronce za 4 złote w saszetce znajdziemy jej dużo spokojnie starczy jej na 2 użycia jest konsystencji gęstej pasty koloru zielonego dobrze się ją rozprowadza trzymam ją ok 20 minut szybko zastyga na kamień najlepiej ją zwilzac bo się kruszy i odpada maseczka zalecana jest do skóry suchej i zmęczonej maseczka nawilża i odżywia ma właściwości regeneracyjne i wygladzajace skóra jest oczyszczona oraz odświeżona wygląda zdrowo i promiennie bardzo fajna tania maseczka polecam

Maska Odżywcza z awokado

Biedronkowy hit, myślę że dobrze ta maska nawilża, nadaje się na wrażliwa przesuszona skórę. Nadaje gładkości, miękkości, pięknego wyglądu skórze. Ma przeurocze opakowanie.

Delikatna maseczka

Świetna sprawa, że produkt można dostać w tak łatwo dostępnym miejscu jak Biedronka i właśnie dzięki temu się na niego pokusiłam. Naturalny skład, piękne opakowanie, wydajna (korzystam na spółkę z mamą) oraz fajne delikatne, nie podrażniające działanie. Uważam, że do każdego typu cery się nada. Spróbujcie, bo warto!

Oczyszczająco odżywcza

Maska która jest tania, z dobrym składem, pięknym opakowaniem. Świetnie działa, pozostawia skórę nawilżona, odżywiona, wyglądająca na świeżą i gładka. Oczyszcza z drobnych zanieczyszczeń.

Świetnie oczyszcza

Skóra super oczyszczona i odżywiona. Maska ta świetnie sprawdza się przed większymi wyjściami, skóra jest bardziej napięta i elastyczna. Stosuje 2 razy w tygodniu, jestem super zadowolona. Polecam!

Oczyszczenie z awokado

Maseczka z awokado, przyciągnęła mój wzrok w Biedronce. Ma urocze opakowania. Jakiś czas temu przesadziłam z produktami z kwasami przez co przesuszyła mi się skóra na brodzie. Musiałam coś znaleźć dla ratunku. Okazało się że ta maska bardzo nawilża skórę. Łagodzi, odświeża, zatrzymuje nawilżenie.

Najlepsza maseczka jaką miałam

Maseczke dostałam od siostry. Wcześniej słyszałam o Dermaglin ale jeszcze nie miałam okazji używać produktów tej marki.

Maska zamknięta jest w bardzo przyjemnym dla oka opakowaniu. Jest jej tyle, że wystarczy na minimum dwie aplikacje. Po nałożeniu na twarz produkt bardzo szybko zasycha. Po krótkiej chwili od aplikacji tworzy się coś jakby skorupa, która przy ruszaniu np ustami ściąga skórę. Mimo wszystko nie jest to jakieś nieprzyjemne uczucie. Najlepiej jednak zwilżać co jakiś czas twarz. Fajnie że produkt jest praktycznie bezzapachowy.

Maska zmywa się o dziwo dobrze jednak trzeba uważać bo łatwo pobrudzić zlew. Po umyciu twarz jest bardzo gładka i odżywiona. Pierwszy raz miałam okazję używać maskę, która tak dobrze działa na moją cerę. Uzywana regularnie sprawia, że niedoskonałości na twarzy rzadziej się pojawiają. Ja stosuje maskę raz na tydzień na przemian z innymi. Duży plus za świetny skład. Szczerze polecam.

Właśnie tego trzeba mojej skórze! ;)

Kolejna glinkowa maseczka od mojej ulubionej marki Dermaglin, która doskonale spełnia swoje zadanie.
Ja kupuję ją najczęściej w Biedronce razem z innymi maseczkami z tej serii. Dodam, że gdy tylko widzę je w promocji kupuję większą ilość, choć w cenie standardowej ( 5 zł) też na prawdę warto.

Bardzo podobają mi sie opakowania, sa czyste, proste, przejrzyste, zawierają tylko niezbędne informacje, które sa w zupełności wystarczające.. i te urocze grafiki. Saszetka jest niewielkich rozmiarów, natomiast jej pojemnośc jest dosyć duża, bo mamy tutaj aż 20 g produktu. Wystarcza spokojnie na dwie aplikacje (i to z grubszą wartwą maseczki).

Dermaglin słynie z świetnych, prostych składów i nie inaczej jest w przypadku tej maseczki. Skład to : Glinka biała, woda, wyciąg z awokado i Dehydroacetic Acid czyli konserwant, który działa na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku. I to wszystko! Skład po prostu rewelacja!
Tak krótki skład wystarczy, żeby maseczka dawała wspaniałe efekty.

Zanim pochwalę się efektami wspomnę o konsystencji. Jest to umiarkowanie gęsta pasta w kolorze zgniłej zieleni. Bardzo łatwo i wygodnie sie ją wydobywa z saszetki ucinając rożek. Połowa wystarczy żeby dokałdnie i wcale nie oszczędnie wysmarować calą twarz. Maska gładko sie rozprowadza i szybko zasycha na buzi. Towarzyszy temu uczucie ściągnięcia skóry. Ja zostawiam zawsze na 20 minut, a nawet 30 minut na buzi w tym czasie c pewien czas nieco ją zwilżając , bo bez tego jest bardzo zaschnięta a skóra mocno ściągnięta (np czasem przy mówieniu zaczyna pękać ;)) ) .
Zapach jest niemal niewyczuwalny , naturalny, neutralny.
Ogólnie aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna.
Nie ma tez najmniejszego problemu ze zmyciem z twarzy. Przy kontakcie z wodą maska momentalnie znika z twarzy, bez większego pocierania. Trochę brudzi umywalkę, ale też łatwo ją wyczyścić.

Najwążneijsze są jednak tutaj efekty jakie to cudeńko daje.
Po zmyciu maseczki skóra jest porządnie oczyszczona, gładka i mega świeża. Po aplikacji tej maseczki nie jest wyszuszona, a wręcz przeciwnie , jest nawilżona, rozświetlona, ma piękny blask, a jej koloryt jest wyrównany. Cera od razu wygląda zdrowiej i piękniej i jaśniej. Mi po prostu za każdym razem po użyciu tej maski towarzyszy uczucie, że ,,właśnie tego jej było trzeba!".
Skóra twarzy staje się miękka i przyjemna w dotyku, (aż nie chce się przestać dotykać).
Jest też lekko napięta i wygładzona, (dostrzegam właściwości delikatnie odmładzające) :)
Najważniejsze, że maska jest przy tym wszystkim delikatna dla skóry, nie ma żadnego szczypania, swędzenia , podrażnień , czy zaczerwienienia skóry.
Skóra jest zregenerowana, odżywiona i nawilżona.
Maska jest polecana do pielegnacji szczególnie cer suchych i zmęczonych. Ale przy mojej mieszanej, zmeczonej cerze idealnie sie sprawdza i chętnie po nią sięgnę przy najbliższej możliwej okazji.