Pure by Clochee, Hydrating Cleansing Emulsion (Nawilżająca emulsja oczyszczająca `Aloes i ekstrakt z lipy`)

Dokładnie oczyszcza skórę, nie powodując jej przesuszenia i uczucia ściągnięcia. Skutecznie usuwa pozostałości makijażu i zanieczyszczenia, a dodatek ekstraktu z ogórka odświeża i orzeźwia. Formuła wzbogacona o ekstrakt z lipy i żel aloesowy nawilża i łagodzi, przywracając uczucie komfortu.

Bardzo dobry żel do mycia twarzy

Produkt stosuję jako drugi etap zmywania przy oczyszczaniu twarzy. Jest bardzo delikatny, przyjemnie się pieni. Konsystencja jest nieco wodnista, ale to wpływa na jego wydajność - na umycie twarzy u mnie wystarcza niecała pompka produktu. Zapach po dłuższym używaniu wydaje mi się nieco mdlący, jednak moja skóra bardzo się z tym produktem polubiła, więc będę go mimo wszystko znosić ;)

Długo się zastanawiałam... Ale ❤️

Tak, nad zakupem tej emulsji zastanawiałam się długo. Raz, że ze względu na cenę, bo 40 zl za taką pojemność za zel do mycia twarzy to dla mnie sporo, a dwa bałam się, że nie poradzi sobie z porządnym domyciem twarzy. Nic bardziej mylnego :) zel dorwałam na promocji za niecałe 30 zł i stosuje go, albo wieczorem po maselku bandi, albo rano i jest super :D ma delikatny zapach, przyjemna konsystencje, delikatnie się pieni na twarzy i całkiem przyjemnie się go stosuje. Radzi sobie z umyciem twarzy i co najważniejsze dla mnie nie wysusza, a wręcz nawilża tak jak to obiecuje nam producent. Wydajność też jest całkiem ok, ale może dlatego, że nie używam go codziennie (zdarza mi się myć buzię żelem wygładzającym cerave lub pianka uzdrovisco), po ok miesiącu mam ponad połowę butelki. A właśnie, jest ona bardzo estetyczna i ma dobra pompkę, jedna wystarczy mi do umycia twarzy. Bardzo możliwe, że kupię ponownie o ile nic innego mnie nie podkusi.

Nowy ulubieniec

Bardzo długo zastanawiałam się czy zdecydować się na produkty firmy Pure by clochee i powiem szczerze że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Kupiłam emulsję z aloesem i ekstraktem z lipy I dzięki niej moja skóra przeszła totalną metamorfozę. Emulsji używam zazwyczaj wieczorem kiedy chce bardzo dogłębnie oczyścić skórę i odczucia są bardzo przyjemne. Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona dodatkowo jest nawilżona, nie ma uczucia napięcia. Po nałożeniu jej na buzię wytwarza z taka delikatna pianka. Zapach jest bardzo delikatny powiedziałabym ziołowy ale absolutnie nie jest drażniące ani nie przeszkadza podczas stosowania. Opakowanie jest bardzo przyjemne dla oka, dozownik jest bardzo wygodną opcją jezeli chodzi o żel do oczyszczania buzi.Jak dla mnie ten produkt to strzał w dziesiątkę i nie żałuję ani złotówki którą na niego wydałam bo przyznam szczerze że bardzo długo wahałam się bo nie wiedziałam czy warto w to inwestować ale z ręką na sercu mogę polecić i mówię-WARTO .

Git emulsyjka dla ryjka

Ooo tak, ratunek po żelu normalizującym Pure by clochee. Mimo mojej cery tłustej, poprzedni żel bardziej mi szkodził niż pomagał. Ta emulsja widocznie jest dla mnie bardziej odpowiednia.

KONSYSTENCJA I ZAPACH
Konsystencja bardziej żelowa niż w przypadku produktu normalizującego, ta mi juz bardziej odpowiada. Czuć też że jest łagodna. Fajnie się pieni, lepiej niż ten jej rzadki brat.
Zapach jest śliczny, orzeźwiający.

DZIAŁANIE I SKŁAD
Emulsja ta przede wszystkim bardzo dobrze zmywa makijaż, i oczyszcza twarz. Nastepna ważna jej funkcja z której się wysiązuje to fakt że łagodzi i nawilża cere. Nie podrażnia oczu.
Skład ma super, naturalny jak cała marka Pure by clochee. Przyjazny dla cery oraz środowiska.

OPAKOWANIE I WYDAJNOŚĆ
Niestety problem z pompką jest podobny co w żelu normalizującym, czyli za mocne ciśnienie :) ale mniej brudzi łazienkę, przez lepszą konsystencję.
Bardzo mi się podoba minimalistyczna i estetyczna szata graficzna całej serii.
Widać stopień zużycia.
1 pompka to idealna porcja na całą twarz. Znika baaaardzo powoli.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Kosmetyk jest dostępny oczywiście na stronie producenta, w drogeriach internetowych, oraz stacjonarnie w Hebe. Na promce 29zł, uważam tą cenę - za kwotę w porządku. Bo jakościowo ten żel jest super, a są żele naturalne których jest mniej, mniej "robią" dobrego, a kosztują więcej.

Miłość od pierwszego użycia!

Pure by Clochee - Nawilżająca emulsja oczyszczająca, czyli moja ukochana perełka

Szata graficzna: Delikatna, minimalistyczna, coś pięknego!

Konsystencja: Pomimo, że jest to emulsja, przypomina żel. Słuchajcie, JAK TO PACHNIE! Obłędnie! Wiem, że kosmetyki bezzapachowe wzbudzają większe zaufanie, ale ten zapach jest delikatny, nie drażni.

Wydajność: Stosuję od paru miesięcy i nadal mam ok połowę (przy stosowaniu 2 razy dziennie ok1,5 pompki), więc emulsja jest baardzo wydajna!

Działanie: Mimo, że emulsja jest bardzo delikatna (co jest ważne dla skór wrażliwych czy problematycznych), jest ona bardzo dokładna! Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, nie podrażnia, a twarz po niej jest mięciutka i oczyszczona
Ładnie się pieni i zmywa się bez trudności.

Bardzo polecam tą perełkę! Poczucie delikatnego, ale dokładnego makijażu, to podstawa pielęgnacji, a ten produkt mi to zapewnił. Kocham całym serduszkiem ❤️

Delikatny produkt

Emulsja spełnia wszystkie wymagania co do takiego żelu. Delikatnie oczyszcza skórę, ale na tyle dobrze, że zmywa resztki makijażu jako drugi krok w demakijażu. Po użyciu nie miałam uczucia ściągnięcia skóry. Została ona ładnie nawilżona i widocznie odświeżona. Jest dosyć wydajna (używana nieco ponad 2 miesiące 2 razy dziennie). Ma przyjemny zapach i nie szczypała mnie w oczy.

Zagościła u mnie przypadkowo, ale na pewno wróci niedługo na moją półkę jeśli będę potrzebowała delikatniejszego oczyszczenia :)

Świetny produkt!

Produkt kupiłam na szybko, nie czytając o nim nic- potrzebowałam pilnie kupić coś do oczyszczania twarzy bo nieudanym zakupie :/ Moją uwagę przykuła promocja Pure by Clochee. Trochę potestowałam, trochę poczytałam zamieszczone recenzje, zgadzam się z większością z nich.

1. Opakowanie. Produkt znajduje się w plastikowej butelce z pompką. Całość jest bardzo estetyczna, etykieta nie jest krzykliwa, raczej estetyczna, podkreślająca naturalny charakter emulsji. Butelka wydaje się solidna, w każdym razie do tej pory nie zawiodła :)

2. Konsystencja. Producent opisuje produkt jako "emulsję" i chyba trzeba się z tym zgodzić. Nie jest to klasyczny żel, ma bardziej płynną konsystencję, która wydaje się dużo bardziej delikatna. Produkt ładnie się pieni.

3. Zapach. Naprawdę ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach. Ewidentnie czuć aloes z dodatkiem jakiegoś zioła (pewnie to ta lipa ale aż tak nie umiem wyczuć :P). Całość jest miła, przyjemna.

4. Działanie. Produkt ma bardzo delikatne, oczyszczające działanie. Używając go mam wrażenie, że swoją skórę na twarzy traktuję bardzo czule, z pełną delikatnością zawartych w składzie naturalnych składników. Emulsja jest przy tym na tyle skutecznie oczyszczająca, że usuwa wszystkie pozostałości makijażu, oleju do demakijażu, ewentualne zabrudzenia. Nie zauważyłam, by produkt w jakikolwiek sposób uczulał. Po dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie uspokojona, wszelkie zmiany szybciej się goją, podrażnienia łagodzą.

5. Skład. Bardzo ładny, naturalny. Nie znalazłam nic niepokojącego.

6. Wydajność/cena. Produkt jest nieco większy niż inne standardowe żele- ma 200ml (nie 150ml), więc starcza na dłużej. Cena nie jest najniższa, ale biorąc po uwagę skład, jakość produktu, ewentualne promocje- myślę, że wydaje się adekwatna i atakcyjna.

Podsumowując- emulsja okazała się dla mnie strzałem w 10. Kupiłam szybko, bez zastanowienia, bez większych oczekiwań- a znalazłam produkt, to którego będę wracać i naprawdę mogę dalej polecić.

Rewelacja

Trzymając się prawidłowego nazewnictwa nie jest to właściwie emulsja, bo ma postać standardowego klarownego, dość rzadkiego żelu. A po zaaplikowaniu na twarz ładnie się pieni.
Jednak mimo pozornych podobieństw jest dla buzi znacznie delikatniejsza niż typowy żel do mycia twarzy z silnym detergentem w składzie.
W tym wypadku nie ma mowy o piszczącej, przesuszonej skórze.
Wręcz przeciwnie po zastosowaniu buzia staje się mięciutka i nawilżona, wręcz ukojona. A mimo to fantastycznie domyta. Kosmetyk radzi sobie nawet z tłustym olejkiem do demakijażu bez emulgatora.

Dla mnie jest to świetna, bardziej ekonomiczna alternatywa dla brzoskwiniowego żelu Resibo. Efekt po umyciu ten sam, a cena, wydajność produktu zdecydowanie na plus. Warto wypróbować i porównać.

Super!

Bardzo przyjemny żel do mycia twarzy.
- skład super
- delikatny zapach
- nie powoduje uczucia ściągnięcia/wysuszenia
- wystarczy mała ilość produktu, by rozprowadzić go na twarzy

Bardzo lubię

Jak dla mnie bardzo dobry kosmetyk, który w 100% spełnia swoje zadanie. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i miałam bardzo wielki problem z wyborem produktu do mycia twarzy, ponieważ wiele zapychało, powodowało wysyp albo w ogóle nie robiło nic.
Z tą emulsją polubiłam się bardzo! Pięknie pachnie, ładnie się pieni (nie za mocno, jednak jestem osobą, która lubi jak kosmetyki myjące się odrobinę pienią), nawilża po użyciu ma się wrażenie świeżej i oczyszczonej skóry.
Zawsze myję nim całą twarz razem z okolicą oczu i jeszcze nigdy mnie nie podrażnił, jednak trzeba go po prostu dobrze spłukać- z doświadczenia wiem, że istnieją produkty do mycia twarzy, które ciężko jest porządnie zmyć- ten jest delikatny i bardzo lekki, więc nie ma z tym problemu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również pompka, która ułatwia aplikację produktu. Wielkim plusem dla mnie jest fakt, że kosmetyk jest wegański, od polskiego producenta.

Na co ja zwróciłam uwagę- na opakowaniu zaleca się dwie pompki na twarz- myślę, że na codzienne mycie twarzy zdecydowanie wystarczy jedna- zwiększy to wydajność.
Wart swojej ceny, mimo że wysoka. Ja raczej zrobi zapas przy kolejnej promocji.

bardzo przyjemny

Ma bardzo delikatny zapach, przyjemnie się pieni (ale nie za bardzo). Po jego użyciu ma się uczucie dobrze oczyszczonej i odświeżonej skóry oraz wypielęgnowanej. Jest bardzo delikatny w działaniu, ale skuteczny i przy tym nie podrażnia. Uważam, że świetnie nadaje się do każdego rodzaju skóry, nie przesusza. Bardzo wydajny, wystarczy jedna pompka do dokładnego umycia całej twarzy. Opakowanie bardzo wygodne, z pompką (takie najbardziej lubię), dzięki temu nie marnujemy produktu.
Mam zrobiony mały zapas tego produktu.

Jeden z lepszych produktów do mycia twarzy

Świetny produkt do mycia twarzy, jeden z lepszych jakich używałam, mam cerę problematyczną, mieszaną, zapach emulsji bardzo mi odpowiada, konsystencja jest w sam raz, dobrze się pieni, wystarczy jedna pompka, jest bardzo wydajna przy myciu 2 razy dziennie wystarcza na dwa miesiące. Podczas mycia emulsja nie szczypie w oczy, twarz po umyciu nie jest ściągnięta, jest miła w dotyku.