Eveline Cosmetics, Superthin Defining Mascara (Tusz do rzęs)

Eveline Cosmetics, Superthin Defining Mascara (Tusz do rzęs)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wyjątkowa, cienka szczoteczka dokładnie rozczesuje rzęsy i z łatwością dociera do każdego włoska rozprowadzając odpowiednią ilość tuszu. Wygodny kształt szczoteczki ułatwia aplikację bez względu na kształt czy rozmiar oka. Połączenie specjalnej formuły i cienkiej szczoteczki gwarantuje rozdzielenie, uniesienie i wydłużenie rzęs. Zapewnia efekt bez sklejania, bez grudek czy osypywania się w trakcie dnia.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
z włosia

Idealna szczoteczka do dolnych rzęs, ale trwałość do dopracowania

Zawsze miałam problem z tuszowaniem dolnych rzęs. Wszystko się maziało i musiałam czyścić pół oka z tuszu. Górne rzęsy mam doklejane, więc używam tuszu jedynie do dolnych rzęs.

Szukałam czegoś, co je wydłuży i będzie mieć szczoteczkę dość cienką, by nie pomazać całego oka. No i trafiłam na tusz z Eveline.

Oceniając ogólnie tusz - jest dobry. Jednak trwałością nie powala, ale to nic. Bo jest to najlepsza opcja na rynku jak dla mnie. Cena jest przystępna, a produkt działa, tylko lekko dopracować trwałość i picobello ????

Bardzo kiepski

Zacznę od tego, że nire rozumiem wielu pozytywnych opinii tutaj.
Tusz zakupiłam niby w promocji ,ale przy kasie okazało się, że obowiązuje cena regularna mimo to wzięłam go.
Tusz ma bardzo cienką szczoteczkę i takie samo opakowanie.
Sądziłam , że tego rodzaju szczoteczka dotrze do każdej rzęsy i je wyczesze , uniesie i wydłuży ,nic podobnego jednak nie nastąpiło.
Po nałożeniu tuszu efekt był delikatnie nazywając mizerny. Żaden. Tusz absolutnie nie wydłuża , nie podkreśla rzęs wygląda to tak jak po maznięciu mascarą najgorszej jakości.
Bardzo sklejał mi rzęsy i się kruszył. W efekcie demakijaż przebiegł szybko i sprawnie. Nie polecam

Ulubiony tusz od Eveline

Tusz zamknięty jest w eleganckim granatowo złotym opakowaniu w środku mamy super szczoteczkę długą i cienką którą można podkreślić naprawdę dobrze rzęsy
Tusz super wydłuża a przy tym podkręca rzęsy docierając nawet do najkrótszych rzęs moje rzęsy są cienkie i w miarę długie lecz bardzo proste a tusz super je unosi delikatnie podkręca i dobrze wydłuża bez efektu sklejenia rzęs ,tusz dobrze je rozczesuje
Tusz ma bardzo głęboki czarny kolor jak dla mnie w tej cenie nie ma lepszego

delikatny efekt

Posiadam długie, ale proste rzęsy.

Tusz ten posiada długą, cienką szczoteczkę. Na początku używania formuła była dla mnie za mokra, musiałam troszkę odczekać zanim zaczęłam używać. Jak już formuła stała się łatwiejsza w aplikacji wróciłam do tego tuszu. Szczoteczką można dokładnie pokryć każdy włosek bez grudek. Tusz ten daje delikatny efekt wyczesanych rzęs, delikatnie je podbija. Dzięki temu efektowi lubiłam stosować ten tusz w duecie z innym tuszem dającym bardziej spektakularny efekt podkręcenia.

Nie zauważyłam, aby ten tusz jakoś mocno się osypywał, czy odbijał na powiece. Podbicie rzęs niestety szybko opadało, ale przy moich rzęsach z wieloma tuszami tak się dzieje. Nie podrażnił mi oczu.

Super szczoteczka, ale tusz już taki sobie

+ Szczoteczka jest genialna, cienka, długa, faktycznie dobrze dociera do krótkich rzęs. Pięknie rozdziela i sprawia że są wydłużone, bardziej widoczne, ale bez efektu grubych, ciężkich rzęs. Wszystko wygląda mega naturalnie i dziewczęco.

- Niestety minusem dla mnie jest jakość tuszu, który jest w środku. Podobnie mam zresztą z innymi tuszami z tej marki. Rzęsy wyglądają świetnie przez około godzinę. Potem widać że tusz zaczyna wysychać, lekko się osypuje (może nie bardzo, ale jednak czasem pojedyncze czarne kropki pod okiem też psują efekt).
Pod koniec dnia rzęsy dla mnie wyglądają już na mocno nieświeże.

Tusz wystarczył mi na około miesiąc. Po tym czasie miałam wrażenie że nabieram na szczoteczkę coraz bardziej wysuszony produkt, który na rzęsach wyglądał średnio ładnie.

Mascara do zadań specjalnych

Bardzo fajna mascara, dla osób, które maja krótkie rzęsy lub lubią bardzo precyzyjnie sobie wytuszować każdą rzęsę. Szczoteczka jest ultra cienka i pozwala to na spokojnie dotrzeć do nasady najkrótszych i najrzadszych rzęs.
Podczas tuszowania mamy totalną kontrolę nad tym co robimy i to jest super, bo dotrzemy wszędzie, a szczoteczkę po skończeniu mascary zostawiłam sobie i używam jej do nakładania mydełka do brwi. Produkt dostępny w każdej drogerii, w dobrej cenie, ładnie się utrzymuje, nie osypuje, jest git.

kolejny hitowy tusz

tak - mój drugi , a właściwie pierwszy hit tuszowy Eveline . Szczoteczka tak rozdziela i wyczesuje włoski ze to poezja. Rzęsy wyglądają naturalnie , tusz nie oblepia , dwie warstwy tworzą taki efekt ze każda będzie zadowolona.
Odkąd się skończył i kupiłam inny hit z Eveline używam szczoteczki do rozczesywania i nakładania tamtej formuły u nasady rzęs. Bo tak on idealnie wchodzi pomiędzy nasadę rzęs a powiekę i nie brudzi

Mała trwałość

Niska cena i zgrabna, cienka szczoteczka. Wymyśliłam sobie, że to będzie dobry tusz na pierwszą warstwę i dolne rzęsy - ładnie rozczesze, ładnie dotrze do samej nasady i delikatnie podkreśli.
Wszystko byłoby ok, gdyby był trwalszy.
Po pierwsze lubi się pokruszyć i ku mojemu nieszczęściu wejść do oka.
Po drugie, szybko zaczyna przysychać. W tym samym czasie, jakieś dwa miesiące temu, otworzyłam dwa tusze eveline i używam ich razem - z Superthin już się żegnam, ten drugi dalej zachowuje się jak nowy.

Nie polecam

To jeden z niewielu tuszów, który mnie aż tak bardzo rozczarował. Konsystecja jest niepokojącą, oblepia szczoteczkę, co później utrudnia aplikację. Już po godzinie, kruszy się i podrażnia oczy. Wpływa to na dyskomfort zdrowotny i wizualny. Problemem jest również wydajność- trzeba nałożyć kilka warstw, aby jakikolwiek efekt był widoczny. Ja nie kupię ponownie.

Bardzo mnie rozczarował

Kupiłam tusz z polecenia kilku youtuberek. Oczekiwałam, że pięknie rozdzieli i wydłuży moje rzęsy, ale nic takiego się nie stało. Przy pierwszej warstwie rzęsy są rozdzielone, jednak już druga warstwa skleja włoski. Wydłużenia ani podkręcenia nie zauważyłam w ogóle, maskara tylko przyciemnia rzęsy i nic poza tym. Szczoteczka jest dla mnie okropnie niewygodna i gdy chcę nią dotrzeć do każdego włoska, okropnie brudzi (ponieważ tusz nie znajduje się na całej długości tylko na końcówce). Malowałam rzęsy różnymi tuszami, ze szczoteczkami różnej wielkości i w różnym kształcie, w różnym przedziale cenowym (używałam nawet tuszy z chińczyka za 5 zł) po żadnym z tych tuszy moje rzęsy nie wyglądały tak źle.

Dobry!

Tusz kupiłam zachęcona mała precyzyjna szczoteczka. I nie myliłam się szczoteczka maluje rzęsy od nasady aż po same końce. Dwie warstwy ładnie podkreślają rzęsy podkręca je i estetycznie rozdziela. Nie ma w niej efektu zagęszczenia ja osobiście takiego efektu nie lubię. Maskara nie osypuje się. Idealnie maluje dolne rzęsy bardzo precyzyjnie. Bardzo dobry tusz w niskiej cenie. Nie jest zbyt wydajny gdyż po dwóch miesiącach zaczyna mi zasychać.

Kocham jako pierwszą warstwę

Ten tusz jest dla mnie przełomem - wreszcie malowanie rzęs nie kończy się całą powieką upaćkaną na czarno i zepsutym cieniowaniem ;) Używam go jako pierwszej warstwy ( a do dolnych rzęs jedynej), dzięki temu mam idealnie rozdzielone rzęsy, podkreślone od samej nasady i w kącikach, bo ta cienka szczoteczka wszędzie wejdzie, a przy tym nie brudzi jak te większe. Potem jako drugiej warstwy zazwyczaj używam jakiegoś pogrubiającego tuszu z większą szczoteczką, ale już nie tak starannie, i tak osiągam wyraźny i bardziej dramatyczny efekt. Dwie warstwy Superthin również dają radę, choć to zdecydowanie bardziej naturalny look.
Wad nie zauważyłam - nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija, nie zasycha zbyt szybko.