GorVita, Pantenol Żel

GorVita, Pantenol Żel

Składniki czynne zawarte w preparacie: panthenol, alantoina, wyciąg z aloesu i żywokostu lekarskiego, stymulują regenerację naskórka oraz przeciwdziałają: powstawaniu blizn i przebarwień. Niwelują one również uczucie gorąca i pieczenia skóry. Żel doskonale nawilża i odżywia podrażnioną skórę. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego. Hypoalergiczny.

Wskazania:
- oparzenia słoneczne
- oparzenia termiczne
- otarcia i zadrapania naskórka
- ukąszenia owadów, poparzenia przez meduzy itp.
- kuracja odżywczo - regenerująca (skóra sucha i wrażliwa ze skłonnością do alergii)

lekkie
żel
serum
sucha, wrażliwa
na zaczerwienienia, nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące
w tubce

Świetny

Jestem posiadaczką skóry trądzikowej, z dużymi skłonnościami do podrażnień. Używam tego żelu rano i wieczorem pod krem nawilżający. Zdecydowanie po użyciu tego produktu cera jest dużo mniej zaczerwieniona, a zmiany trądzikowe są wyciszone. Moja skóra jest po nim mięciutka jak nigdy????.
Zdecydowanie polecam go osobom, które zmagają się z podrażniają oraz szorstką skórą.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

GorVita

Także idealnie się sprawdza podczas wypadów / wycieczek / wakacji

Zel jest bazbarwy lekko lejący bez zapachowy.
Na skórze nie zostawia lepkiej skóry...Dość dobrze się wchłania.
Działa dobrze.Lekko nawilża skore.
Dobrze się sprawdza na skórze opalonej.
Przynosi ulgę.
Idealnie również sprawdza sie gdy zostaniemy ugryzieni przez jakiegos kolegę zwanego owad :-)
Ogólnie mówiąc jestem zadowolona z żelu.

Wszechstronny

Warto mieć go zawsze w domu. Wydaje mi się, że forma żelu jest łatwiejsza do stosowania i ma lepszą wydajność niż klasyczna pianka.
Pantenol to mój środek na niemal wszystko: stosuję go na wysypki alergiczne, miejsca po ukąszeniach, oparzeniach, partie skóry dotknięte świądem (np. podrażniony skalp), dodaję do kremu do rąk i masek do włosów. W każdym z tych zastosowań spisuje się znakomicie. Żel GorVita, poza pantenolem, ma też wyciąg z aloesu, więc przyjemnie łagodzi podrażnienia, ale też dobrze nawilża. Przyspiesza gojenie. Dodawany do kremu do rąk wspomaga regenerację skóry. Wzmacnia włosy i dodaje im połysku.

UNIWERSALNY PRODUKT

Uwielbiam kosmetyki GorVity, a ten żel zalicza się do moich absolutnych faworytów. Żel sprawdza się przy wszelkiego rodzaju stłuczeniach, oparzeniach, urazach jak również stosuję go jako naturalny "nawilżacz" mojej cery. Często mieszam go z olejkami lub kremami i nakładam na twarz. Niska cena, przyjazny skład - ideał! :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepszy żel na oparzenia i pogryzienia na świecie !!! :)

Jestem pod wrażeniem ! Gdy się oparzymy, wiadomo że bardzo szczypie, ale gdy posmarowałam oparzenie PARACETHAMOL-em po dwóch minutach poczułam ulgę. Spisał się rewelacyjnie!
Od razu łagodzi i minimalizuje ból. Jestem bardzo zdziwiona, ponieważ nawet nie wyskoczył bąbel. Schnie dość długo, więc tu jest akurat plus, ponieważ nie czujemy wtedy bólu. Dodatkowym plusem jest to, że jest on hipoalergiczny z aloesem i alantoiną.
Świetnie spisuje się również przy ukąszeniu przez komary.

PLUSY
+ hipoalergiczny
+bardzo delikatny, nieduszący zapach
+ od razu łagodzi
+ składniki pochodzenia naturalnego
+ dostępność
+ również dla dzieci
+przystępna cena

MINUSY
- BRAK

ŻEL
KOLOR: Przeźroczysty
ZAPACH: Bardzo przyjemny i delikatny
KONSYSTENCJA: Żelu

Przyjemny.

Bardzo uniwersalny kosmetyk o przyjemnym składzie. Ja stosowałam go na poparzenia słoneczne oraz często stanowił część moich mikstur do włosów. W obu zadaniach się sprawdził- świetnie łagodził objawy rumienia posłonecznego, uspokajał zirytowaną skórę na całym ciele- również na twarzy (nie działa komedogennie, tzn. nie powoduje powstawania zaskórników- przetestowałam na sobie, posiadaczce mega tłustej strefy T), regenerował i pozostawiał ją w zdecydowanie lepszej kondycji. Ze względu na duże stężenie pantenolu oraz aloesu często dodawałam go do najróżniejszych odżywek i masek do włosów- były bajecznie nawilżone.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do tego żelu to cena- 13zł za 100ml to trochę za dużo, tym bardziej, że u mnie znikał z prędkością czekolady. Dlatego teraz wybrałam o połowę tańszy żel aloesowy Cien, który choć jest bez pantenolu, to nadrabia bardzo wysokim stężeniem aloesu (98%) i ma większą pojemność. Więc dopóki poparzenia słoneczne mam z głowy, to mogę sobie ten pantenol odpuścić.
Nie wiem, czy wrócę do GorVity. Może w następne wakacje?

Ilość zużytych opakowań: calutkie 2

KWC

opalam się od dobrych 7 lat zawsze na brązowo mimo że mam jasną skórę...ale w tym roku pierwszy raz mi zdarzyło się poparzyć i to bardzo mocno skórę na słońcu...twarz, dekolt, ramiona, ręce..wszystko paliło żywym ogniem, piekło, bardzo bolało, że rąk nie mogłam podnieść. Ten fantastyczny żel uratował moją skórę. Natychmiast ją ukoił, zniwelował pieczenie, i to okropne uczucie gorąca, i ból.Bardzo dobrze nawilża i mocno regeneruje. JEst bezzapachowy, idealna konsystencja i co najważniejsze nie zawiera alkoholu / panthenole w spreju zawierają alkohol który jeszcze bardziej podrażnia poparzoną skórę/

Śmiało polecam nie tylko na poparzoną skórę, ale też na przesuszoną, lub pokąsaną przez owady.
Dla mnie ideał :)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1,5

Dla mnie extra!!!!

Jestem z niego bardzo zadowolona. Podobny w działaniu do żelu Palomy, a może nawet lepszy. Po nałożeniu lekko chłodzi za przyczyną mentholu. Dobrze nawilża,koi, wygładza. Jest bardzo wydajny. Nie wiem jak się nada do włosów, ale na skórę super. Z mankamentów jedynie to,że lekko się lepi i dłużej wchłania, pewnie za przyczyną panthenolu, którego paloma chyba w składzie nie ma. Ja go używam na wieczór i dodaję jakiś olejek naturalny tuż przed nałożeniem.

Używam tego produktu od:nie pamiętam