Renee Blanche, H Zone, Maschera Tonificante (Maska tonizująca)

Renee Blanche, H Zone, Maschera Tonificante (Maska tonizująca)

Maska do włosów suchych i zniszczonych H*ZONE jest kuracją przeznaczoną do nadawania witalności włosom pozbawionych blasku i energii, w złej kondycji. Zawartość witaminy B5 i oleju arganowego ułatwia regenerację włosów szczególnie wrażliwych, odżywiając je i nawilżając w miejscach, w których najbardziej tego potrzebują. Rezultatem stosowania maski są miękkie, nawilżone i zdyscyplinowane włosy.

świetna regeneracja włosa

Maska, która doskonale regeneruje strukturę włosa, nadaje mu aksamitną gładkość, przyjemną miękkość oraz przeciwdziała plątaniu się. Posiada lekką kremową konsystencję. Opakowanie jest jest bardzo wydajne.

wspaniała, najlepsza

Bardzo dobra odżywka przeznaczona do włosów porowatych, farbowanych, rozjaśnianych.
Włosy sprawiają wrażenie dogłębnie regenerowanych, idealnie się rozczesują są jedwabiście gładkie i miękkie. Używałam różnych odżywek profesjonalnych od Kerastase po Joanne i ta pod względem kondycji włosów jest absolutnie najlepsza. Używam zamiast ampułek po farbowaniu - trzymając na włosach jak kompres ok 1 godziny.
Trzymana na włosach 5 min - też jest świetna:)polecam.