CeraVe, Nawilżający pieniący się olejek do mycia do twarzy i ciała

Średnia ocena: 3.64/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Technologa:
- 3 kluczowe dla zdrowia skóry ceramidy uzupełniają barierę ochronną skóry.
- Trójglicerydy i skwalan zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia skóry.
- Łagodne surfaktanty na bazie aminokwasów delikatnie oczyszczają skórę z sebum, makijażu i zanieczyszczeń.
Odpowiedni dla delikatnej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.
Nie zawiera substancji zapachowych.
Nie pozostawia tłustej warstwy.

olejki do kąpieli i pod prysznic
nawilżające, oczyszczające
normalna, sucha, alergiczna / atopowa

super

Uwielbiam ten olejek. Świetnie zmywa makijaż i dla cery mieszanej ze skłonnościami do niedoskonałości jest po prostu genialny. W tej cenie zdecydowanie polecam

Uwielbiam

Uwielbiam ten olejek, tak samo jak i niebieską wersje żelu. Oba są znakomite-nie korzystam już z żadnych innych żelów i olejków do mycia od kiedy odkryłam cerave. Mam idealnie gładką skórę, pięknie nawilżoną, doskonale czuć to na następny dzień pod wodą pod prysznicem(aż się ślizga-mega uczucie)

Nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia ale i nie wyrządza krzywdy

••• Moja skóra •••
Zdecydowanie podatna na przesuszenie zwłaszcza po prysznicu czy kąpieli. Kosmetyki myjące często sprawiają, że skóra jest ściągnięta i wymaga szybkiego nawilżenia co niestety bywa utrapieniem. Nie ma znaczenia czy produkt jest naturalny czy też nie, albo pasuje albo nie.

[ZALETY]
+ Konsystencja rzadka, myślę taka jak powinna być jeśli mowa o olejku
+ Nie jest tłusty
+ Duża pojemność 500 ml
+ Przezroczyste opakowanie z pompką
+ Nie przesusza, nie wywołuje alergii

[WADY]
- Lubię jak produkt do mycia pachnie, tutaj bez charakterystycznego zapachu
- Słabo się pieni
- Mało wydajny
- Cena - jak dla mnie wysoka w porównaniu do działania

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Pielęgnuje i nigdy się nie kończy

Przed olejkiem od CeraVe postawiłam dość ciężkie zadanie oczyszczenie mojej skłonnej do całorocznych przesuszeń skóry, skłonnej do podrażnień. Używam go od kilku miesięcy i spełnił się w swojej roli znakomicie.

Olejek ma dość lejącą konsystencję. Łatwo wydobyć go z opakowania dzięki opakowaniu z pompką. Po zetknięciu z mokra skórą zamienia się w delikatną emulsję. Ma delikatny zapach. Skutecznie oczyszcza skórę, nie wywołuje podrażnień. Jest baaardzo delikatny, nawet w rejonie naruszonego naskórka i obtarć. Na pewno wrócę do niego na wypadek letnich oparzeń skóry!

Pozostaje daleko w tyle za nawilżająca emulsja tej marki

Olejek kupiłam na promocji w Superpharm, gdy udało mi się go złapać -30%. Byłam ciekawa efektów i czy będzie godnym przeciwnikiem emulsji nawilżającej tej samej marki która jest moim faworytem do mycia twarzy. Jestem posiadaczka cery suchej i każdy kosmetyk dobieram starannie do potrzeb mojej skory.

Olejek ma lejąca się konsystencje która po nałożeniu na zwilżoną skore twarzy zmienia się w delikatna piankę oczyszczająca. Świetnie oczyszcza skore twarzy ze wszelkich pozostałości makijażu czy sebum. I to by było tyle z zalet tego produktu…
Niestety olejek po zmyciu i osuszeniu twarzy pozostawia uczucie ściągnięcia i skóra po nim zamiast być nawilżona i odżywiona jest sucha i ściągnięta. Wiec po kilku sekundach skóra wręcz błaga o nałożenie czegoś nawilżającego na twarz.
Co do zapachu, tutaj tez uważam ze zapach produkty przypomina zapach plastiku…
Jestem zawiedziona bo pokładałam duże nadzieje w tym produkcie gdyż emulsja nawilżająca tej samej marki świetnie nawilża i pielęgnuje skore, aktualnie jest moim numerem 1.

Olejek wyjątkowo nawilżający

Olejek jest bardzo dobrze czyszczący skórę i w dodatku nawilża. Uczucie oczyszczenia dogłębnego skóry wyczuwalne od pierwszego użycia. Produkt zakupiłam za namową mojej najlepszej przyjaciółki. Początkowo myślałam, że to stanardowy produkt, który pozwolił mi nawilżyć skórę oraz ją oczyścić. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zainstalowany dozownik, który pozwoli, nabrać tyle produktu ile jest potrzeba.

Spełnia zadanie

Po pierwsze, muszę pochwalić opakowanie. Jest proste, eleganckie i praktyczne. Wygodna pompka ułatwia dozowanie produktu, a plastikowa butelka sprawia, że jest lekka i łatwa do przenoszenia. Wygląd produktu jest również atrakcyjny, ma świeży i subtelny zapach, który nie jest przytłaczający.

Kiedy zaczęłam używać olejku, od razu zauważyłam jego gładką konsystencję. Delikatnie pieni się po kontakcie z wodą, co daje uczucie komfortu i czystości. Na skórze nie pozostawia tłustego filmu ani nie powoduje uczucia ściągnięcia. To naprawdę przyjemne uczucie, szczególnie dla osób o suchej skórze, które potrzebują dodatkowego nawilżenia.

CeraVe Nawilżający pieniący się olejek doskonale radzi sobie z usuwaniem makijażu. Nawet mocno trwałe podkłady czy tusze do rzęs zmywa bez problemu, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Nie muszę używać wielu produktów do demakijażu, co znacznie skraca moją rutynę wieczorną.

Jednym z największych atutów tego olejku jest jego zdolność do nawilżania skóry. Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę. Moja skóra stała się miękka, gładka i dobrze nawilżona. Długoterminowe stosowanie tego produktu pomaga w utrzymaniu nawilżenia skóry i zapobiega jej przesuszeniu.

Kolejnym plusem jest fakt, że olejek jest hipoalergiczny i nie zawiera drażniących substancji. Działa łagodnie na skórę, nie powodując podrażnień ani reakcji alergicznych. Jest to ogromny plus dla osób z wrażliwą skórą, które mają trudności ze znalezieniem odpowiednich produktów do pielęgnacji.

Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przynosi ten olejek, i z pewnością będę go dalej używać.

Niezastąpiony

Poszukiwanie idealnego oleju do wieczornej pielęgnacji trwało u mnie chyba 2 lata. Większość które przebrnęły przez moje ręce albo mnie zapychala albo uczulała lub niektóre nie robimy kompletnie nic.
Kupilam w końcu cerave i już po tygodniu wiedziałam że tego właśnie szukałam.
Duza pojemność skłoniła mnie do kupna na promocji, ponieważ może wydawać się dość drogi.
Jednak mimo wszystko jest mega wydajny. Używam go raz dziennie od ponad 3 miesięcy i mam jeszcze większe pół opakowania.
Zdarza mi się czasami doczyszczać nim gąbeczkę do makijażu.
Jeśli chodzi o sam produkt
Opakowanie duże z pompka, świetne. Dozuje się tyle ile trzeba. Jest bardzo płynny, ja nakładam na zwilżone dlonie i wmasowuje w wilgotna twarz. Podklad, pomadki wodoodporne, cienie domywa super. Z tuszem jest lekki problem dlatego ja jeszcze poprawiam wacikiem i płynem micelarnym. Ale nie jestem zwolenniczką pocierania olejem oczu żeby domyć resztki.
Zostawia uczucie czystej ale nawilżonej cery. Ja jednak domywam na koniec delikatnym żelem.
Nie uczula, nie szczypie w oczy jakos bardzo.
Ja dlanie świetny, szczerze polecam do zmywania makijażu i oczyszczenia w wieczornej pielęgnacji

Bardzo uniwersalny :)

Olejek miałam okazję testować u siebie kilka miesięcy. Jak dotąd nie udało mi się zużyć całego opakowania a stosuję go już od grudnia oczywiście naprzemian z innymi kosmetykami. Jest to na pewno produkt wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby porządnie się umyć czy też umyć twarz.
Jest uniwersalny pod tym względem, że można stosować i na twarz i na ciało. Czasem potrzeba takiego kosmetyku, którego jesteśmy pewni, że nie zrobi nam krzywdy, będzie neutralny.
Super mi się sprawdził kiedy moja skóra potrzebowała nawilżenia przez suche powietrze lub kiedy była podrażniona. Łagodził to wszystko i pięknie nawilżał i odżywiał skórę.
Domywa mój makijaż, zaznaczę jednak że mój codzienny makijaż jest raczej delikatny i nie ma tam supertrwałych kosmetyków.
Opakowanie na duży plus - baaaardzo lubie opakowania z pompką dzięki którym można wygodnie dozować produykt.
Konsystencja też nie jest bardzo tłusta.
Opakowanie jest duże i na pewno wystarczy na długo.
Czasem jednak brakuje tylko tego jakiegoś zapachu, dla mnie zapachu nie ma on wcale jest praktycznie niewyczuwalny.

Świetnie nawilża

Stosuje go zawsze rano przy porannej pielęgnacji. Świetnie nawilża, nie zostawia uczucia "naciągniętej" skóry. Dużym plusem jest przezroczysta butelka, wygodne dozowanie i możliwość wyboru rozmiaru. Często różne środki do mycia twarzy mnie podrażniały, a ten jest dla mnie neutralny, a nawet potrafi dać poczucie głębokiego odświeżenia.

Niezastąpione w pielęgnacji

Musze przyznać, ze nie zaskoczę tutaj opinią. Dla mnie ten olejek jest niezastapiona. Ogromna pojemność, jeszcze większa wydajność i wygoda w użyciu. W moim przypadku olejek towarzyszy mi od kilku lat i oczyszcza skórę z zabrudzeń, rozpuszcza makijaż i kremy z filtrami. Polecam z czystym sercem i.. twarzą :D

Świetny olejek do codziennej pielęgnacji

Ten olejek jest świetny, kupiłam go z polecenia farmaceutki z apteki, bo wahałam się nad czymś "mocniejszym". Nie zawiodłam się. Olejek jest bardzo przyjemny dla skóry i nie ma po nim efektu ściągnięcia skóry. Świetnie domywa mi skórę przy czym jest bardzo delikatny i przy mojej cerze suchej sprawdza się idealnie. Jest to produkt godny polecenia.