Ole Henriksen, Truth Juice Daily Cleanser (Żel do oczyszczania twarzy)

Ole Henriksen, Truth Juice Daily Cleanser (Żel do oczyszczania twarzy)

Wielozadaniowy żel, który usuwa resztki makijażu, sebum i zanieczyszczeń. Jego formuła zawiera wodę z owocu pomarańczy która odświeża skórę nie naruszając jej bariery ochronnej.

Zawartość ekstraktu z cytryny, dzikiej róży, jagód goji i rokitnika wzmacnia skórę, pozostawiając ją miękką i sprężystą. Natomiast kwas PHA delikatnie usuwa i złuszcza martwy naskórek.
Idealnie nadaje się do poszarzałej skóry.

oczyszczanie twarzy
normalna, sucha, mieszana, młoda
oczyszczające, odświeżające
w tubie

O nim łatwo zapomnieć.

Męczyłam ten żel przez kilka miesięcy i muszę przyznać, że ucieszyłam się z tego iż zużyłam całą tubkę. Nie mogę napisać, że jest to zły produkt bo taki nie jest, ale za tą cenę spodziewałabym się czegoś lepszego. Żel Ole delikatnie oczyszcza, nie piecze w oczy, nie sprawia, że cera woła o nawilżenie, ale jak dla mnie za słabo domywa makijaż. Bałabym się zostawić buzię tak o, bez dodatkowej pianki na domknięcie demakijażu. Zapach jest chemicznie cytrusowy, z przewagą czerwonej pomarańczy. Nie mogę dać więcej niż 3 gwiazdki, gdyż w mojej ocenie jest to produkt przeciętny, niczym się nie wyróżniający. Może spodobać się osobom, które malują się leciutko, ja używam na co dzień zastygających podkładów ze względu na cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Polubiłam się z nim

Żel otrzymałam w prezencie i muszę przyznać, że był to naprawdę fajny prezent a co najważniejsze praktyczny.

Moja cera jest mieszana, naczynkowa. Posiadam przetłuszczająca się strefę T i tendencje do przesuszania. Moim utrapienie to rozszerzone pory i widoczne naczynka. Z trądzikiem problemów nie posiadam a od czasu do czasu coś wyskoczy.

Pielęgnacja a właściwie oczyszczanie jest dla mnie priorytetem i to właśnie do niego przykuwam największa uwagę. Dobre oczyszczenia to dobra pielęgnacja.

Żel używałam regularnie codziennie wieczorem po demakijażu. W pierwszej kolejności olejek do demakijażu lub balsam, następnie nakładam żel dwukrotnie tak, aby wszystkie zanieczyszczenia zeszły i jeśli był na to czas to peeling z tej samej marki.

Żel oczyszczał i nie mogę mu nic zarzucić. Spełniał swoje zadanie a co ważne przygotował cerę na dalszą pielęgnacje. Jest wydajny i posiada przyjemny zapach. Cóż jest to po prostu produkt do oczyszczania twarzy wiec cudów nie ma a ja też od niego niczego większego nie oczekiwałam.

Moja cera po jego użyciu (bez peelingu) była dobrze oczyszczona a co dla mnie bardzo istotne nie była przesuszona. Nie wymagała natychmiastowego nawilżenia. Skóra stała się promienna a jej koloryt nieco wyrównany, po prostu sprawdzał się.

Mogłabym wrócić do niego ponownie ale chciałabym przetestować inne żele :)