Dermaglin, Glinkowa maseczka `Oczyszczenie i odżywienie`

Dermaglin, Glinkowa maseczka `Oczyszczenie i odżywienie`

Glinkowa Maseczka Oczyszczenie i Odżywienie z awokado.
Dogłębnie nawilża i odżywia.
Posiada właściwości regenerujące i wygładzające.
Zalecana w pielęgnacji suchej i zmęczonej

klasyczne
Cera
sucha
wygładzające, regenerujące
w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kaolin Clay, Aqua, Persea Gratissima Fruit Extract, Dehydroacetic Acid

Oczyszczenie z awokado

Maseczka z awokado, przyciągnęła mój wzrok w Biedronce. Ma urocze opakowania. Jakiś czas temu przesadziłam z produktami z kwasami przez co przesuszyła mi się skóra na brodzie. Musiałam coś znaleźć dla ratunku. Okazało się że ta maska bardzo nawilża skórę. Łagodzi, odświeża, zatrzymuje nawilżenie.

Najlepsza maseczka jaką miałam

Maseczke dostałam od siostry. Wcześniej słyszałam o Dermaglin ale jeszcze nie miałam okazji używać produktów tej marki.

Maska zamknięta jest w bardzo przyjemnym dla oka opakowaniu. Jest jej tyle, że wystarczy na minimum dwie aplikacje. Po nałożeniu na twarz produkt bardzo szybko zasycha. Po krótkiej chwili od aplikacji tworzy się coś jakby skorupa, która przy ruszaniu np ustami ściąga skórę. Mimo wszystko nie jest to jakieś nieprzyjemne uczucie. Najlepiej jednak zwilżać co jakiś czas twarz. Fajnie że produkt jest praktycznie bezzapachowy.

Maska zmywa się o dziwo dobrze jednak trzeba uważać bo łatwo pobrudzić zlew. Po umyciu twarz jest bardzo gładka i odżywiona. Pierwszy raz miałam okazję używać maskę, która tak dobrze działa na moją cerę. Uzywana regularnie sprawia, że niedoskonałości na twarzy rzadziej się pojawiają. Ja stosuje maskę raz na tydzień na przemian z innymi. Duży plus za świetny skład. Szczerze polecam.

Właśnie tego trzeba mojej skórze! ;)

Kolejna glinkowa maseczka od mojej ulubionej marki Dermaglin, która doskonale spełnia swoje zadanie.
Ja kupuję ją najczęściej w Biedronce razem z innymi maseczkami z tej serii. Dodam, że gdy tylko widzę je w promocji kupuję większą ilość, choć w cenie standardowej ( 5 zł) też na prawdę warto.

Bardzo podobają mi sie opakowania, sa czyste, proste, przejrzyste, zawierają tylko niezbędne informacje, które sa w zupełności wystarczające.. i te urocze grafiki. Saszetka jest niewielkich rozmiarów, natomiast jej pojemnośc jest dosyć duża, bo mamy tutaj aż 20 g produktu. Wystarcza spokojnie na dwie aplikacje (i to z grubszą wartwą maseczki).

Dermaglin słynie z świetnych, prostych składów i nie inaczej jest w przypadku tej maseczki. Skład to : Glinka biała, woda, wyciąg z awokado i Dehydroacetic Acid czyli konserwant, który działa na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów w kosmetyku. I to wszystko! Skład po prostu rewelacja!
Tak krótki skład wystarczy, żeby maseczka dawała wspaniałe efekty.

Zanim pochwalę się efektami wspomnę o konsystencji. Jest to umiarkowanie gęsta pasta w kolorze zgniłej zieleni. Bardzo łatwo i wygodnie sie ją wydobywa z saszetki ucinając rożek. Połowa wystarczy żeby dokałdnie i wcale nie oszczędnie wysmarować calą twarz. Maska gładko sie rozprowadza i szybko zasycha na buzi. Towarzyszy temu uczucie ściągnięcia skóry. Ja zostawiam zawsze na 20 minut, a nawet 30 minut na buzi w tym czasie c pewien czas nieco ją zwilżając , bo bez tego jest bardzo zaschnięta a skóra mocno ściągnięta (np czasem przy mówieniu zaczyna pękać ;)) ) .
Zapach jest niemal niewyczuwalny , naturalny, neutralny.
Ogólnie aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna.
Nie ma tez najmniejszego problemu ze zmyciem z twarzy. Przy kontakcie z wodą maska momentalnie znika z twarzy, bez większego pocierania. Trochę brudzi umywalkę, ale też łatwo ją wyczyścić.

Najwążneijsze są jednak tutaj efekty jakie to cudeńko daje.
Po zmyciu maseczki skóra jest porządnie oczyszczona, gładka i mega świeża. Po aplikacji tej maseczki nie jest wyszuszona, a wręcz przeciwnie , jest nawilżona, rozświetlona, ma piękny blask, a jej koloryt jest wyrównany. Cera od razu wygląda zdrowiej i piękniej i jaśniej. Mi po prostu za każdym razem po użyciu tej maski towarzyszy uczucie, że ,,właśnie tego jej było trzeba!".
Skóra twarzy staje się miękka i przyjemna w dotyku, (aż nie chce się przestać dotykać).
Jest też lekko napięta i wygładzona, (dostrzegam właściwości delikatnie odmładzające) :)
Najważniejsze, że maska jest przy tym wszystkim delikatna dla skóry, nie ma żadnego szczypania, swędzenia , podrażnień , czy zaczerwienienia skóry.
Skóra jest zregenerowana, odżywiona i nawilżona.
Maska jest polecana do pielegnacji szczególnie cer suchych i zmęczonych. Ale przy mojej mieszanej, zmeczonej cerze idealnie sie sprawdza i chętnie po nią sięgnę przy najbliższej możliwej okazji.

Odżywienie

Wszystkie potrzebujemy co jakiś czas porządnie oczyścić i odżywić skórę. W pewnym momencie to widać kiedy skóra staje się szara, niedotleniona .. dzięki tej masce mam wrażenie że moja skóra nabrała takiej witalności, gładkości, nawilżenia.

Wykorzystała: kilka próbek

10/10

Kolejny trafiony produkt z firmy Dermaglin. Bardzo solidnie oczyszcza cerę ale jej nie podrażnia. Naturalny skład (bardzo dobry) odżywia dogłębnie skórę a efekty widoczne już po pierwszym jej zmyciu.
Opakowania bardzo pięknie zaprojektowane, ciężko przejść obojętnie obok nich

Dobrze oczyszcza

Maseczka dobrze oczyszcza skórę, nie ściąga jej. Pozostawia gładką i nawilżoną w dotyku. Ładnie pachnie. Ma estetyczne opakowanie. Maskę nakładam dwa razy w tygodniu. Polecam. efekty widoczne po pierwszym zastosowaniu.

Nowość!

Nowa seria od firmy Dermaglin. Jako stała klientka musiałam zaopatrzyć się również w nowe produkty. Maseczka jest moim must have w kosmetyczce kiedy po ciężkim dniu w pracy potrzebuję nawilżenia i odżywienia. Polecam :)

Bardzo ją lubię

Moim zdaniem Dermaglin jest chyba najlepszą firmą jeśli chodzi o maseczki - nie są drogie, a potrafią zdziałać cuda! Tak też jest z tą. Mam cerę mieszaną: suchą na policzkach i tłustą w strefie T. Po użyciu tej maseczki cera jest super mięciutka i przyjemnie zmatowiona. Koloryt zdecydowanie ujednolicony, pory zwężone. Twarz wygląda po prostu o wiele lepiej. Plusik również za wydajność (nie trzeba jej dużo nałożyć by widzieć efekty), dobry skład i dostępność w większości drogerii. Na pewno kupię ponownie!

Super maseczka Świetnej firmy

Firmę Dermaglin cenie sobie za cudowne kosmetyki o prostym ale skutecznym składzie. Oceniana maseczka jest równie skuteczna co inne. W składzie niezawodna glinka, która skutecznie oczyszcza cere. Maska ma ładny zapach, skóra po użyciu jest czyściutka i dobrze nawilżona. Polecam!

Odkrycie miesiąca

Kocham maseczki glinkowe i słyszałam sporo dobrego na temat marki Dermaglin. Gdy tylko zauważyłam je w Biedronce podczas przypadkowych zakupów, do koszyka wrzuciłam wszystkie cztery wersje tych masek. Na pierwszy ogień poszło Awokado.
To jedna z najlepszych masek jakie używałam! Ślicznie pachnie, jest gęsta i ma oliwkowy kolor. Nałożona na twarz nie podrażnia, nie powoduje dyskomfortu (skóra wrażliwa). Zmyłam ją po 20-30 minutach gdy maska zastygła i pojawiło się uczucie ściągnięcia. Zmycie nie jest najcięższe, biorąc pod uwagę, że jest to maska glinkowa, trzeba jednak się liczyć z czyszczeniem zielonkawego zlewu. Efekt? Bardzo mocno oczyszczona skóra, ale też miękka, gładka, promienna. Czułam się jak po jakimś profesjonalnym zabiegu. Zdecydowanie warto!

Oczyszczenie

Maseczka oferuje świetne oczyszczenie bez żadnych podrażnień. Nie ściąga skóry, a jedynie delikatnie ją matowi. Przy tym wszystkim pozostaje gładka i nawilżona. Ma ładny zapach i estetyczne opakowanie.

Coś wspaniałego!

Maska działa bardzo delikanie jednocześnie mocno oczyszcza skóre pozostawiając ją bez podrażnień. Świetnie nawilża skóre twarzy! W dodatku zapach jest przecudowny <3 Kocham ten produkt i myślę, że wkróce do niego powrócę